Prekių katalogas

Vonios ir jų priedai

 • Kiekvienas trokšta įsirengti vonios kambarį kuo jaukiau ir patogiau. Juk vonioje praleidžiame vienas ramiausių, labiausiai atpalaiduojančių dienos akimirkų. Tiesa šios erdvės interjero įrengimas reikalauja nemažai pastangų, o ypač – vonios parinkimas. Nėra vienos idealios vonios modelio, tačiau teisingai įvertinus patalpos plotą, žmonių skaičių, poreikius, nereikės svarstyti tarp mažos vonios ar didelės vonios pasirinkimo. Itin erdviems kambariams puikiai tiks ir erdvę proporcingai užpildys didelė vonia. Tokių vonių kainos gali būti labai įvairios, tačiau teikiamas komfortas – neapsakomas. Tiesa maža vonia tarsi įpareigoja pirkti nedidelių matmenų vonią. Kompaktiškos vonios kaina, palyginus su didelėmis yra žemesnė.

  Šiuo metu gamintojai bei pardavėjai siūlo pačius įvairiausius vonių modelius. Vonios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose sudaro iš tiesų didžiulį asortimentą, dėl kurio gausos žmonėms dažnai būna sunku išsirinkti tinkamiausią variantą. Mes orientuojamės į funkcionalumą, derindami jį su komfortu bei vonios kainos santykiu. Mūsų kataloge galėsite išsirinkti mažą vonią, vonią kaina atitinkančią prabangiųjų klasei arba kitokius, Jus tenkinančius modelius.

  Mes prekiaujame tik gerai įvertintų ir jau didelę patirtį sukaupusių Lietuvos bei užsienio gamintojų produktais. PAA, Ravak, Ideal Standard, Koller, Kaldewei – tai tik keli prekiniai -ženklai iš gausaus mūsų tiekėjų sąrašo. Šių gamintojų vonios gaminamos iš kokybiškų medžiagų pagal naujausias gamybos technologijas, todėl užtikrins ilgą tarnavimą. Įsigiję šių ar kitų prekinių ženklų vonią, galėsite ilgus metus mėgautis vandens malonumais ir džiaugtis stilingu bei šiuolaikišku vonios kambariu.

  Ideali vonia Jums – pačios įvairiausios vonios internetu ir „Muresta“ salone Vilniuje. Įvertinę savo vonios kambario dydį, pagal tai mūsų kataloge rasite labiausiai jums tinkančią - mažą ar didelę vonią. Kiekviena vonia turi šalia nurodytus išmatavimus. Kataloge galima rinktis prekę pagal vonios kainą. Vonių kainos mūsų kataloge yra nuo vos keliasdešimties ir kelių šimtų eurų - kiekvienam pagal poreikius. Norintys įsigyti vonias pigiau, pas mus visuomet ras prekių, kurioms yra taikoma akcija. Pasirinktas vonias, nepriklausomai nuo to, jos mažos ar didelės, pigios ar prabangios, galėsite užsisakyti internetu tiesiai iš katalogo arba įsigyti salone Vilniuje. Vonios pigiau leis sutaupyti, o išskirtinio dizaino – pasijusti it karaliams.

   

  Į kokius parametrus reikia atkreipti dėmesį renkantis vonią?

  Kad išsirinkti tinkamiausią vonią teisingai įvertinkite Jūsų vonios kambario plotą, kad vonia atrodytų proporcingai. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių skaičių ir jų poreikius. Orientuokitės į funkcionalumo, komforto ir Jums tinkamiausios kainos santykį.

  Kaip skirstomos vonios?

  Vonias galima skirstyti pagal medžiagą iš kurios jos yra pagamintos ir pastatymo būdą.
  Akrilinės vonios pasižymi funkcionalumu, lengva priežiūra ir prieinama kaina, tai įvertino didelė dalis lietuvių.
  Plieninė vonia pasižymi panašiomis savybėmis, bet prisideda dar ilgaamžiškumas. Plienas – nepavaldi laikui medžiaga, kuri metams bėgant nesibraižo ir nerūdija.
  Akmens masės vonios yra ypač mėgstamos pirkėjų ne tik dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo, bet ir gali papuošti Jūsų vonios kambarį. Akmens masės vonios gali būti įvairiausių formų ir dizaino. Tokios vonios kaina yra didesne negu kitų.
  Ketinės vonios yra sunkesnes ir tvirtesnes negu plieninės. Dėl storesnių sienelių vanduo tokiose voniose atšąla lėčiau, o storas emalio sluoksnis yra glotnesnis ir nerūdijantis.
  Quaryl – tai itin tvirta Villeroy & Boch patentuota medžiaga. Ji susideda iš skaldyto akmens ir akrilo. Ji pasižymi tvirtumu ir lengva priežiūra. Pagal pastatymo būdą vonios gali būti laisvai pastatomos arba montuojamos. Kokia vonia pasirinkti priklauso tik nuo Jūsų poreikių.