Prekių katalogas

Santechnikos prekės, vonios įranga

 • Vonios įrangos ir santechnikos prekės – vienos svarbiausių, planuojantiems įsirenginėti ar atsinaujinti vonios kambarį. Įsirenginėjant vonios kambarį svarbu ne tik interjero sprendimai, bet ir vonios kambario įranga. Kad vonios kambaryje užtikrintumėte visapusišką komfortą, būtina pasirūpinti ne tik svarbiausia įranga – tokia kaip dušas, vonia, maišytuvai ir kitos prekės, bet ir nematomomis, bet labai svarbiomis santechnikos prekėmis, dalimis. Renkantis vonios įrangą ir santechnikos prekes, svarbu atkreipti dėmesį į kokybę, kuri lems ne tik komfortą, patogią priežiūrą bet ir įrangos ilgaamžiškumą. Muresta.lt rasite itin platų vonios įrangos ir santechnikos prekių pasirinkimą Jūsų vonios kambariui – čia įrangą rasite tiek mažam, tiek erdvesniam, ar nestandartinių idėjų vonios kambariui.  

 •  

  Vonios įrangos ir santechnikos pasirinkimas

  Įsirenginėjate, ar atsinaujinate vonios kambarį? Muresta.lt rasite šią vonios įrangą ir santechnikos prekes:

  Vonios ir jų priedai – vonia užtikrina komfortą ir malonų poilsį po dienos darbų. Nors dažniausiai vonios yra pasirenkamos erdvesniuose vonios kambariuose, tačiau asortimente galima rasti ir kompaktiškų variantų, ir jas integruoti tiek mažesnės erdvės vonios kambariuose. Išsirinkite iš plataus asortimento akrilinių, plieninių, akmens masės, ketaus ir kitų vonių pagal gamintoją, dizainą bei dydį.

  Dušo kabinos ir jų priedai

  Dušo kabinos vis labiau populiarėja ne tik mažesnio, bet ir erdvesnio tipo vonios kambariuose. Šiuolaikinės, modernios dušo kabinos gali tapti tikra komforto zona. Daugelis šiuolaikinių dušo kabinų pasižymi tokiomis funkcijomis kaip hidromasažas, tropinis lietus bei kitos funkcijos, kurios leis atsipalaiduoti po visos darbo dienos.

  Vandens maišytuvai

  Platus vonios, dušo bei komplektų pasirinkimas. Vandens maišytuvų pasirinkimas itin platus – nuo išskirtinių dizainų bei formų. Tad vandens maišytuvai gali tapti išskirtiniu akcentu vonios kambaryje.

  Santechninė keramika

  Tai vienos svarbiausių vonios kambario prekių. Šioje kategorijoje galite įsigyti kokybiškų praustuvų, klozetų ir jų dangčių (tiek įprastų pastatomų tiek pakabinamų), bidė, pisuarų, bakelių bei įrengimui skirtų detalių. Santechninę keramiką rinkitės atidžiai pagal esamą vonios kambario plotą, paskirkite konkrečią vietą šioms prekėms, taip pat išmatuokite erdves.

  Potinkiniai rėmai ir klavišai

  Šios vonios kambario prekės skirtos pakabinamų unitazų įrengimui bei jų tvirtinimui. Pakabinami klozetai vis dažnesnis ir populiaresnis sprendimas vonios kambaryje. Potinkinių rėmų dėka unitazo bakelis yra tiesiog nematomas, o klavišai įmontuojami virš klozeto. Toks sprendimas suteikia vonios kambariui modernų, skoningą interjerinį sprendimą.

  Vonios kambario komplektai

  Vonios komplektai patogus sprendimams kiekvienam. Sutiksite, kad kiekvieną įrangos dalį įsigyti atskirai užima laiko, tad čia galėsite įsigyti vonios, dušo kambario komplektus geromis kainomis.

  Rankšluoščių džiovintuvai ir jų priedai

  Vonios kambarys, ta namų vieta, kurioje kaupiasi didžiausias drėgmės lygis. O didžiausias jos kiekis kaupiasi ant rankšluosčių. Tad įsirenginėjant vonios kambarį labai svarbu apgalvoti ne tik interjerinius sprendimus, tačiau ir galimybę sumažinti drėgmės lygį. Rankšluosčių džiovintuvai ne tik suteikia malonią šilumą vonios kambaryje, bet ir tuo pačiu mažina drėgėms lygį, kuris gali būti pavojingas sveikatai, bei greitai ir efektyviai džiovina rankšluosčius.

  Rankų džiovintuvai

  Juos galima sutikti beveik visuose prekybos centruose, biuruose ar kitose viešuose vietose. Tačiau jų populiarumas sparčiai auga ir asmeniniams poreikiams namuose. Rankų džiovintuvai ne tik efektyviai, greitai išdžiovina rankas, tačiau ir prisideda prie ekologinių apsektų.

   

  Kaip išsirinkti vonios įrangą?

  Vonios kambarys, ta namų vieta, kurioje dažnas pradeda ir užbaigia savo dieną. Todėl svarbu, kad tiek interjeriniai sprendimai, tiek vonios įranga būtų apgalvota iki svarbiausių detalių. Renkantis vonios įrangą ir santechnikos prekes rekomenduojama atkreipti dėmesį į kokybę, nes tai lemia įrangos ilgaamžiškumą, paprastesnę priežiūrą bei komfortą. Prieš renkantis vonios įrangą gerai išsimatuokite savo vonios kambarį, sudėliokite aiškų planą kur kokia įranga stovės, bei išsiaiškinkite tikslius išmatavimus kurių prireiks renkantis vonią, dušo kabiną, klozetą ar vonios baldus.

   

  Kur įsigyti vonios įrangą?

  Visa vonios kambario įranga ir santechnikos prekes vienoje vietoje muresta.lt: vonios; vonios sienelės; dušo kabinos ir dušo padėklai; vandens maišytuvai ir dušo sistemos; keramika - praustuvai, klozetai, bidė, pisuarai; potinkiniai rėmai ir klavišai.

  Prekes galima užsakyti ne tik e-parduotuvėje, bet ir atvykus į saloną "Muresta" adresu Ukmergės g. 285, Vilnius. Salone prekiaujame e-kainomis! Didelė ekspozicija ir nemaža dalis prekių sandėlyje! Ten dirbantys profesionalai patars ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią įrangą vonios kambariui.
   

   

  ravak vonios kambario koncepcijos

   

  ranku dziovintuvai muresta