Prekių katalogas

Kvepiančios žvakės

 • Įvairios žvakės ne tik sukuria jaukumą namuose, bet ir prašmatniai kvepia. Kvepiančios žvakės namams jau tapo beveik kiekvienų namų puošmenomis: jos papildo interjerą, užlieja kambarių erdves įvairiais aromatais ir tokiu būdu sukuria papildomą nuotaiką jūsų patalpoms.  

  1173
  1222 Sutaupykite 049
  996
  1299 Sutaupykite 303
  Kvapioji žvakė Candlecan Oranžinė lašiša
  Kodas: Candlecan Oranžinė lašiša
  2170
  2260 Sutaupykite 090
  Kvapioji žvakė Candlecan Vanilinis kiaušinis
  Kodas: Candlecan Vanilinis kiaušinis
  2170
  2260 Sutaupykite 090
  Kvapioji žvakė Candlecan Vyšnia
  Kodas: Candlecan Vyšnia
  2170
  2260 Sutaupykite 090
  Kvapioji žvakė Candlecan Mėtinės pupos
  Kodas: Kvapioji žvakė Candlecan Mėtinės pupos
  2170
  2260 Sutaupykite 090
  Kvapioji žvakė CandleCan Šokolado plytelė
  Kodas: CandleCan Šokolado plytelė
  2170
  2260 Sutaupykite 090
  Kvapnioji žvakė Muresta
  Kodas: S08020438
  3520
  3667 Sutaupykite 147
  Žvakių komplektas Muresta
  Kodas: s08020437
  3790
  3948 Sutaupykite 158
 •  

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis kvepiančią žvakę?

  Norint mėgautis maloniais kasdieniais žvakių deginimo ritualais svarbiausia atsakingai pasirinkti produkciją ir pirmenybę teikti natūralioms bei gamtai draugiškoms žvakėms. Renkantis žvakę namams rekomenduojama atkreipti dėmesį į jos kilmę bei sudėtį. Labai svarbu, jog žvakės vaškas būtų atsakingai išgaunamas. Dažniausiai natūralios žvakės gaminamos iš sojų, bičių, kokosų, palmių ar kitų augalų vaško, papildomai naudojant įvairių aromatų eterinius aliejus. Šie vaškai yra draugiški aplinkai ir laikomi natūralia alternatyva parafinui, kuris yra naftos produktas. Natūralios kvepiančios žvakės namams leis mėgautis saugia aromaterapija, o vienas iš jų privalumų – ilgesnis nei parafino žvakių degimo laikas.

  Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į žvakės degimo laiką, kuris leis nusakyti kiek valandų žvakė bus tinkama naudojimui. Labai dažnai žvakės degimo laikas priklauso nuo jos dydžio ir dagties, kitaip vadinamo knato. Pavyzdžiui, žvakės su medine dagtimi papildomai skleidžia laužo spragsėjimą primenantį garsą, o medvilninės dagtys yra natūralios be papildomų cheminių priedų. Labai svarbu, remtis žvakės deginimo instrukcijomis, kurios apibrėžia, kiek laiko be pertraukos rekomenduojama deginti žvakę. Dažniausiai kvepiančias žvakes rekomenduojama deginti ne ilgiau nei keturias valandas, vėliau užgesinti.

   

  Populiariausios kvepiančios žvakės

  J&E Handmade Candles - kvepiančios žvakės yra rankomis pilamos ir pagamintos naudojant kokybiškus kvapiuosius aliejus, medvilninę dagtį (be cinko ir švino) bei natūralų sojų vašką. Mėgaukitės nuostabiu aromatu (dega iki 32 valandų), kuriame nėra ftalatų, parafino ir kenksmingų likučių. Žvakės liepsna ir aromatas padeda atsipalaiduoti, sukuria jaukią atmosferą. Šios aromatinės žvakės gali būti naudojamos meditacijai, aromaterapijai, nepageidaujamiems kvapams šalinti. Elegantiška žvakių išvaizda, puikiai tinka namų dekorui, jaukumui gyvenamosiose erdvėse kurti, originalioms dovanoms.

  ODORO - tai Lietuvių gaminami namų kvapai, žvakės. ODORO siekia, kad malonūs aromatai suptų Jus ir Jūsų mylimiausias erdves ir suteiktų joms šilumos, nuotaikos, jaukumo. Kad mylimas kvapas apkabintų Jus po sunkių dienos darbų, kad įkvėptų, papildytų, suteiktų šiek tiek daugiau sparnų. Visi produktai gaminami rankomis, su meile ir pačiomis geriausiomis intencijomis Jūsų namams. Savo formulėje turi vieną aukščiausių aromatinio aliejaus koncentracijų, todėl ODORO produktai itin puikiai kvepia, jų užtenka ilgam. Aromatinio aliejaus kilmės šalys: Prancūzija ir Vokietija. Kiekviename kvapo buteliuke glūdi formulė, kurianti vieną ar kitą nuotaiką. Žaiskite kvapu ir jo kuriama nuotaika!

   

  Kodėl žvakes rekomenduojame pirkti Muresta.lt?

  Muresta.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti išskirtinės kokybės žvakes. Visas mūsų siūlomas kvepiančių žvakių asortimentas yra kruopščiai atrinktas tam, kad kiekvienas rastų sau labiausiai patinkanti kvapą ir galėtų namuose džiaugtis skleidžiamu jaukumu bei šiluma.