Prekių katalogas

Daugiasluoksniai vamzdžiai ir priedai

 • Daugiasluoksnis vamzdis Tweetop PE-RT/AL/PE-RT
  Kodas: 0601010

  Puslapyje pateikta 1m vamzdžio kaina.

  Prekė parduodama tik pilnomis pakuotėmis.

  110 - 210
 • Daugiasluoksniai vamzdžiai ir priedai

  Šioje prekių kategorijoje parduodami daugiasluoksniai vamzdžiai ir jų sujungimai. Ši įranga yra būtina grindinio šildymo sistemos dalis. Daugiasluoksnis vamzdis išsiskiria tuo, jog yra itin atsparus korozijai, temperatūrų ir slėgių skirtumams ir yra lankstus. Todėl juo ne tik patogiai įsirengsite grindų šildymą, bet ir mėgausitės juo ilgus metus, kadangi šio tipo vamzdžiai – itin patvarūs ir ilgaamžiai. Čia taip pat parduodami ir daugiasluoksnio vamzdžio sujungimai bei kitos daugiasluoksnio vamzdžio jungtys. Be tokių detalių kaip daugiasluoksnio vamzdžio presas, alkūnė ar kiti priedai, būtų neįmanoma tinkamai ir tvirtai įsirengti vamzdyno.

   

  Kaip išsirinkti

  Renkantis daugiasluoksnius vamzdžius vandentiekiui ar šildymo sistemai vienas svarbiausių dalykų yra tinkamai parinkti jo diametrą. Vienas paprastesnių būdų aišku kreiptis į specialistus, tačiau savarankiškai renkantis, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius.
  - Vandens slėgis sistemoje. Storesniems vamzdžiams reikės pasirūpinti didesniu slėgiu, kad išėjimo taške jis tekėtų pakankamai stipriai.
  - Vandentiekio ilgis. Čia vamzdžio diametras yra tiesiogiai proporcionalus bendram sistemos ilgiui. Pavyzdžiui jei daugiasluoksnis vamzdis 18 mm bus tinkamu pasirinkimu jei sistemos ilgis nėra ilgesnis kaip 10 m, tai 30 metrų vandentiekiui teks naudoti 25 mm vamzdį.
  - Išlenkimų skaičius taip pat turi įtakos slėgiui, o tai reiškia kad ir vamzdžio pasirinkimui. Jei jų yra daug, tai geriau pasirūpinti kiek storesniu diametru.
  - Naudotojų skaičius – dar vienas veiksnys, kurio didėjantis skaičius reiškia, kad bus poreikis rinktis storesnį vamzdį.
  Daugiasluoksnis vamzdis kaina gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ar vamzdžio ilgio bei kitų funkcijų, tačiau, jeigu Jums reikalingas daugiasluoksnis vamzdis pigiau, visada galite šią prekę rasti mūsų prekių kataloge internetu arba Vilniuje. Mūsų parduotuvėje kiekvienas daugiasluoksnis vandentiekio vamzdis yra gaunamas tik iš geriausių gamintojų pačiomis patraukliausiomis kainomis.