Prekių katalogas

Vyno šaldytuvai ir mėsos brandinimo spintos

 • Vynas yra vienas labiausiai rafinuotą skonį turinčių asmenų vertinamų gėrimų. Vieni juo mėgaujasi prie skanaus ir kokybiško maisto, kiti domisi labiau ir gilina savo žinias lankydamiesi vyno ūkiuose, ragaudami skirtingo derliaus produkciją, klausydami ekspertų patarimų, kolekcionuodami ypatingo derliaus vyną.

  Jei namuose laikote vyną – jį kolekcionuojate arba tiesiog turite savo reikmėms, tuomet be abejonės Jums svarbi sritis yra vyno šaldytuvai. Kokį pasirinkti? Ką vertina ekspertai? Visi šaldytuvai vienodo dydžio ar egzistuoja mini vyno šaldytuvas? Šiuos ir daug panašių klausimų galima išgirsti iš klientų, kurie ieško šio nišinio prietaiso. Mielai padėsime išsirinkti ir patarsime, kuris Jums tiks geriausiai.
    

  Tech. parametrai
  98900
  153900
  174900 Sutaupykite 21000
  111800
  124900 Sutaupykite 13100
  188900
  212900 Sutaupykite 24000
  154700
  179900 Sutaupykite 25200
  55900
  59900 Sutaupykite 4000
  Įmontuojamas vyno šaldytuvas WineDeluxe E 18
  Kodas: 336538

  Talpa 18 butelių . Temperatūros diapozonas 5-20 °C 

  94500
  Mėsos brandinimo spinta CASO DryAged Master 63
  Kodas: 302920

  Inverterinis kompresorius. Antibakterinis UV apšvietimas.

  92900
  109900 Sutaupykite 17000
  Vyno šaldytuvas CASO WineComfort 126
  Kodas: WineComfort 126

  2 temperatūrinės zonos. Medinės lentynos.

  129900
  159900 Sutaupykite 30000
  Vyno šaldytuvas CASO WineSafe 137
  Kodas: WineSafe 137

  Didelė talpa -137 buteliai. Sensorinis valdymas.

  79900
  169900 Sutaupykite 90000
  Vyno šaldytuvas CASO WineComfort 24
  Kodas: WineComfort 24

  2 Temperatūrinės zonos. Antivibracijos technologija. Dvigubas stiklas

  59900
  69900 Sutaupykite 10000
  Vyno šaldytuvas CASO WineExclusive 24
  Kodas: WineExclusive 24

  2 temperatūrinės zonos. Wifi valdymas

  61800
  74900 Sutaupykite 13100
  Vyno šaldytuvas CASO WineSafe 18 EB 00627
  Kodas: WineSafe 18 EB 00627

  Medinės Lentynos. 3 sluoksnių nuo UV spindulių apsaugantis stiklas

  59500
  64900 Sutaupykite 5400
  Vyno šaldytuvas Caso Barbecue 00683
  Kodas: Caso Barbecue 00683

  Skirtas naudoti lauke, atsparus atmosferos poveikiui. Mėlynas led apšvietimas

  73900
 •  

  Kokie būna vyno šaldytuvai ir kuo jie skiriasi nuo įprastų

  Vyno šaldytuvas – tai specialias vynų laikymo sąlygas sukuriantis šaldytuvas, kurio drėgmę, temperatūrą bei kitus parametrus galite reguliuoti pagal jame laikomo vyno rūšis. Vyno šaldytuvuose įrengti specialūs lavos akmenukai oro drėgmei palaikyti bei filtrai orui gaivinti. Rinkdamiesi tokio tipo šaldytuvą dėmesį atkreipkite į šių filtrų priežiūros reikalavimus, patogumą. Įsigijus specialų šaldytuvą jūsų vyną nepaveiks netinkama oro temperatūra, drėgnumas ar įprasto šaldytuvo vibravimas.

  Vynas bus saugomas palankiausioje jam temperatūroje, todėl ne tik išlaikys savo geriausias savybes, bet ir brandinsis. Vyno šaldytuvas ne tik funkcionalus prietaisas, bet gali tapti ir stilingu namų akcentu. Solidi išvaizda, medienos apdaila bei lentynėlės suteikia Jūsų vyno šaldytuvui tikro prabangaus „vyno rūsio“ įspūdį. Rinkitės nuo siauriausio vyno šaldytuvo iki plačios talpyklos. Vyno šaldytuvai – vyno mėgėjams, gurmanams, kolekcininkams.

  Muresta elektroninėje parduotuvėje galite išsirinkti vyno šaldytuvą iš Caso, Lacor, Climadiff, Vin sur Vin ir Boj gamintojų. Jeigu dažnai mėgaujatės vynu, turite sukaupę kad ir nedidelę jo kolekciją, tačiau neturite galimybės įsirengti vyno rūsio – vyno šaldytuvas Jums būtinas. Rinkitės vyno šaldytuvą iš internetinės parduotuvės Muresta.lt ir mėgaukitės kokybišku vynu!

