Prekių katalogas

Valymo chemija

 • Švara, vienas svarbiausių dalykų, norint tiek namuose, tiek darbo ar kitoje vietoje užtikrinti patogumą, komfortą, malonų poilsį ir buvimą. Švari ir tvarkinga aplinka sukuria kur kas geresnę nuotaiką bei malonesnę atmosferą toje vietoje būti. Kad tokia aplinka būtų, reikia nuolatinės ir reguliarios priežiūros bei tvarkos palaikymo. O švarai palaikyti dažna pagalba tampa valymo priemonės. Švarai palaikyti valymo chemija padeda kur kas greičiau ir efektyviau kovoti su nešvarumais. Tiek ant baldų, tiek ant santechnikos įrangos, įvairių stalviršių yra linkę kauptis dulkės, riebalai bei kiti nešvarumai, kurie ilgainiui gali virsti į įsisenėjusius nešvarumus, kuriuos įveiksite tik su kokybiškomis valymo priemonėmis.

  Valymo priemonių pasirinkimas itin gausus, nuo mėgėjiškų, skirtų įveikti nedidelius nešvarumus, iki profesionalios valymo chemijos, įveikiančios net ir sudėtingiausius nešvarumus ar dėmes. Muresta.lt asortimente rasite platų, žinomų prekės ženklų valymo priemonių pasirinkimą. Visos valymo priemonės suskirstytos į atitinkamas kategorijas, todėl išsirinkti priemonę bus kur kas patogiau. Čia galite įsigyti šias valymo priemones:
    

  Vonios valiklis Mother-K LIFE
  Kodas: 8809599635615
  1163
 •  

  Vonios kambario valikliai

  Vonia tokia namų vieta, kurioje dažnas pradeda ir užbaigia savo dieną. Tai vieta kurioje norisi jaustis komfortiškai bei maloniai, todėl reguliari vonios kambario priežiūra yra tiesiog būtina. Didžiausias iššūkis vonioje – kalkės. Kurios kaupiasi ant įvairių paviršių ir suteikia neestetišką vaizdą. Kalkės susidaro ant visų paviršių, kurie turi sąlytį su vandeniu, tad šie nepageidaujami nešvarumai vonios kambaryje yra tiesiog neišvengiami, tačiau kovoti su jais galima pasitelkus specialias priemones. Asortimente galite įsigyti universalių vonios valiklių, taip pat dušo kabinoms skirtų priemonių, atskirai kalkių šalinimo priemonių, rūdžių šalinimo priemones. Taip pat vonios kambaryje atitinkamą dėmesį turite skirti ir unitazo priežiūrai. Asortimente taip pat rasite kokybiškų ir profesionalių priemonių unitazo valymui, kurios ne tik naikins nešvarumus, tačiau ir dezinfekuos paviršius. Kokybiškos vonios kambario priemonės įveiks kalkių, riebalų, rūdžių bei muilo ir kitų priemonių pėdsakus ir nešvarumus.

   

  Dėmių šalinimo priemonės

  Dėmės ant drabužių neišvengiamos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Efektyviai su dėmėmis kovoja specialūs dėmių valikliai, kurie sukurti taip, kad šalintų tiek šviežiai atsiradusias, tiek jau drabužyje įsisenėjusias dėmes. Įprasti drabužių skalbikliai gali būti nepajėgūs įveikti sudėtingų dėmių, todėl dėmių valikliai efektyviai jas pašalina tausodami drabužio audinį ir spalvas. Dėmių šalinimo priemonės gali būti tiek skysto, tiek miltelių pavidalo, tad išsirinkti jas galėsite pagal individualius poreikius.

   

  Langams skirtos valymo priemonės

  Nors langų valymas nėra dažnas namų ruošos darbas, visgi jų pamiršti taip pat nereikėtų. Ilgainiui ant langų stiklų kaupiasi purvas, lietaus lašų pėdsakai, riebalai. Jeigu turite vaikų ar augintinių – langų valymas gali būti ir kone kasdienis darbas. Efektyviam langų valymui padeda tinkamos priemonės – specialios langams skirtos cheminės priemonės bei šluostės ar specialūs langų valikliai, šluotelės. Specialios langų valymo priemonės dažniausiai veikia paprastu principu – tereikia jas užpurkšti ant valomo paviršiaus – tai gali būti langai, įvairūs stiklo paviršiai arba veidrodžiai. Šios priemonės akimirksniu tirpdo ant paviršiaus esančius nešvarumus. Specialios langų priemonės ne tik pašalina nešvarumus, bet ir suteikia spindesio langams ar veidrodžiams. Asortimente taip pat galite įsigyti ir priemonių kurios apsaugos stiklus nuo rasojimo, tai itin aktualu vonios kambaryje.

