Prekių katalogas

Popieriaus laikikliai

 • Modernus popierinių rankšluosčių laikiklis gali būti detalė, pagyvinanti jūsų nuobodų vonios kambarį ir net suteikianti jam tam tikro žavesio. Tobulėjant technologijoms, galime pasiūlyti įvairiausių popierinių rankšluosčių laikiklių modelių nuo visai paprastų iki išties išskirtinės formos, dizaino ar spalvos – pagal kiekvieno skonį. Šiandien popierinių rankšluosčių laikiklis gali būti ne tik savo paskirtį atliekantis įrenginys, bet ir modernus namų bei biuro aksesuaras! 

  Popierinių rankšluosčių laikiklių tipai

  Priešingai nei namuose, biure ar kitose viešose įstaigose rankoms valyti tekstilinių rankšluosčių nepamatysime, nes tai visiškai prieštarauja higienai. Tokiose įstaigose paprastai montuojami rankų džiovintuvai arba naudojami popieriniai rankšluosčiai, kuriems laikyti yra pasitelkiami popierinių rankšluosčių laikikliai. 

  Priklausomai nuo to, kokie popieriniai rankšluosčiai yra naudojami (ritinėliais ar lapeliais), popierinių rankšluosčių laikikliai gali būti skirtingų tipų ir talpos. Jie gali būti atviri arba uždari, įprasti rankšluosčių laikikliai (popierius paimamas ranka) arba dozatoriai, valdomi rankenėle arba automatiškai. 

  Mechaniniai popierinių rankšluosčių lapeliais laikikliai-dozatoriai. Labai dažnai sutinkami, įprastai jų korpusas uždaromas rakteliu, o viduje yra laikomos popierinės servetėlės. Paprastai montuojama prie sienos, popieriaus lapeliai pro apatinę angą dozuojami paimant ranka. Tai higieniškas ir vienas iš paprasčiausiai valdomų bei ekonomiškiausių variantų. Jie gali būti pagaminti iš skirtingų spalvų bei skaidraus plastiko ar nerūdijančio plieno, kuris gali būti matinis, chromuotas ar blizgus.  

  Mechaniniai popierinių rankšluosčių ritinėliais laikikliai-dozatoriai. Šio tipo popierinių rankšluosčių laikikliai leidžia popierių dozuoti tam tikra rankenėle ją sukant arba spaudžiant. Priklausomai nuo laikiklio modelio, ritinėlis gali būti dedamas horizontaliai arba vertikaliai. Tokiu būdu popierius gali būti nuplėšiamas ranka arba popierinis rankšluostis yra nupjaunamas paties įrenginio.   

  Popierinių rankšluosčių laikikliai su centrine trauka. Tokie laikikliai dažniausiai naudojami gydymo įstaigose, siekiant maksimaliai išvengti sąlyčio su dozuojamu popieriumi. Be to, šio tipo popieriaus laikiklis yra visiškai sandarus, todėl išvengiama ir nešvarumų patekimo iš aplinkos. Šiuo atveju popieriniai rankšluosčiai ištraukiami už vadinamosios popieriaus „uodegos“, likusios išorėje po paskutinio naudojimo.  

  Automatiniai popierinių rankšluosčių ritinėliais dozatoriai. Tai novatoriški popierinių rankšluosčių dalytuvai, kurie veikia infraraudonųjų spindulių jutiklio pagalba. Kai kurie modeliai leidžia vartotojui pačiam nustatyti dozavimo parametrus. Toks popierinių rankšluosčių laikiklis padeda išvengti nekontroliuojamo popieriaus naudojimo, nes prieš paimant naują lapelį popieriaus, būtina nuplėšti jau esamą. Kitaip įrenginio jutiklis nesuveikia ir neišduoda naujo popieriaus. Paprastai jutiklis yra sukonfigūruotas taip, kad jo neveikia bet kokie judesio dirgikliai, o reaguoja išskirtinai į rankų šilumą. Šio modelio popierinių rankšluosčių laikiklis leidžia popierių nuplėšti ranka arba popierius nupjaunamas įrenginio viduje integruotu peiliu.  

  Kaip pasirinkti? 

  Popierinių rankšluosčių laikiklių kokybė, tipai ir jų funkcijos turi įtakos ne tik higienai, bet ir jų ilgaamžiškumui. Todėl mes siūlome tik patikimų gamintojų popieriaus laikiklius jūsų biurui ar įstaigai, atsižvelgiant į poreikius ir galimybes.  

  Atviras popierinių rankšluosčių laikiklis dažniau naudojamas namuose arba namų bei biurų virtuvės zonoje. Tuo tarpu WC kambariuose mūsų rekomenduojami uždari popierinių rankšluosčių laikikliai. Šie laikikliai taip pat aktualūs ir didelius srautus žmonių aptarnaujančiuose tualetuose (viešuosiuose tualetuose, prekybos centruose, teatruose, degalinėse, baruose ir pan.).  

  Medžiagos tipas. Atsižvelgiant į tai, kokios paskirties objekte popieriaus laikiklis bus montuojamas, rekomenduojame atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios laikiklis pagamintas. Privačiuose biuruose ar administracijos pastatuose galima rinktis plastikinius laikiklius, o visuomeninio naudojimo, viešose erdvėse rinktis mažiau pažeidžiamus metalinius laikiklius.  

  Talpa ir dozavimas. Popierinių rankšluosčių laikiklius taip pat rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į vartotojų kiekį. Pasirinkę didesnės talpos laikiklius ilgesnį laiką galėsite užmiršti apie jų pildymą. Didesniam asmenų kiekiui aptarnauti rekomenduojame rinktis popierių dozuojančius laikiklius, kurie padės išvengti perteklinio popieriaus vartojimo. 

  Tvirtinimas. Prieš įsigydami popierinių rankšluosčių laikiklius savo biurui, atsižvelkite į patalpos dydį ir numatytą laikiklio vietą tvirtinimui. Pasirinkite optimaliausią laikiklio dydį atsižvelgiant į konkrečią patalpą.