  Jei vyno šaldytuvą renkatės pirmą kartą, tuomet Jums bus pravartu žinoti keletą aspektų, kurie yra svarbūs ir kuriais vadovaujamasi renkantis šį buities pritaisą. Taigi, kas svarbu ir kuo skiriasi vyno šaldytuvai?

   

  Ką dar svarbu žinoti apie vyno šaldytuvus?

  Vynas gali būti laikomas gan prabangiu gėrimu, tad jo buteliai turi būti laikomi reikiamomis sąlygomis. Svarbu ne tik speciali temperatūra, bet ir butelio padėtis, kitos aplinkos sąlygos. Specializuoti vyno šaldytuvai yra tas sprendimo būdas, kuris leidžia pasirūpinti tinkamu šio gėrimo sandėliavimu.

  Vienas populiariausių pasirinkimų yra įmontuojami vyno šaldytuvai. Jie pranašūs tuo, jog gali būti įvairių dydžių ir lengvai pritaikomi, pavyzdžiui, Jūsų virtuvėje. Dažniausiai pasirenka juodi šaldytuvai, tačiau galime patikinti, jog spalvų paletė yra plati ir prietaiso dizainą galite derinti prie savo interjero.

  Vyno šaldytuvas kaina gali skirtis nuo įprastų panašaus dydžio šaldytuvų, tačiau taip yra dėl jo funkcijų, medžiagų, iš kurių jis gaminamas (naudojama nemažai aukštos kokybės stiklo, medienos) ir pan.
  Kai kurie gamintojai siūlo sprendimus, kuomet vyno šaldytuvai gali būti komplektuojami šalia įprastų šaldytuvų. Tai labai praktiškas sprendimas, leidžiantis sutaupyti vietos.

  AEG vyno šaldytuvas ar, pavyzdžiui, Liebherr vyno šaldytuvai gan populiarūs rinkoje, tačiau jie labiau skirti masiniam naudojimui. Šie prekiniai ženklai nesispecializuoja nišinių vyno šaldytuvų gamyboje. O štai mūsų siūlomi Caso, Lacor, Climadiff, Vin sur Vin ir Boj gamintojų šaldytuvai yra labiau specializuoti ir pasižymi tuo, jog yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, juose naudojama mediena. Tai vieni labiausiai vertinamų tokio tipo šaldytuvų rinkoje. Jie yra paprastai valdomi, lengvai pritaikomi prie interjero ir kitos buitinės technikos.

  Be to aukštos kokybės vyno šaldytuvai pasižymi tuo, jog buteliai juose laikomi išvengiant net menkiausios vibracijos. Tai užtikrina specialios lentynų išdėstymui panaudojamos technologijos, medžiagos. Kiekvienas gamintojas naudoja savas technologijas, nuolat jas tobulina siekdamas dar aukštesnės prietaiso kokybės. Taip pat skiriasi filtrų sistema, reikalavimai jų priežiūrai. Aukštos klasės šaldytuvų gamintojai daug dėmesio skiria priekiniam šaldytuvo stiklui – jo kokybei.

  Taigi, jei ieškote patikimo šaldytuvo tam, kad galėtumėte laikyti savo mėgstamą gėrimą – mėgautis juo ar kaupti kolekciją, tuomet kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums išsirinkti šaldytuvą namams ar kitai erdvei.

   

  Kodėl verta vyno šaldytuvą pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Jei nusprendėte įsigyti geros kokybės vyno šaldytuvą, tuomet mes mielai Jums padėsime išsirinkti geriausią prietaisą namams. Patyrę mūsų komandos konsultantai išklausys ir įvertins Jūsų poreikius bei argumentuotai patars, kuris vyno šaldytuvas Jums bus tinkamiausias.

  Didelis privalumas, jog mūsų komandos konsultantai turi daug žinių, gautų tiesiai iš prekinių ženklų atstovų įvairių seminarų bei mokymų metu, tad šiomis žiniomis mielai pasidalins su Jumis.

  Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.
    

   

  Kodėl verta įsigyti vyno šaldytuvą?

  Įsigijus specialų šaldytuvą jūsų vyną nepaveiks netinkama oro temperatūra, drėgnumas ar įprasto šaldytuvo vibravimas. Vyno šaldytuvas sukuria idealias sąlygas vyno laikymui. Vynas bus saugomas palankiausioje temperatūroje, todėl ne tik išlaikys savo geriausias savybes, bet ir brandinsis. Jeigu esate gero vyno mėgėjas – vyno šaldytuvas Jums būtinas.

  Kiek trunka vyno šaldytuvų pristatymas?

  Jeigu prekę turime sandėlyje, ji bus pristatyta 2-3 dienų bėgyje.