Prekių katalogas

Dujinės viryklės

 • Dujinės viryklės Electrolux, Smeg, Indesit ir kitų gamintojų parduodamos Muresta el. parduotuvėje. Jos asocijuojasi su šiltu, gardžiu maistu – naudodami dujines virykles, maisto gamybos procedūras galime atlikti kur kas paprasčiau. Šiuolaikinė virtuvės technika siūlo dar daugiau galimybių, todėl ir naujausios dujinės viryklės džiugins ne tik dailiu dizainu, bet ir papildomų funkcijų gausa. Aukštas energijos efektyvumas, laikmatis, teleskopiniai bėgeliai – tai tik keli privalumai, su kuriais turėsite progą susipažinti. Reikėtų paminėti ir stilingą dizainą – toks įrenginys lengvai įsilies į Jūsų virtuvės aplinką. 

  Viryklė Gorenje MEK301​1SB
  Kodas: MEK301​1SB
  28900
  29900 Sutaupykite 1000
  Viryklė BEKO FSM62332DXT
  Kodas: FSM62332DXT
  39900
  42900 Sutaupykite 3000
  Viryklė Gorenje MEKS5121S
  Kodas: MEKS5121S
  36900
  Viryklė BEKO FSE52321DWD
  Kodas: FSE52321DWD
  29900
  Viryklė BEKO FSE63110DW
  Kodas: FSE63110DW
  30900
  Viryklė BEKO CSS 42014 FW
  Kodas: CSS 42014 FW
  25900
 • Dujinių viryklių privalumai

  • Pažangios ir modernios dujinės viryklės yra visiškai saugios naudoti. Jos saugiai paduoda dujas bei geba automatiškai išsijungti.
  • Ant dujinių viryklių maistas pagaminamas kur kas greičiau nei ant elektrinių.
  • Galimybė greitai reguliuoti temperatūrą, kuri iš karto sumažėja arba padidėja. Kai kurios elektrinės viryklės nėra tokios greitos reguliuojant temperatūrą, todėl joms reikia laiko persijungiant į mažesnę ar didesnę temperatūrą, jos ilgiau kaista.
  • Yra ekonomiškesnės ir pigesnės nei elektrinės.
  • Daugelis rinkoje siūlomų puodų ir keptuvių tinka virimui bei kepimui ant šių viryklių, todėl nereiks pirkti brangios, specialiai pritaikytos įrangos dujinei viryklei.
  • Rinkoje galima rasti itin modernių bei šiuolaikiškų dujinių viryklių dizainų, todėl jas nesunkiai priderinsite tiek prie klasikinės, tiek prie modernios virtuvės interjero. Taip pat galima rasti ir išskirtinio dizaino bei spalvų viryklių, kurios gali tapti išskirtiniu akcentu Jūsų namų virtuvėje.

   

  Kaip išsirinkti dujinę viryklę?


  Orkaitės tipas

  Stacionari dujinė viryklė – puikus pasirinkimas norint pakeisti seną susidėvėjusią buitinę techniką. Dujinę viryklę taip pat galima rinktis su elektrine arba dujomis kaitinama orkaite. Dujinė viryklė su elektrine orkaitė gali pasiūlyti kur kas daugiau naudingų funkcijų, kurios leis itin patogiai išbandyti pačius įvairiausius receptus. Jie taip pat pasižymi paprasta temperatūros kontrole ir gerai išlaiko šilumą. Dujinė orkaitė irgi turi savo privalumus, pvz. su dujine orkaite puikiai galima paruošti patiekalus, reikalaujančius šiek tiek drėgmės, kadangi ji kur kas mažiau džiovina maistą. Taip pat tokio tipo modeliai dažnai yra pigesni. Priklausomai nuo dujinės viryklės modelio kiekviena jų gali turėti papildomas funkcijas, kurios padės paruošti maistą kur kas greičiau ir paprasčiau.

