Prekių katalogas

Buitinė chemija ir valymo priemonės

 • Švarūs ir tvarkingi namai – kuria malonią atmosferą. Juk daug maloniau grįžti ir būti namuose, kuriuose yra jauku, švaru ir tvarkinga. O tam pasiekti būtina įdėti pastangų, reguliariai prižiūrėti ir tvarkyti namų erdves. O paprastesnę, greitesnę švarą namuose pasiekti padeda pasirinkta buitinė chemija ir valymo priemonės. Šių priemonių pagalba ne tik lengvai pašalinsite nešvarumus, bet ir palaikysite nuolatinę tvarką ir gaivą namuose.

  Kiekviena namų erdvė yra skirtinga, tad joje kaupiasi įvairūs nešvarumai, kuriuos reikia įveikti pasitelkiant konkrečiai tam paviršiui skirtą priemonę. Štai pavyzdys vonioje, kur yra daug drėgmės, vanduo yra linkę susikaupti kalkės, tad verta rinktis specialiai voniai skirtus valiklius, kurie naikina kalkių nuosėdas. Virtuvėje daugiausiai nešvarumų sukelia riebalai, todėl virtuvei skirti valikliai efektyviai kovoja ir tirpdo riebalų likučius ant paviršių.
    

 •  

  Buitinės chemijos ir valymo priemonių pasirinkimas


  Muresta.lt asortimente rasite platų kokybiškų priemonių skirtų įveikti dėmes, nešvarumus pasirinkimą. Prekių pasirinkimas itin gausus, tad visos priemonės yra suskirstytos į konkrečias kategorijas, kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis. Čia galite įsigyti šias buitinės chemijos ir valymo priemonių prekes:

   

  Valymo chemija

   

  Visos reikalingiausios vonios, virtuvės bei kitų erdvių valymo priemonės. Kokybiškos ir profesionalios vonios, dušo priemonės. Efektyvios priemonės unitazui. Taip pat riebalus bei kitus nešvarumus įveikiančios virtuvės valymo priemonės. Priemonės langams, grindims, kovai su pelėsiu. Daugiafunkciai universalūs valikliai, skirti greitam ir efektyviam paviršių valymui namuose. Taip pat priemonės skirtos dėmių valymui, įveikiančios net įsisenėjusias ir itin sunkiai išvalomas dėmes.

   

  Indų plovimo priemonės

   

  Ant indų kaupiasi įvairūs nešvarumai – tai maisto likučiai, riebalai, kuriuose efektyviai panaikinti gali tik tam skirtos indų plovimo priemonės. Šioje kategorijoje rasite platų kokybiškų indų plovimo priemonių pasirinkimą – indų ploviklius, indaplovėms skirtą druską, tabletes, nuosėdų valiklį. Taip pat blizgesį suteikiantį valiklį indams. Turint indaplovę ypatingą dėmesį reikia skirti jos priežiūrai. Nuo to, kokias priemones naudojate indaplovėms priklauso jos efektyvumas ir taip, kaip ilgai indaplovė tarnaus. Būtina pasirinkti tik konkrečias priemones, skirtas indaplovėms. Verta atsakingai rinkti priemones indų plovimui, nes jos gali turėti tiesioginį sąlytį žmogaus sveikatai. Tad indus plaukite tik su tam skirtomis priemonėmis, kurios ne tik efektyviai pašalins riebalus, maisto likučius, bet ir nesukels jokių problemų sveikatai išplovus indus su tam pritaikytu valikliu.

   

  Kanalizacijos chemija

   

  Reguliari unitazo bei vamzdžių priežiūra yra tiesiog būtina, norint užtikrinti sklandų jo veikimą bei įveikti nešvarumus. Tad čia rasite platų unitazų valiklių pasirinkimą. Taip pat valiklius skirtus vamzdžiams, nuotekoms. Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet vamzdžiai ima ir užsikiša – tai sukelia daug rūpesčių. Tačiau tam skirtos priemonės efektyviai atkemša užsikišusius vamzdžius. Speciali buitinė chemija tirpdo susikaupusius riebalus, muilo apnašas, suardo plaukus ir kitas susikaupusias kamštyje medžiagas. Svarbu žinoti – naudojantis kanalizacijomis priemonėmis būtinai apsaugokite savo rankas, puiku jeigu naudotumėte ne tik apsaugines pirštines, bet ir veido kaukę, kad į kvėpavimo takus patektų kuo mažiau kvapiklių, bei cheminių medžiagų, kurios gali sudirginti odą ar kvėpavimo takus.
   

