Prekių katalogas

Mikrobangų krosnelės

 • 7425
  9900 Sutaupykite 2475
  7430
  9900 Sutaupykite 2470
  6675
  8900 Sutaupykite 2225
  7430
  9900 Sutaupykite 2470
  7425
  9900 Sutaupykite 2475
  78115
  91900 Sutaupykite 13785
  59415
  69900 Sutaupykite 10485
  84720
  105900 Sutaupykite 21180
  44720
  55900 Sutaupykite 11180
  53910
  59900 Sutaupykite 5990
  53910
  59900 Sutaupykite 5990
  Mikrobangų krosnelė Lord M6
  Kodas: 4251539600384
  7900
  Mikrobangų krosnelė Lord M2
  Kodas: 4251539600254
  9900
  Mikrobangų krosnelė Lord M7
  Kodas: 4251539600414
  8300
  Mikrobangų krosnelė Lord M3
  Kodas: 4251539600261
  15500
 • Mikrobangų krosnelė – virtuvės prietaisas be kurio sunku įsivaizduoti kasdieninį gyvenimą. Įtemptas gyvenimo tempas ne visuomet palieka laiko gaminti maistą kiekviena diena, tačiau net ir tokiais atvejais galima efektyviai mėgautis šiltu maistu. Tais atvejais, kai norisi valgyti šiltą maistą, tačiau galimybės patiems jo pasiruošti nėra, gelbsti laisvai statomos ar įmontuojamos mikrobangų krosnelės.

  Šios krosnelės vis labiau populiarėja ir darbovietėse, kuriose yra įruoštos zonos valgymui, maisto ruošimui. Krosnelė suteikia patogias galimybes pasišildyti savo gamintą ir iš namų atsineštą maistą, tad tai puikus sprendimas vertinantiems maisto kokybę, norintiems net ir darbovietėje mėgautis šiltu maistu.

  Jei renkatės mikrobangų krosnelę namams, tuomet verta žinoti, jog rinkoje galima rasti pačių įvairiausių modelių, o gamintojai siūlo ir tokius variantus, kurie savo funkcionalu gali nustebinti net ir pačius išrankiausius maisto gaminimo gurmanus. Taigi kaip išsirinkti geriausią variantą ir ką verta žinoti renkantis?

   

  Kokios mikrobangų krosnelės geriausiai vertinamos klientų?

  Mikrobangų krosnelės gali būti pastatomos arba įmontuojamos į baldus. Pagrindinės mikrobangų krosnelės funkcijos yra atšildymas ir pašildymas, bet modernesnės mikrobangės turi ir grilio, kepimo, konvekcinės krosnelės funkcijas. Mikrobangų krosnelės skiriasi savo valdymu – jis gali būti mechaninis (senesniuose modeliuose), elektroninis, kur mygtukai skirti įvairioms funkcijoms atlikti, ir automatinis, kurį turinčiose mikrobanginėse yra jutikliai, nustatantys produkto svorį ir patys parenkantys veikimo parametrus. Jei jau naudojatės tokio tipo krosnele, tuomet nusprendę atsinaujinti išties turėsite iš ko pasirinkti, o mūsų komandos ekspertai Jums mielai patars, padės išsirinkti.

  Norime atkreipti dėmesį, kad modernesnės krosnelės nuo senesnių modelių skiriasi ir tuo, kad viduje, vietoje įprastų nerūdijančio plieno ar epoksidinių dangų, turi keraminę dangą. Tokia danga yra atspari įbrėžimams ir lengviau valoma, todėl Jums nereikės daug laiko skirti prietaiso valymui. Taip pat norisi sugriauti mitą, jog mikrobangų krosnelė maža galia užtikrins nedideles elektros energijos sąnaudas.

  Taigi, jei jau ieškote mikrobangų krosnelės internetu, tuomet sužinokite, ką labiausiai vertina kiti vartotojai ir ką pataria mūsų ekspertai. Be to – sužinokite, nuo ko priklauso mikrobangų krosnelės kaina ir kokios galimos papildomos jos funkcijos. Mūsų komandos ekspertai Jums išdėstys visus krosnelių skirtumus, papasakos apie jų tipus, privalumus, papildomas funkcijas bei kainų skirtumą. Taip pat – išklausys Jūsų poreikius ir padės išsirinkti geriausią prietaisą, kuris tarnaus ne vienerius metus ir palengvins buities darbus.

   

  Kokios būna mikrobangų krosnelės ir kuo jos skiriasi?

  Jei ieškote naujo buitinio prietaiso, kviečiame įsigyti mikrobangų krosnelę Muresta.lt e. parduotuvėje! Ieškantiems mikrobangų krosnelės pigiau, turime įvairių pasiūlymų. Vienas iš variantų yra pastatomos mikrobangų krosnelės. Jos yra pigesnės, o be to – jos lengvai perkeliamos į kitą vietą, transportuojamos. Jei nuspręsite mikrobangų krosnelę perkelti į kitą vietą, tai padarysite be jokių problemų. Reikia tik kad toje vietoje būtų prieiga prie elektros lizdo.

  Įmontuojamos mikrobangų krosnelės, nors ir brangesnės, atrodo itin estetiškai, pasižymi didesniu funkcionalumu ir talpa. Tokia krosnele derėtų pasirūpinti formuojant virtuvės ar kitos patalpos, kur bus šildomas maistas, komplektaciją, projektuojant baldus ir kitą infrastruktūrą. Mikrobangų krosnelė montuojama į spinteles pasirinktoje vietoje. Vienintelis svarbus reikalavimas, kad būtų elektros lizdas, o prietaisas būtų patogiai pasiekiamas visiems interesantams.

