Prekių katalogas

Dušo galvutės

 • Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo galvutę?

  Renovuojate vonios kambarį, o gal įsirenginėjate naują, visad svarbi kokybė ir ilgaamžiškumas. Rinkitės patikrintus gamintojus ir įsigyta prekė džiugins ne vienerius metus. Maišytuvai, dušo sistemos ar dušo galva, bus reikalingi Jūsų vonioje.

  Dušo galva dažnai pamirštama ir nekreipiama į ją tiek dėmesio kiek reikėtų. Dušo galvutė gali būti rankinė arba stacionari. Rankinės dušo galvutės yra patogiai naudojamos, gali turėti įvairius srovės tipus ir vandens srautą. Stacionarios dušo galvos taip pat gali būti sukiojamos, taip reguliuojant vandens tekėjimo srovės kampą.

  Dušo galva pagal Jūsų poreikius gali būti įvairaus skersmens. Tad turite rinktis individualiai, jei norite sutaupyti, rinkitės mažesnę dušo galvutę, jei Jums svarbiausias komfortas rinkitės didesnę. Platus asortimentas leis išsirinkti kiekvienam. Mūsų siūlomų gamintojų dušo galvutės turi „Air“ technologiją, kai vanduo yra maišomas su oru. Tokia sistema sumažina vandens sąnaudas, išlaikydama aukštą komfortą. Oru prisotinti vandens lašai suteikia tikro lietaus efektą ir formuoja švelnų oru prisotintą dušą - jausitės taip, tarsi praustumėtės po natūraliu lietumi. Kai kurios dušo galvos turi ir nešvarumų filtrą ar gali pasiūlyti paprastą purkštukų valymo sistemą, tad tokie gaminiai bus ne tik patogiai naudojami, bet ir lengvai prižiūrimi.

  Taip pat svarbus dalykas dušo galvos dizainas bei spalva. Standartas yra chromo spalva, kuri lengvai derinama kiekviename interjere. Išrankesni gali rinktis įvairių spalvų bei dizainų vonios dušo galvas, derindami prie bendro interjero ar pasirinkdami kaip akcentą vonioje. Santechnikos prekių gamintojai užtikrina, kad jų gaminiai yra ypač kokybiški ir atitinka aukščiausius higienos standartus. Dušo galvutė gali kainuoti ir vos keliolika eurų, ir didesnę sumą tiems, kurie dušui kelia ypatingus reikalavimus. Įsivertinkite kiek galite tam išleisti pinigų ir kokie Jūsų lūkesčiai, taip išsirinkti norimą prekę bus daug lengviau.

  Užsisakyti dušo galvutę Jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone Ukmergės g. 285 Vilniuje.