Prekių katalogas

Buitinė technika

 • Buitinė technika užtikrina patogią kasdienybę, garantuoja įdomu laisvalaikį ir leidžia sutaupyti laiko atliekant buities darbus. Šitie prietaisai ne tik suteikia džiaugsmą, bet ir komforto jausmą. Nusprendę papildyti namų aplinką naujomis elektronikos prekėmis, tikrai turėsite iš ko pasirinkti – Jūsų laukia platus elektronikos ir buitinės technikos asortimentas. Galit atrasti viskas kas reikalinga patogumui virtuvės kambaryje.

    

 • Smulki virtuvės technika, smulki technika namams, lauko griliai, grožio ir sveikatos priežiūros priemonės, skalbyklės, džiovyklės, šaldytuvai, šaldikliai ir šaldymo dėžės, indaplovės, viryklės, orkaitės, kaitlentės, mikrobangų krosnelės, elektrinės krosnelės, gartraukiai - visuos šituos prietaisus atrasit šioje kategorijoje. Išsirinkite iš Karcher, Electrolux, AEG, Bosch, Beko, Gorenje, Indesit ir kitų gamintojų. Rinkitės buitinę techniką Muresta el. parduotuvėje!

  • Smulki virtuvės technika: kavos aparatai, virtuvės kombainai, kokteilinės, trintuvai, garų puodai, virduliai ir kiti prietaisai užtikrins kur kas paprastesnius maisto gaminimo procesus. Smulki virtuvės technika nustebins savo plačiu asortimentu. Kiekvienas ras sau tinkama variantą.
  • Smulki technika namams: langų valytuvai, robotai, valymo įranga ir daug kitų prekių padės palaikyti švarą. Buitinė technika namams padės sutaupyti laiko ir daug efektyviau panaikinti nešvarumus.
  • Lauko griliai: mėgaukitės mėgstamiausiais patiekalais gryname ore. Didelis dydžių ir tipų pasirinkimas, todėl kiekvienas ras sau tinkamą grilį. Nepamirškite apie priedus- grotelės, pirštinės, žnyplės, prijuostės, tad gaminti ant grilio taps dar malonesne patirtimi.
  • Grožio ir sveikatos priežiūros priemonės: pagražinkit savo išvaizda su plaukų, kūno ir dantų priežiūros priemonėmis.
  • Skalbyklės: švarus drabužiai- tai pasitikėjimo savimi šaltinis. Jie leidžia sutaupyti laiko ir užtikrina, kad drabužiai būtų visada švieži ir kvepiantis. Galite pasirinkti skirtingas funkcijas turinčius modelius.
  • Džiovyklės: skalbinių džiovinimas ypač rudeni ir žiema užima labai daug laiko, bet džiovyklė gali išspręsti šitą problemą. Džiovyšklės gali būti dviejų tipų: ventiliacinės ir kondensacinės.
  • Šaldytuvai: šaldytuvas padeda ilgesni laika išlaikyti maisto produktų šviežumą. Skirtingi šaldytuvų dydžiai, bei spalvų įvairovė suteikia galimybė išsirinkti šaldytuvą, kuris derės prie Jūsų virtuvės interjero siekiant sukurti stilingą virtuvės aplinką, bei patenkins visų šeimos narių asmeninius poreikius.
  • Šaldikliai ir šaldymo dėžės: šaldiklis puikiai tiks namams, kuriuose vertinamas pačių užaugintas maistas ar žmonėms, kurie mėgsta namuose turėti maisto atsargas.
  • Indaplovės: prietaisas taupantis laiką ir žymiai palengvinęs kasdienę buitį šiuolaikiniam žmogui. Tiesiog susidedi nešvarius indus į indaplovę ir užsiimi sau malonia veikla.
  • Viryklės: sakoma, kad virtuvė yra namų širdis, o būtiniausias jos įrenginys – viryklė. Viryklės būna įvairių tipų ir dydžių. Jas galite įsigyti Muresta el. parduotuvėje.
  • Orkaitės: orkaitė padeda palengvinti maisto gaminimo procesą. Naudotis elektrinė orkaitė yra lengva- galima pasirinkti bei palaikyti vienodą temperatūrą bei išbandyti pačias įvairiausias kepimo programas. Galite pasirinkti orkaitė su įvairiomis prietaiso funkcijomis dėl kurių orkaitės tampa dar funkcionalesnės, efektyvesnės ir lankstesnės.
  • Kaitlentės: Kaitlentės leidžia optimaliai panaudoti vietą virtuvės kambaryje ir palyginus su įmontuojamomis viryklėmis, nereikalauja atskiro įrengimo ir montavimo. Net ir patiems paprasčiausiems patiekalams paruošti reikės kokybiškos įrangos. Siūlome rinktis iš kelių kaitlenčių tipų: elektrinių, indukcinių, dujinių, keramikinių.
  • Mikrobangų krosnelės: virtuvės prietaisas be kurio sunku įsivaizduoti kasdieninį gyvenimą. Įtemptas gyvenimo tempas ne visuomet palieka laiko gaminti maistą kiekviena diena, tačiau net ir tokiais atvejais galima efektyviai mėgautis šiltu maistu. Tais atvejais, kai norisi valgyti šiltą maistą, tačiau galimybės patiems jo pasiruošti nėra, gelbsti laisvai statomos ar įmontuojamos mikrobangų krosnelės.
  • Elektrinės krosnelės: tai žymiai mažesnio dydžio elektrinė orkaitė. Šio tipo įrenginiai padeda sutaupyti ne tik nemažai vietos, bet ir sumažina sąskaitų už elektrą dydį. Kitas reikšmingas elektrinės krosnelės privalumas – paprastas šio įrenginio švaros palaikymas. Pakankamai kompaktiškas elektrinės krosnelės dydis leidžia pasiimti šį įrenginį su savimi važiuojant atostogų savo automobiliu ir nuomojant būtą ar namelį.
  • Gartraukiai: gartraukis išvalo virtuvės patalpą nuo visų kvapų ir garų, kurie susidaro verdant ir kepant. Tam, kad kvapai nepasklistų po namus ir nesigertų į baldus bei drabužius, pravartu įsigyti kokybišką garų surinkėją. Skirtingi montavimo būdai, dydžių ir stilių įvairovė leidžia pasirūpinti, kad gartraukiai lengvai įsilietų į bendrą virtuvės interjerą.