  Šiuo metu prekyboje galima atrasti itin įspūdingų mikrobangų krosneles variantų, leidžiančių gerokai praplėsti savo galimybes virtuvėje. Vienas iš tokių variantų yra mikrobangų krosnelė su griliu, leidžianti ne tik pašildyti patiekalus, bet ir suteikti jiems viliojančiai traškią plutelę. Norintiems dar daugiau galimybių, patiks ir konvekcinė mikrobangų krosnelė, padėsianti paruošti įvairiausią maistą ir tam tikrais atvejais netgi atstosianti orkaitę. Naudojant šias funkcijas galima kepti pyragus, picas, apkepus, džiovinti grybus, iškepti daržoves, vištienos krūtinėlę ir žuvį. Mikrobangų krosnelė gali būti tuo įrenginiu kuris atstos kelių prietaisų funkcijas. Tai ypač aktualu tiems, kas taupo vietą savo virtuvėje ir ieško optimalaus sprendimo namams ar biurui.

  Taigi šiuo metu populiarėja mikrobangų krosnelė su griliu, kurios suteiks dar daugiau galimybių greitai ir patogiai ruošti maistą. Tokios mikrobanginės krosnelės kaina bus kiek didesnė, tačiau, jei ieškote daugiafunkcinio sprendimo savo virtuvei, tuomet tai vienas racionaliausių pasirinkimų.

  Taigi, Jums belieka išsigryninti savo poreikius, pasitarti su specialistais ir patogiai įsigyti prietaisą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Siūlome Electrolux, AEG, Samsung, Gorenje, Bosch ar kitų gamintojų buitinę techniką, kurią vertina naudotojai visame pasaulyje.

   

  Ekspertai pataria

  Norintiems atsinaujinti buitinę techniką ar įsigyti naują prietaisą, mielai galime pateikti praktinių patarimų, į ką svarbu atkreipti dėmesį. Rinkdamiesi mikrobangų krosnelę atkreipkite dėmesį į talpą. Talpa gali būti nuo 17 iki 40 litrų. Mikrobangų krosnelės 15l talpa yra itin maža, tad rinkoje jos vertinamos vis prasčiau. Kuo didesnė talpa, tuo daugiau galima bus į ją įdėti, bet tuo daugiau vietos ji užims. Nuo talpos priklauso sukamosios lėkštės dydis (ant jos teks dėti produktus). Jeigu įranga bus naudojama tik atšildyti maistą, tai didelė mikrobangų krosnelė nereikalinga. Jeigu planuojama kepti pyragą, visą viščiuką ar atšildyti iš karto kelis patiekalus, tai mikrobangų krosnelė turėtų būti didesnės talpos.

  Galia taip pat yra labai svarbus parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant mikrobangų krosnelę. Kuo didesnė galia, tuo greičiau pavyks atšildyti patiekalą ir bus pigesnis mikrobangų krosnelių naudojimas. Taip pat atkreipkite dėmesį į papildomas funkcijas, nes atšildymas ir pašildymas jau seniai nėra vienintelės krosnelių funkcijos. Modernesnės mikrobangės turi ir grilio, kepimo, konvekcinės krosnelės galimybes. Naudojant šias funkcijas galima kepti pyragus, picas, apkepus, džiovinti grybus, iškepti daržoves, vištienos krūtinėlę ir žuvį.

   

  Kodėl verta elektrinį skustuvą pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Jei nusprendėte palengvinti savo buitį ir įsigyti patikimą mikrobangų krosnelę, tuomet mes mielai Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą. Patyrę mūsų komandos konsultantai išklausys ir įvertins Jūsų poreikius bei argumentuotai patars, kuris prietaisas Jums bus tinkamiausias. Vienas pagrindinių aspektų be abejonės bus prekė kaina. Mūsų elektroninėje parduotuvėje vyrauja išties platus pasirinkimas.

  Be to – užtikrinsime aiškų ir patogų garantinį bei po garantinį aptarnavimą. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.
     

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis mikrobangų krosnelę?

  Renkantis mikrobangų krosnelę atkreipkite dėmesį į talpą. Talpa gali būti nuo 17 iki 40 litrų. Kuo didesnė talpa, tuo daugiau galima bus į ją įdėti, bet tuo daugiau vietos ji užims. Galia yra labai svarbus parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant mikrobangų krosnelę. Kuo didesnė galia, tuo greičiau pavyks atšildyti patiekalą ir tuo labiau bus pigesnis mikrobangų krosnelių naudojimas. Taip pat atkreipkite dėmesį į papildomas funkcijas kaip atšildymas ir pašildymas. Modernesnės mikrobangės turi ir griliaus, kepimo, konvekcinės krosnelės funkcijas. Naudojant šias funkcijas galima kepti pyragus, picas, apkepus, džiovinti grybus, iškepti daržoves, vištienos krūtinėlę ir žuvį.

  Kokių tipų būna mikrobangų krosnelės?

  Mikrobangų krosnelės būna pastatomos ir įmontuojamos į baldus. Pastatomos yra pigesnės ir lengvai perkeliamos į kitą vietą. Nusprendus ją perkelti į kitą vietą tai padarysite be jokių problemų, reikia tik kad toje vietoje būtų prieiga prie elektros lizdo. Įmontuojamos krosnelės, nors ir brangesnės, atrodo itin estetiškai, pasižymi didesniu funkcionalumu ir talpa, bet jos taip lengvai neperkelsite į kitą vietą.