  Trumpai aptariant ir palyginant kiekvieną orkaitės tipą:

  • Elektrinė orkaitė – užtikrina tolygų šildymą, tačiau šiek tiek gali džiovinti maistą.
  • Dujinė orkaitė – užtikrina greitą patiekalų paruošimą, taip pat išlaiko drėgmę patiekaluose, jų nedžiovina.


  Dujinės parametrai

  Viryklę galima išsirinkti 50 ir 60 cm. pločio, tad galite pasirinkti Jūsų virtuvei tinkamiausią variantą. Asortimente turime kelis spalvų variantus, tai galėsit išsirinkti viryklę puikiai tinkančią prie virtuvės interjero. Mūsų siulomi modeliai patenkins įvairius kainos ir maisto ruošimo poreikius.

  Kaitviečių skaičius

  Gali būti 2 arba 4 kaitviečių. 2 kaitviečių viryklė bus kur kas mažesnė ir siauresnė. Tokia viryklė puikiai tiks sodo nameliuose ar tiems, kurie gamina mažiau ir rečiau. Visgi jeigu gaminate daug ir dažnai, o jūsų šeima iš tiesų gausi, verta rinktis standartines, 4 kaitviečių virykles. Jos bus ne tik erdvesnės, bet ir turės didesnę orkaitę, tad vienu metu galėsite pagaminti kur kas daugiau ir įvairesnių patiekalų.

  Dujų kontrolės sistema

  Naudinga ir aktuali sistema, kuri apsaugo nuo dujų nutekėjimo. Ši sistema automatiškai nutraukia dujų tiekimą, jeigu užgesta liepsna. Geriausiai yra rinktis tokią viryklę, kur sistema apimtų ir viršų ir apačią. Tokia sistema užtikrins saugumą naudojantis virykle.

  Viryklės uždegimo funkcija

  Ji gali būti uždegama paprastai, pasukus reguliatorių ar uždegimo mygtuką arba automatinė. Ši funkcija užtikrina saugumą ir garantuoja komfortą naudojantis dujine viryklę, nes jai uždegti nereikia naudotis degtukais ar žiebtuvėliu.

  Taip pat galima rinktis ir kombinuotas dujines virykles, kurios išsiskiria tuo, kad turi tiek elektrinius tiek dujinius degiklius, o orkaitės tipas gali būti pasirenkamas. Tokios viryklės yra itin universalus ir patogus pasirinkimas, nes jas galima naudoti ne tik virtuvėje, bet ir pavyzdžiui turistaujant. Jos gali būti itin kompaktiškos, nešiojamos. Tokia viryklė gali būti ir stalinė - pastatoma ant stalo ar kito tvirto paviršiaus, o taip pat, dažniausiai, būna dviejų skylių arba degiklių

  Savo virtuvei renkantis viryklę, yra keli iš tiesų svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Forma, dydis ir virtuvės išdėstymas yra svarbūs, tačiau taip pat turite pagalvoti, keliems žmonėms ruošiate maistą. Išsirinkite savo tobulą viryklę Muresta el. parduotuvėje!

   

  Dujinės viryklės – pastatomos ar įmontuojamos?

  Viryklės yra skirstomos ir pagal montavimo tipą. Jos kaip ir elektrinės viryklės, gali būti tiek pastatomos, tiek įmontuojamos. Tiek vienas tiek kitas montavimo būdas turi savo privalumus ir trūkumus. Pastatomos – vienas populiariausių pasirinkimų, tai klasikinis tipas, kuris puikiai tiks tiek įsirenginėjant virtuvę, tiek norint atsinaujinti viryklę, kuomet nesinori keisti baldų ar atlikti remonto darbų. Pastatomos viryklės lengvai pritaikomos, rinkoje galima rasti įvairių bei modernių pastatomų dujinių dizainų, todėl tokio tipo dujinę lengvai priderinsite prie kitos buitinės įrangos bei prie virtuvės interjero.

