Prekių katalogas

Skalbyklės

 • Skalbimo mašina - prietaisas, kuris labai palengvina mūsų kasdienybę. Skalbyklė leidžia sutaupyti laiko ir užtikrina, kad drabužiai būtų visada švarūs ir kvepiantys. Galite pasirinkti skirtingas funkcijas turinčius modelius. Šioje kategorijoje rasite standartines skalbykles, skalbykles-džiovykles, iš viršaus pakraunamas skalbykles. Bosch, AEG, Electrolux, Samsung, Hisense ir kitų žymių gamintojų skalbimo mašinas rinkitės Muresta.lt el. parduotuvėje.

  Išrinkdami skalbimo mašiną visų pirma įvertinkite kokį drabužių kiekį Jus ketinate skalbti. Reikalinga talpa priklauso nuo šeimos narių skaičiaus. Itin didelėms šeimoms siūlomi 8-10 kg skalbiantys modeliai, o jeigu gyvenate vienas ar dviese Jums užteks žymiai mažesnės skalbinių talpos skalbyklės. Norint, jog skalbimo mašina džiugintų savo patvarumu, vertėtų kaskart jos neprikrauti pilnos, tad renkantis rekomenduojama iš maksimalios galimos talpos atimti maždaug pusę kilogramo.

  Rinktis taip pat galima ir pakrovimo būdą. Yra skalbyklės, kurias reikia pakrauti iš viršaus, o yra pakraunami iš priekio. Iš viršaus pakraunama skalbyklė yra pigesnis variantas, tačiau patogesnis skalbinių sudėjimo atžvilgiu. Per priekį kraunama skalbimo mašina pasižymi didesnėmis gręžimo apsukomis, o tai reiškia, kad rūbuose liks minimalus kiekis vandens ir jie greičiau džius. Taip pat, šio tipo skalbyklės turi geresnius energijos taupymo reitingus.

  Skalbyklės turi įvairiausias funkcijas, kurios dar labiau palengvina musų kasdieninį gyvenimą. Žmonės, kurie mėgsta efektyvius sprendimus dažniausiai ieško skalbimo mašinos su džiovinimo funkcija. Tokios skalbimo mašinos ne tik saugo laiką, ne drabužiai greičiau išdžiūsta, bet ir saugo vietą, nes nereikia atskirai pirkti džiovyklės. Be to, papildomų funkcijų įvairovė vien džiovinimo galimybe neapsiriboja – energiją taupančios, lengvo lyginimo ir kitas naudingas programas siūlančios skalbimo mašinos suteikia Jums pasirinkimo laisvę.

  Kalbant apie skalbimo mašinos dydį, svarbu paminėti ne tik būgno, bet ir pačios skalbyklės fizinį dydį. Skalbyklės gali būti standartinės, apie 60 cm gylio, taip pat, siauros, kurių gylis nuo 45 iki 55 cm. Na, o mažiausio dydžio skalbyklės, būna mažesnio nei 45 cm gylio. Šie matmenys leidžia kiekvienam išsirinkti, tokį dydį, kuris labiausiai tiks jų namams.

  Labai svarbus ir skalbimo mašinos energinis efektyvumas, kuris žymimas klasėmis nuo A iki G. Siekdami sutaupyti elektros energijos, turėtumėte rinktis A arba A+ klasės skalbykles. Taip pat, klasėmis žymimas ir skalbimo ir/ar džiovinimo efektyvumas, kuris taip pat žymimas raidėmis nuo A iki G. Kuo didesnė klasė – tuo kokybiškiau ir su mažesnėmis energijos sąnaudomis skalbyklė atliks savo paskirtį.
  Rinkitės skalbimo mašiną Muresta.lt el. parduotuvėje!