Prekių katalogas

Vonios baldai, aksesuarai ir tekstilė

 • Vonios kambarys – tai vieta, kurioje pradedame ir užbaigiame savo dieną. Todėl nenuostabu, jog visiems norisi, kad vonios kambarys būtų jaukus ir patogus, o supanti aplinka suteiktų komforto jausmą. Vienas iš paprasčiausių būdų susikurti tokias sąlygas yra tinkamai parinkti vonios baldai, kurie būtų tiek funkcionalūs tiek ir derėtų su sukurtu interjeru. Ir nėra skirtumo ar kuriamas dizainas yra modernus, ar jums labiau patinka klasikiniai vonios baldai, mes galėsime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą visiems.  

 • Kaip sukurti vonios interjerą?

  Kurį laiką vonios kambariai buvo netekę savo žavesio ir netgi svarbos. Besivystant miestams ir augant daugiabučių skaičiui, daugiau dėmesio būdavo skiriama gyvenamajam plotui, o vonia tapo tiesiog „santechniniu mazgu“. Tačiau laikai keičiasi ir žmonės iš naujo žvelgia į šią patalpą, kaip į ganėtinai svarbią jų gyvenimo erdvę. Naujos statybos namuose vonios kambariams skiriama gerokai daugiau dėmesio ir žinoma ploto. Tačiau, net ir turint nedidelę erdvę, nereiškia, kad parinkus tinkamą interjero sprendimą, mažam vonios kambariui neįmanoma „įpūsti“ naujos gyvybės. Viskas ko tam reikės tai: aiški vizija, tinkamos medžiagos, kokybiška santechnika ir žinoma – derantys vonios baldai.


  Išplanavimas ir dizainas

  Prieš pradedant bet kokius įrengimo ar pertvarkymo darbus, svarbu apsispręsti dėl būsimo dizaino ir išplanavimo. Žinoma visada galima šiems darbams pasamdyti specialistus, tačiau jei erdvė nėra labai didelė ir patys jaučiate šiokį tokį potraukį kūrybai tai kelių patarimų pagalba, turėtumėte susitvarkyti ir savarankiškai. Kaip jau minėjome, daug kas priklausys nuo turimo ploto – kuo jis didesnis, tuo platesnį veiksmų pasirinkimą turėsite savo idėjų įgyvendinimui. Mažas plotas, savo ruožtu, gali tapti pakankamai įdomiu iššūkiu. Pabandykite nusipiešti planą, kaip turėtų atrodyti erdvė, po visų pakeitimų. Popieriuje daug lengviau ir greičiau pavyks pamatyti visas galimybes, net ir mažiausi pakeitimai gali atverti visiškai kitokias galimybes. Jau šiame etape, turėkite omenyje, koks stilius vyraus jūsų interjere, nes jis taip pat gali turėti gan svarbų vaidmenį. Neapsiribokite įprastais sprendimais, kuriuos matėte pas kitus, nes būtent nestandartiniai variantai gali suteikti jūsų erdvei savitumo ir išskirtinumo.

   

  Apšvietimas

  Šviesa yra labai svarbus elementas vonios kambariui. Jei nuosavų namų savininkai gali pasirūpinti natūralios šviesos patekimu į šią patalpą, tai daugumos būtų gyventojams ją tenka kompensuoti lempučių pagalba. Tinkamai parinktas apšvietimas, gali padėti vizualiai padidinti net ir mažas erdves. Didesnėse, rekomenduojama įrenginėti kelis skirtingus šviesos šaltinius, taip sukuriant savotiškas zonas ir dar labiau pagyvinant savo interjerą.

   

  Dizaino sprendimai

  Dideli vonios kambariai suteikia galimybę jose įgyvendinti labai įvairius sprendimus. Tai gali būti vieningo visų namų stiliaus išlaikymas arba savotiško ir išskirtinio vaizdo suteikimas šiai erdvei. Tarp dažniausiai sutinkamų interjero stilių šiuolaikiniuose vonios kambariuose galima išskirti šiuos:

  Skandinaviškas – pasižymi funkcionalumu ir minimalistiniais sprendimai. Čia dominuoja paprastos formos ir linijos be jokių įmantrių detalių. Apdailoje ir apstatyme dažniausiai naudojami natūralūs elementai: akmens masės plytelės ir plautuvės, mediniai vonios baldai ir tinkas. Spalvos pagrindė šviesios, ganėtinai šaltos be jokių ryškių detalių.

