Prekių katalogas

Paplūdimio rankšluosčiai

  • Paplūdimio rankšluostis – neatsiejama poilsio prie telkinio dalis. Rankšluostis skirtas naudoti prie paplūdimio turi gerai sugerti vandenį, turi būti lengvas, užimti mažai vietos ir greitai džiūsti. Rankšluosčiai turi kontaktą su mūsų odą, tad jie turi būti ne tik stilingi, bet ir pagaminti iš kokybiškos medžiagos. Medvilnė natūrali medžiaga, gerai sugerianti skysčius ir maloni odai. Muresta elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti pliažo rankšluosčius, paplūdimio rankšluosčius vaikams, apvalius paplūdimio rankšluosčius ir daug kitų prekių geram poilsiui prie vandens. Rinkitės iš didelio gamintojų pasirinkimo: Lietuvos ir Lenkijos gamintojai, Nostra gamintojas, Portugalijos gamintojai ir daugelis kitų. 

    Kaip išsirinkti paplūdimio rankšluostį?

    Rankšluostis, kuri bus patogu naudoti prie telkinio yra plonas, lengvas ir greitai džiūsta. Jie kontaktuoja su mūsų odą, tad turi būti pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

    Kiek užtrūksta paplūdimio rankšluosčio pristatymas?

    Jeigu prekė turime sandėlyje ją gausite per 2-3 dienas. Jeigu Jūsų pageidaujamos prekės neturime ją teks palaukti ilgiau.