Prekių katalogas

Dyzeliniai šildytuvai

 • Patalpų šildymas šaltuoju metu laiku verčia ieškoti įvairių sprendimų, kurie būtų tiek patogūs, tiek ir ekonomiški. Dyzeliniai oro šildytuvai neabejotinai patenkina abu šiuos poreikius. Šie įrenginiai pasižymi gerais efektyvumo rodikliais ir gali būti naudojami tiek nedidelių patalpų kaip, pavyzdžiui, garažas, tiek didelių sandėlių ar uždarų statybų aikštelių šildymui.

  Dyzelinis autonominis šildytuvas leidžia išspręsti nemažai klausimų, o daugeliu atvejų ir sutaupyti. Tad kaip išsiirnkti geriausią ir į ką svarbu atkreipti dėmesį? Mūsų komandos ekspertai mielai Jums padės.
   

 •  

  Kokie dyzeliniai šildytuvai geriausiai vertinami klientų?

  Dyzeliniai patalpų šildytuvai nėra naujiena, tačiau brangstant energetiniams kaštams šie prietaisai tampa vis populiaresni, juolab, kad jie pasižymi mobilumu bei efektyvumu. Dažniausiai klientai juos renkasi pramoninių patalpų apšildymui arba ten, kur šildymą reikia vykdyti lokaliai, keisit šilumos šaltinio vietą.

  Jei reiktų smulkiai išvardinti dyzelinio šildytuvo namams ar kitoms patalpoms privalumus, tuomet bene svarbiausi aspektai būtų susiję su techniniais parametrais. Mūsų siūlomuose šildytuvuose jų variklis apsaugotas nuo perkaitimo, o liepsnos galingumą galima reguliuoti elektroniniu būdu. Taip pat yra galimybė prietaisus prijungti prie papildomo patalpos termostato. Įrenginį sudaro nerūdijančio plieno degimo kamera, saugiai integruotas dyzelino bakas, stipri ir patvari konstrukcija, nekaistantis korpusas. Dyzelinis šildytuvas kaina gali konkuruoti su dujiniais ar kito tipo prietaisais, tačiau jo efektyvumas dažnai nugali konkurencinėje kovoje.

   

  Kokie būna dyzeliniai šildytuvai ir kuo jie skiriasi?

  Dyzeliniai šildytuvai gali būti skirstomi pagal formą. Rinkoje dažniausiai yra sutinkami mobilūs šildytuvai, dar vadinami „šiluminėmis patrankomis“. Bet taip pat galimi ir stacionarūs modeliai, panašūs į spintas. Šie įrenginiai dar skiriasi pagal savo veikimo principą:

  • Tiesioginio degimo dyzelinis šildytuvas – čia oras pučiamas tiesiogiai į degimo kamerą, kur sušyla ir yra nukreipiamas į patalpas, arba objektą, kurį reikia sušildyti arba išdžiovinti.
  • Netiesioginio diegimo dyzelinis šildytuvas – skirtingai nei aukščiau aprašytame variante, čia prieš patekdamas į degimo kamerą ir išeidamas iš jos oras dar pereina per filtrus. Taip jis yra išvalomas nuo dulkių bei diegimo likučių. Toks šiltas oras yra tinkamas naudoti, net ir patalpose, kur vyksta darbai arba gyvena žmonės.
  • IR spindulių šildytuvas – jo veikimas yra kiek kitoks nei pirmų dviejų, nes šilumą čia perduoda ne oras, o šilumos spinduliai. Juos galima nukreipti į tam tikrus objektus, kurie savo ruožtų perduoda šilumą aplinkai. Taigi tokie įrenginiai gali būti naudojami net ir blogai izoliuotuose ar net atvirose vietose.

   

  Kodėl verta dyzelinius šildytuvus pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir visus reikiamus dyzelinio šildytuvo priedus, tad prietaisu galėsite naudotis iškart jį gavę. Jei domina dyzelinių šildytuvų dalys, kreipkitės į mus Jums patogiu būdu. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku.

  Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.