  „Hi-tech“ – šiek tiek panašus į skandinavišką stilių savo paprastumu ir minimaliu detalių kiekių. Čia labai daug stiklo, metalo ir plastiko, o spalvos gali būti pačios įvairiausios ir neretai kontrastingos.

  Loft – įvairių architektūrinių ir interjero sprendimų susiliejimas. Čia taip pat galima rasti daug natūralių medžiagų ir atspalvių, nors pagrindinė spalva yra balta. Čia įprasta neslėpti vamzdžių, o mūrinės sienos yra kone būtinas atributas. Aksesuaruose dažnai naudojami metaliniai elementai.

  Provansas – labiau klasikinis sprendimas, ypač mėgstamas sodybose ir pajūrio namuose, tačiau gali drąsiai būti įgyvendinamas ir bute. Didesnėje vonioje jį galima išreikšti per atitinkamus baldus, mažesnėje erdvėje teks apsiriboti apdailos medžiagomis. Čia jau galima naudoti raštus, primenančius augaliją ir plačią pastelinių, ramių bet šiltų spalvų paletę.

  Art-deco – vienas laisviausių stilių, suteikiančių daug kūrybinės laisvės. Tokiame interjere klasikiniai sprendimai dažnai derinami su ryškiomis detalėmis ir drąsiais elementais. Įprastai natūralių spalvų gama yra papildoma auksiniais ir sidabriniais papuošimais.

  Kokie vonios baldai yra reikalingi?

  Daugeliui vonios kambarys neabejotinai asocijuojasi su santechnika – vonia arba dušo kabina ir plautuvėmis. Tačiau ne ką mažiau svarbūs šios erdvės stiliaus sukūrimui yra ir vonios baldai. Žinoma jų įvairovė nėra labai didelė ir tai yra suprantama. Visgi šios erdvės pagrindinė funkcija yra pakankamai siaura o plotas retai kada leidžia apstatyti viską dideliu spintelių ir staliukų skaičiumi. Keli vonios baldai, kurie sutinkami praktiškai bet kuriame interjere yra šie:

  Apatinės spintelės – gan dažnai tarnaujančios dar kaip praustuvo pagrindas. Tai ko gero yra vienas populiariausių vonios baldų. Spintelės gali būti tiek pakabinamos, tiek ir pastatomos bei pritaikomos prie bet kokios erdvės. Jose gali būti įrengtos lentynos, uždaromis įrastomis durimis arba ištraukiami stalčiai.

  Viršutinės spintelės – taip pat dažnas vonios kambario atributas, kuris mažesnėse erdvėse neretai būna parenkamas kartu su veidrodžiu. Tokios konstrukcijos patogumas – vietos taupymas ir galimybė paslėpti dažniausiai naudojamus prietaisus ir priemones bei tokiu būdu suteikti patalpai minimalistinį vaidą. Didesnėse patalpose, spintelės tampa svarbia interjero dalimi ir neretai būna naudojamos ne po vieną.

  Aukštos spintelės – universalūs sprendimai, ypač tinkantys siauroms patalpoms. Neretai būna naudojama kartu su kitomis spintelėmis, norint sukurti vieningą stilių.

  Veidrodžiai – kaip atskiras elementas tinka labiau didesnėms erdvėms. Mažesnėse, kaip jau minėjome neretai yra įkomponuojamas į viršutines spinteles ir gali vizualiai padidinti erdvę.

  Kaip išsirinkti tinkamus vonios baldus?

