Prekių katalogas

Rankšluosčiai

  • Nors savo dydžiu vonios kambarys dažniausiai neprilygsta kitoms namų patalpoms ji vis tiek išlieka viena iš svarbiausių erdvių namuose. Vonios kambarys – tai patalpa, kurioje gali skirti laiko sau, pabūti vienas ir pagalvoti. Būtent dėl to vonios kambario įrengimui skiriame daug dėmesio, juos įrenginėjant apgalvojame kiekvieną smulkmeną. Svarbu ne tik teisingai išsirinkti praustuvą, maišytuvą, vonią, spinteles, bet ir vonios aksesuarus ir tekstilė. Vonios tekstilė – tai kilimėliai, rankšluosčiai, chalatai ir kiti tekstilės gaminiai, padedantys palaikyti jaukumą, šilumą ir užtikrinantys šiltą bei švelnų apkabinimą kaskart vos išlipus iš dušo. Tačiau tai ne tik praktinę funkciją turinti tekstilė, visą tai galima panaudoti kuriant vonios kambario interjerą. Muresta el. parduotuvėje galite greitai ir už gera kaina užsakyti internetu: vonios rankšluosčius, chalatus, šlepetės ir pirštinės, kilimėlius. Rinkitės iš plataus gamintojų pasirinkimo: kokybiškos Lietuvos gamintojų prekės, turkiška ir portugališka tekstilė, Nostra gamintojo vonios tekstilė. 

    Kaip išsirinkti rankšluostį?

    Atkreipkite dėmesį į audinį iš kurio pagamintas rankšluostis. Rankšluosčiai turi skirtinga gramatūrą, tad vertėtų atkreipti į tai dėmesį. Kuo didesnė gramatūra tuo storesnis rankšluostis.

    Kokios medžiagos rankšluostį pasirinkti?

    Rankšluosčiai gali būti pagaminti iš natūraliu ir sintetinių medžiagų. Iš natūralių medžiagų pagaminti rankšluosčiai yra minkštesni, gerai praleidžia orą ir nedirgina net ir pačia jautriausia odą. Galite rinktis iš medvilnės, lino arba šitų medžiagų tandemo.