Prekių katalogas

Elektriniai griliai, krosnelės, troškintuvai

 • Įsigijus el. grilį galėsite mėgautis skaniais patiekalais nepriklausomai nuo oro. Nereikės laukti vasaros sezono pradžios - pavasariu dvelkiantis maistas ant Jūsų stalo garuos ištisus metus. Kompaktiškas prietaiso dydis padės lengvai surasti jam vietą Jūsų virtuvėje. Įvairiausios funkcijos padės išbandyti įdomiausias patiekalų idėjas. Daugelį vilioja ir kebabų gamybai pritaikyti modeliai – šį patiekalas mūsų šalyje itin populiarus, o galimybė patiems pasigaminti skaniausią kebabą skamba itin patraukliai. Rinkitės iš Zyle, Bosch, Mesko, First ir DeLonghi gamintojų. Įsigyti el. grilį galite jau dabar Muresta.lt! 

  Grilis TEFAL GC712D34
  Kodas: TE116
  14490
  15565 Sutaupykite 1075
  4590
  5400 Sutaupykite 810
 •  

  Įrenginio pasirinkimas

  Gruzdintuvės yra puikūs, maisto ruošimui namuose skirti įrenginiai. Muresta asortimente galite rasti gruzdintuvės su užrakinamais dangčiais. Jose gruzdinti saugiau nei įprastose keptuvėse. Kadangi šios gruzdintuvės turi dangčius, jums nereikia rūpintis dėl aplink taškomo aliejaus. Visos gruzdintuvės turi tam tikrą filtrą, kuris gali būti ilgalaikis, plaunamas arba keičiamas. Taip pat tokios gruzdintuvės turi krepšelį, kuri galima pakelti arba nuleisti neatidarant dangčio. Visose gruzdintuvėse yra indikatorius, kuris informuoja naudotoją, apie pakankamai gruzdinimui įkaitusį aliejų. Vis populiaresnės tampa gruzdintuvės, kuriose nereikia naudoti alieju (karšto oro gruzdintuvė), arba jo reikia žymiai mažiau negu įprastose gruzdintuvėse. Tai jeigu Jus rupinotės savo sveikatą Muresta.lt yra pora tokių modelių. Electrolux, Caso, First, Zyle, Camry, Tefal – išsirinkite vieną iš el. parduotuvėje pristatytų gamintojų.

  Sumuštinių/vaflių keptuvės padeda greitai paruošti skanų pusrytį arba vakarienę. Vieni dažniausiai šiandien prekyboje siūlomų sumuštinių keptuvų yra užspaudžiamo tipo sumuštinių keptuvai. Paprastai šiuose prietaisuose galima vienu metu kepti du sumuštinius ir sumuštiniai paruošiami per kelias minutes. Dėl išskirtinės formos šie sumuštinių keptuvai suspaudžia sumuštinį panašiai, kaip gaminant pyragėlius su įdaru, todėl jums nebereikia rūpintis dėl išvarvėjusio įdaro.

  Vaflinės keptuvės leis pagaminti ir itin skanius vaflius ar kitus panašius gaminius. Populiarėjant sveikai mitybai, receptų gali būti pačių įvairiausių. Skirtingos šių įrenginių formos leidžia paruošti ne tik skanius, bet ir įdomius patiekalus.

  Norėdami namuose turėti ir vaflinė ir sumuštinių keptuvė nebūtina pirkti du prietaisus. Užtenka nupirkti prietaisą su skirtingomis plokštėmis. Prekyboje siūlomi sumuštinių keptuvai taip pat veikia kaip vaflių keptuvai arba griliai, tad įsigijus vieną prietaisą galėsite mėgautis vafliais, sumuštiniais, kebabais ir kitais patiekalais.

  Siūlome Eta, Maestro, Adler, First, Camry, Tefal ir kitų gamintojų sumuštinių/vaflių keptuvus. Rinkitės dabar Muresta.lt el. parduotuvėje!

   

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis elektrinius grilius, krosneles bei troškintuvus?

  Įrenginio galia – atkreipkite dėmesį, kuo įrenginys bus galingesnis, tuo greičiau ir daugiau įvairiausių patiekalų galėsite pagaminti. Pavyzdžiui mažiau galingi elektriniai griliai gali nepakankamai gerai iškepti mėgstamą didesnį mėsos kepsnį, o bus tinkamas tik paprastesnių patiekalų gaminimui.

  Įrenginio dydis – galite rinktis nuo itin kompaktiško dydžio grilių, troškintuvų bei kito įrenginio pasirinkimo, iki itin didelių. Dydis priklauso nuo jūsų poreikių bei šeimos dydžio. Jeigu įrenginiu naudositės dažnai, norėsite pagaminti daugiau maisto, tuomet verta rinktis kuo didesnį įrenginį. Jeigu gaminate ne taip dažnai ir ne tiek daug, jums tikrai pakaks ir kompaktiškesnio įrenginio, kuriame lygiai taip pat puikiai kaip ir dideliame įrenginyje pasigaminsite mėgstamą patiekalą.

  Kepimo plokštelės – jos gali būti gaminamos iš ketaus, aliuminio, keramikos. Iš ketaus pagamintos plokštelės vienos populiariausių, puikiai išlaiko karštį, tačiau ilgiau kaista. Aliumininės plokštelės gana greitai įkaista bei puikiai palaiko šilumą. Keramikinės įkaista akimirksniu, jas lengva valyti, tačiau tokio tipo įrenginys yra ir brangesnis.
    

   

  Kodėl verta pirkti el. grilį?

  Įsigijus el. grilį galėsite mėgautis skaniais patiekalais nepriklausomai nuo oro. Kompaktiškas prietaiso dydis padės lengvai surasti jam vietą Jūsų virtuvėje. Įvairiausios funkcijos padės išbandyti įdomiausias patiekalų idėjas. Norėdami namuose turėti ir vaflinę ir sumuštinių keptuvę nebūtina pirkti du prietaisus. Užtenka nupirkti prietaisą su skirtingomis plokštėmis. Prekyboje siūlomi sumuštinių keptuvai taip pat veikia kaip vaflių keptuvai arba griliai, tad įsigijus vieną prietaisą galėsite mėgautis vafliais, sumuštiniais, kebabais ir kitais patiekalais.

  Kurio gamintojo prietaisą išsirinkti?

  Siūlome Eta, Maestro, Adler, Electrolux, Caso, Zyle, Camry, Tefal, Bosch, Mesko, First, DeLonghi ir kitų gamintojų sumuštinių/vaflių keptuvus, el. grilius, gruzdintuves. Kiekvienas gamintojas siūlo unikalius ir kokybiškus produktus, todėl išsirinkti vieno yra neįmanoma. Gamintojo pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų asmeninių poreikių.