  Baldų pirkimas vonios kambariui labai atsakingas sprendimas, nes netinkamai juos išrinkus, galima viską sugadinti. Mūsų asortimente rasite gausybę baldų, kuriais galėsite apstatyti savo vonios kambarį. Įvairios spalvos, formos bei dydžiai, kiekvieno skoniui ir pasirinkimui. Tačiau prieš renkantis vonios kambario spinteles bei veidrodžius reiktų atkreipti dėmesį į keletą aspektų:

  • Kambario matmenys. Reiktų žinoti: grindų; langų (jei jų yra); durų (svarbu ir tai, į kurią pusę atsidaro durys – vidų ar į išorę); dušo ir / ar vonios. Žinant matmenis bus paprasčiau rinktis baldus ir dėliotis vonios kambario planą. Reikėtų pradėti kambario projektavimą nuo svarbiausios įrangos išdėstymo. Iš anksto apgalvokite, kur montuosite vonią, dušo kabiną, klozetą, kriauklę, skalbimo mašiną. Tik tuomet pereikite prie baldų pasirinkimo. Nes įrangos judinti jau negalėsite, tad spintelės ir baldai turi būti parenkami pagal tai, koks bus įrenginių išplanavimas.
  • Kas ketina naudotis vonios kambariu. Ar vonios kambarys bus skirtas suaugusiems, ar vaikams? O gal jis bus bendras? Kiek žmonių naudosis šiuo kambariu? Ar jums reikia vonios maudyti vaikams? Kiek vietos jums reikės, susidėti vonios reikmenims? Atsakymai į šiuos klausimus yra labai svarbūs, norint tinkamai suplanuoti vonios kambarį. Nėra nieko blogesnio nei daugybė produktų ir tualeto reikmenų, sukrautų aplinkui – tai gali paversti betvarke net ir gražiausią vonios kambarį.
  • Baldų ir interjero stilius. Vonios kambario baldų stilius gali būti įvairus – nuo standartinių grindinių spintelių iki kabančių ar įmontuojamų sieninių baldų. Vonios spintelių stilių įvairovė labai didelė, todėl galima rasti įvairių variantų, pritaikytų skirtingų tipų erdvėms. Prieš įsigyjant visada pasidomėkite vyraujančiomis tendencijomis.
  • Kokybė. Labai svarbu rinktis tuos vonios baldus, kurie yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Vonios kambaryje nuolat daug drėgmės ir garų, todėl baldai turi būti atsparūs tokiems dalykams. Rinkitės tik patikimo gamintojo baldus ir skirkite daug dėmesio kokybei. Priešingu atveju vonios kambario baldai pakeis formą, taps nepatvarūs.
  • Paviršius. Taip pat atkreipkite dėmesį į baldų paviršius. Pastaruoju metu labai populiarėja natūralios medžiagos ir natūrali valdų išvaizda, kai paviršiai dalinai nėra apdirbti. Tai nėra geriausias sprendimas voniai, nes tokiu atveju paviršiai ims pūti, gali atsirasti pelėsis.
  • Pakabinami ar pastatomi baldai. Pakabinami vonios baldai – idealus pasirinkimas, jei norite lengvo ir organizuoto vaizdo. Tokie baldai palieka daug laisvos erdvės, todėl vonios kambarys vizualiai atrodo kur kas didesnis. Be to, toks apstatymo būdas padės išvengti baldų apgadinimo, valant kambario grindis. Kita vertus, ant grindų pastatomi baldai yra ideali santechninių mazgų bei kitų nepageidaujamų detalių uždanga. Jie suteiks jūsų vonios kambariui tvarkingą išvaizdą.

  Asortimente rasite daugelio pamėgtus ir vertinamus prekės ženklus: Ravak, Jika, Villeroy & Boch, PAA, lietuviškus Riva, Raguvos baldai ir kitų gamintojų gaminius. Visi jie pasižymi pačiais aukščiausiais kokybės standartais ir atitinka visus ES keliamus reikalavimus tiek gaminių kokybei, tiek saugumui.

  Mes kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje ir „pasimatuoti“ skirtingų formų, dydžių ir dekorų, skirtingų kolekcijų vonios baldus. Padėsime jums rasti tai, kas puikiausiai atitinka jūsų svajonių vonios kambario interjerą!

  Išsirinkti, kuri vonios spintelė jums yra tinkamiausia, ir įsigyti jums reikalingą prekę jums priimtiniausia kaina galite internetu arba mūsų salone Vilniuje, Ukmergės g. 285.