  Baseinų priežiūros chemija

   

  Turėti baseiną ir džiaugtis vandens malonumais – tikra pramoga. Tačiau ir baseinams būtina reguliari priežiūra. Juk maudytis švariame, skaidriame vandenyje yra kur kas maloniau ir smagiau. Nesvarbu ar baseinas yra atviras ar uždaras, jame vis tiek kaupiasi įvairūs nešvarumai, todėl būtina ne tik pačio baseino priežiūra, bet ir reguliarus vandens keitimas. Vienas populiariausių pasirinkimų – chloro valikliai, kurie efektyviai naikina bakterijas, teršalus ir kvapus esančius baseinuose. Efektyvi, kokybiška baseinų chemija padės palaikyti švarą, vandens skaidrumą ir tyrimą baseine.

   

  Karcher valymo priemonės

   

  Visame pasaulyje gerai žinomo Karcher firmos valymo priemonės. Profesionalios, efektyvios produktų formulės, kurios įveikia įvairaus sudėtingumo nešvarumus greitai ir efektyviai. Asortimente rasite universalius ploviklius, dėmių, automobilio, kilimų, valiklius. Taip pat aukštos kokybės, specialaus audinio, mikropluošto šluostes, skirtas įvairių paviršių valymui. Karcher valymo priemonės tinka tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui namuose, biuruose, taip pat kitose vietose. Daugelis karcher valiklių yra koncentruoti, todėl jų užtinka ilgam laikui, taip pat pakuotės prisideda prie aplinkos tausojimo.

   

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis buitinę chemiją ir valymo priemones?

  Būtina žinoti kokius nešvarumus ir paviršius reikės valyti. Nuo to priklauso ir kokią valymo priemonę pasirinkti. Būtina rinktis tik konkrečiam paviršiui valyti skirtus valiklius. Universalūs valikliai neįveiks įsisenėjusių nešvarumų, todėl būtina pasirinkti konkretų valiklį konkrečiam paviršiui.

  Atkreipkite dėmesį į produkto informaciją pateiktą etiketėje. Įsitikinkite ar produktas nėra itin pavojingas sveikatai, ar nepadarys žalos odai ar kvėpavimo takams. Rinkitės tik gerai žinomus, kokybiškus ir atpažįstamus valiklius, o renkantis naują produktą apžvelkite jo informacinį lapelį. Nesirinkite labai agresyvių, pvz. druskos rūgšties ar chloro pagrindu priemonių, jei nėra būtinybės. Itin stipraus poveikio priemonės gali pažeisti paviršius ar net odą.

  Pagrindinės buitinės chemijos ir valymo priemonių naudojimo taisyklės

  • Visus buitinės chemijos valiklius naudokite pagal paskirtį ir laikykitės visų gamintojų nurodymų – koncentracijos, saugumo laikymosi.
  • Turint abejonių dėl priemonės saugumo ar efektyvumo, išbandykite priemonę ant nedidelio valomo ploto.
  • Visas priemones laikykite tik saugioje ir vaikams bei augintiniams nepasiekiamoje vietoje.
  • Chemijos priemones laikykite originalioje pakuotėje, kad visuomet žinotumėte kas tai per priemonė ir galėtumėte visuomet paskaityti informacinį lapelį.
  • Visas priemones privaloma naudoti pagal paskirtį.
  • Nemaišykite skirtingų priemonių tarpusavyje, tai gali sukelti chemines reakcijas, kurios gali pakenkti paviršiui ar sveikatai.
  • Nenaudokite priemonės tam neskirtiems paviršiams.
  • Valant cheminėmis priemonėmis dėvėkite reikiamas apsaugines priemones.
  • Naudojant priemone ją pilkite į vandenį, o ne atvirkščiai.
  • Visada perskaitykite naudojimo instrukcijas.