  Įmontuojamos dujinės viryklės gali būti tiek su orkaite, tiek be jos. Įmontuojamas dujines virykles dažniausiai renkamasi kai yra įsirenginėjama ar renovuojama virtuvė. Tokiai viryklei ne tik reikia paskirti vietą, bet ir numatyti baldines plokštes. Tokio montavimo tipo viryklės yra integruojamos tarp virtuvinių spintelių. Jos puikiai susilieja su bendru virtuvės interjeru, taip išlaikomas vientisumas ir tvarkos jausmas. Taip pat, verta atkreipti dėmesį, kad įmontuojamos viryklės dažnai yra ir kompaktiškesnės, užima mažiau vietos, taip pat patogu, kad orkaitę galima pasirinkti atskirai bei ją montuoti visai kitoje vietoje, pavyzdžiui virtuvės spintelėje, akių lygyje.

   

  Dujinių viryklių priežiūra

  Kaip ir visa buitinė įranga, taip ir dujinės viryklės – reikalauja reguliarios priežiūros. Tinkamai prižiūrimos viryklės užtikrina efektyvų veikimą bei ilgesnį tarnavimo laiką. Turint dujinę viryklę labai svarbu yra švarūs degikliai. Jeigu jie užsiteršę nešvarumais, ne visiškai pilnai sudega dujos. Apie degiklių užsikimšimą gali išduoti geltonos spalvos liepsna. Kaip tinkamai prižiūrėti dujinę viryklę?

  Degiklius reguliariai plaukite sodos tirpalu, ar specialiomis valymo priemonėmis. Degiklių nebūtina valyti po kiekvieno virimo ar kepimo, tačiau svarbu jų ir nepamiršti. Kuo dažniau ir daugiau gaminate, tuo dažniau ir turite išvalyti degiklius. Nuodėgulius susidariusius ant viryklės geriausiai išvalyti metaliniu ar kito tipo šepetėliu su specialiomis nuodėgulius tirpdančiomis ir šalinančiomis priemonėmis. Pridegusias vietas puikiai išvalys soda, ar acto ir vandens mišinys. Tokias vietas galite valyti kempinėle ar šluoste. Visos viryklės turi groteles, ant kurių statomi puodai ir keptuvės. Daugelį grotelių galima plauti indaplovėje, todėl tai palengvins viryklės priežiūrą. Jeigu grotelės itin užsiteršusios, ant jų yra nuodėgulių, gali kreivai stovėti keptuvės ar puodai, o tai yra nesaugu gaminant maistą.

   

  Kokie yra dujinių viryklių tipai?

  Galima išskirti dujinės viryklės pagal dydį ir orkaitės tipa. Viryklės gali būti 50 ir 60 cm. pločio, tad galite pasirinkti Jūsų virtuvei tinkamiausią variantą. Dujinės viryklės taip pat galima rinktis su dujinė ar elektrinė orkaitė. Elektrinė orkaitė gali pasiūlyti kur kas daugiau funkcijų. Dujinė orkaitė irgi turi savo privalumus – ji mažiau džiovina maistą ir yra kur kas pigesne.

  Kokio gamintojo viryklę rinktis?

  Muresta.lt rasit AEG, Beko, Smeg, Electrolux, Gorenje ir Indesit gamintojų virykles. Kiekvienas gamintojas gali pasiūlyti unikalius modelius, todėl išskirti vieno gamintojo nėra įmanoma. Patogiai ir greitai dujines virykles galite išsirinkti internetu, el.parduotuvėje muresta.lt. Čia galėsite išsirinkti iš plataus prekinių ženklų pasirinkimo, dujines galėsite rinktis pagal kainą, funkcijas, tipą. Taip pat išsirinkti dujinę viryklę galite atvykę pas mus į saloną Vilniuje, Ukmergės g. 285.