Prekių katalogas

Dušo galvutės

 • Ko gero, pagrindiniu kiekvieno vonios kambario elementu neabejotinai galėtume laikyti dušo komplektą, kurio pagalba įprastą apsiprausimą galima paversti į tikru ritualu. Ir visiškai nėra skirtumo ar jūsų kabinoje yra įrengtas stacionarus dušas a ar dušo galva su žarna, svarbu tai, ką patiriate per tas akimirkas, kai vandens lašai, imituojantys šiltą lietų apgaubia kūną. Jums turime pasiūlyti pačių garsiausių pasaulio gamintojų dušų sistemas, suteiksiančias visiškai naujus pojūčius, tiek jums, tiek jūsų šeimos nariams.  

 •  

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo galvutę?


  Renovuojate vonios kambarį, o gal įsirenginėjate naują, visad svarbi kokybė ir ilgaamžiškumas. Rinkitės patikrintus gamintojus ir įsigyta prekė džiugins ne vienerius metus. Maišytuvai, dušo komplektai ar dušo galvos laikiklis su žarna ir dušo galva, visada bus reikalingi Jūsų vonioje. Todėl renkantis juos, atkreipkite dėmesį į tokius veiksnius kaip patogumas, patikimumas, funkcionalumas ir dizainas.

  Dušo galva dažnai pamirštama ir nekreipiama į ją tiek dėmesio kiek reikėtų. Dušo galvutė gali būti rankinė arba stacionari. Rankinės dušo galvutės yra patogiai naudojamos, gali turėti įvairius srovės tipus ir vandens srautą. Neabejotinas tokių variantų pranašumas – mobilumas, kai patys galite valdyti srovės kryptį. Stacionarios dušo galvos taip pat gali būti sukiojamos, taip reguliuojant vandens tekėjimo srovės kampą, tačiau daug dažniau juos renkasi tie, kam patinka savotiška gamtinių kritulių imitacija. Dažnai tokio tipo įrenginiuose montuojama lietaus dušo galva, išsiskirianti dideliu plotu.

  Dušo galva pagal Jūsų poreikius gali būti įvairaus skersmens. Tad turite rinktis individualiai, jei norite sutaupyti, rinkitės mažesnę dušo galvutę, jei Jums svarbiausias komfortas rinkitės didesnę. Platus asortimentas leis išsirinkti kiekvienam. Mūsų siūlomų gamintojų produktai su „Air“ technologiją – tai dušo galvutė taupanti vandenį, kai vanduo yra maišomas su oru. Tokia sistema sumažina vandens sąnaudas, išlaikydama aukštą komfortą. Oru prisotinti vandens lašai suteikia tikro lietaus efektą ir formuoja švelnų oru prisotintą dušą - jausitės taip, tarsi praustumėtės po natūraliu lietumi.

  Kai kurios dušo galvos turi ir nešvarumų filtrą ar gali pasiūlyti paprastą purkštukų valymo sistemą, tad tokie gaminiai bus ne tik patogiai naudojami, bet ir lengvai prižiūrimi.

  Taip pat svarbus dalykas dušo galvos dizainas bei spalva. Standartas yra chromo spalva, kuri lengvai derinama kiekviename interjere. Išrankesni gali rinktis įvairių spalvų bei dizainų vonios dušo galvas, derindami prie bendro interjero ar pasirinkdami kaip akcentą vonioje. Santechnikos prekių gamintojai užtikrina, kad jų gaminiai yra ypač kokybiški ir atitinka aukščiausius higienos standartus. Dušo galvutė gali kainuoti ir vos keliolika eurų, ir didesnę sumą tiems, kurie dušui kelia ypatingus reikalavimus. Įsivertinkite kiek galite tam išleisti pinigų ir kokie Jūsų lūkesčiai, taip išsirinkti norimą prekę bus daug lengviau.

  Užsisakyti dušo galvutę Jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone Ukmergės g. 285 Vilniuje.