   

  Virtuvės priežiūros priemonės

  Virtuvė ta namų vieta, kuriai turime skirti didžiausią dėmesį. Virtuvėje kaupiasi itin daug nešvarumų, tiek ant baldinių plokščių, tiek ant viryklės, orkaitėje, taip pat plautuvėje. Dažnai gaminant, virtuvę būtina valyti kiekvieną dieną, kadangi joje kaupiasi itin daug riebalų, o įsisenėjusius riebalus išvalyti kartais gali būti sudėtinga misija. Riebalai vienas sunkiai išvalomų nešvarumų, todėl svarbu rūpintis virtuvės priežiūra nuolatos. Palaikyti švarai ir tvarkai virtuvėje galite rinktis universalius virtuvės valiklius, skirtus viryklės, orkaitės valymui, plautuvėms, baldinėms plokštėms. Labai svarbu, kad valiklį naudotumėte tik tam tikram įrenginiui ar vietai. Štai viryklei skirto valiklio nenaudokite baldinėms virtuvėms plokštėms valyti, nes jas galima itin greitai pažeisti, jeigu valiklyje yra chemiškai aktyvių ar abrazyvinių (šveičamųjų) medžiagų. Universalūs virtuvės valikliai puikiai tiks kasdieniam naudojimui ir greitam paviršių nuvalymui. Tačiau reiktų žinoti, kad universalūs valikliai nepašalins pavyzdžiui įsisenėjusių orkaitės nešvarumų, tam reikės specialių orkaitėms skirtų valiklių, kurie greitai ir efektyviai kovoja su įvairaus sudėtingumo nešvarumais.

   

  Grindų valymo priemonės

  Ant grindų kaupiasi kone viskas – purvas, riebalai, dulkės, druskos, smėlis bei dar daugelis kitų nešvarumų kurie susikaupia ne tik namuose, bet ir kuriuos parsinešame iš lauko. Daugelis nešvarumų yra surenkami jeigu naudojate siurblį ar nuolatos važinėjantį siurblį robotą. Tačiau reguliariai grindis valyti yra būtina, nes net ir nematomi nešvarumai kaupiasi, atsiranda dėmės, kurias įsisenėjus išvalyti užtrunka kur kas daugiau laiko ir jėgų. Daugiau dėmesio grindų valymui reiktų skirti žiemą, kuomet iš lauko parsinešame ir druskas, kurios gali neigiamai paveikti grindis. Grindims skirtos priemonės efektyviai šalina nešvarumus, riebalus, dulkes, druskas. Taip pat suteikia malonų kvapą ir gaivą namams. Grindų valymo priemonės yra maišomos su tam tikru vandens kiekiu. Kad priemonė efektyviau veiktų ir gerai šalintų nešvarumus rekomenduojama jas maišyti su šiltu vandeniu. Šiluma suaktyvina priemonių veikimą bei geriau šalina nešvarumus nei šaltas vanduo. Daugelis priemonių yra skirtos atitinkamoms grindims – medienai, laminatui ir kt. Tad atidžiai pasirinkite savo grindų tipui skirtą valiklį.

   

  Įvairių paviršių valikliai

  Asortimente galite rasti ne tik universalių valiklių, skirtų greitai, kasdieniai namų priežiūrai, bet ir konkrečioms vietoms ar paviršiams skirtų profesionalių ir kokybiškų valiklių. Asortimente rasite priemonių pelėsio šalinimui, priemonių paviršių dezinfekavimui, baldų priežiūros valiklių. Efektyvių priemonių skirtų vamzdžių, sifonų valymui. Valymo priemonės ne tik naikina įvairias dėmes, riebalus, purvą bei kitus nešvarumus, tačiau ir suteikia gaivų kvapą namams.

  Platų valymo priemonių pasirinkimą rasite internetu – muresta.lt. Čia galėsite įsigyti tiek universalius, tiek konkretiems paviršiams, įrenginiams ar santechnikos įrangos valymui skirtus valiklius. Efektyvūs, kokybiški, profesionalūs valikliai kurie suteiks švarą ir gaivą namams, biurui ar kitai vietai.