Prekių katalogas

Buitiniai siurbliai

 • RANKINIS DULKIŲ SIURBLYS PHILIPS FC6150/01
  Kodas: FC6150/01

  Naudodami „Philips“ rankinį dulkių siurblį greitai ir lengvai atlikite kasdienius valymo darbus. Įkraunamas akumuliatorius užtikrina mobilumą, o naudodami pateiktus priedus galėsite valyti švelnius paviršius ir pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas 

  4756 
  18999 
  23999  Sutaupykite 5000 
  34105 
  35900  Sutaupykite 1795 
  29300 
  34900  Sutaupykite 5600 
  36500 
  39900  Sutaupykite 3400 
  42800 
  46900  Sutaupykite 4100 
  59400 
  62900  Sutaupykite 3500 
  24300 
  26900  Sutaupykite 2600 
  18300 
  22000  Sutaupykite 3700 
  Akumuliatorinis dulkių siurblys DCL280FZW, 18V (Bešepetėlinis variklis)
  Kodas: 088381881913

  LED šviesos diodas

  Parduodamas be kroviklio ir be akumuliatorių. 

  10800 
 • Dulkių siurblys - nepakeičiamas pagalbininkas Jūsų namuose, biure ar kitose patalpose. Švariuose namuose daug smagiau leisti laiką ir kur kas lengviau atlikti kasdienes užduotis, o geras dulkių siurblys padės sutaupyt laiko palaikant švarą. Rinkitės dulkių siurblį atsižvelgdami į tai, ko norite, kokia patalpoje danga ir kur siurblį naudosite.

  Šiuolaikiniai dulkių siurbliai veikia tyliai, taupiai naudoja elektros energiją ir gali būti pritaikyti įvairiems poreikiams. Geriausi dulkių siurbliai turi ne tik daug papildomų antgalių ar funkcijų, bet ir specialias filtrų sistemas.

  Mūsų asortimente rasite Karcher, Camry, Adler, Bissel, First, Bosch, Zyle ir kitų gamintojų prietaisus, padėsiančius užtikrinti nepriekaištingą namų ar kitų patalpų švarą. Išsirinkite savo pagalbininką Muresta.lt elektroninėje parduotuvėje, o mes mielai dalinamės informacija, ką naudinga žinoti prieš įsigyjant siurblį ir kokiais kriterijais vadovautis.

   

  Kokie siurbliai geriausiai vertinami klientų?

  Klientai daugiausiai dėmesio skiria siurblių funkcionalumui. Todėl patys populiariausi tie prietaisai, kurie gali atlikti kelias funkcijas. Pavyzdžiui, ir siurbti, ir plauti paviršius. Be to – labai svarbu siurblių antgalių gausa ir gebėjimas valyti įvairius paviršius. Ne retas naudotojas tuo pačiu siurbliu valo ne tik namų grindis, bet ir, pavyzdžiui, baldus ar automobilio saloną. Svarbu siurblio mobilumas, galia, tvirtas korpusas. Tai gan dažnai naudojamas namų apyvokos prietaisas, tad nesinori, kad jis lūžtų ir tektų sukti galvą dėl jo detalių.

  Dulkių siurblių dalys gali būti įsigyjamos atskirai. Mes labai rekomenduojame pirkti tik sertifikuotų gamintojų prekes, nes jos be problemų tiks Jūsų įrenginiui ir bus pagamintos iš tikrai kokybiškų medžiagų, tarnaus ilgiau.

  Net ir aukščiausios klasės dulkių siurbliai akcijos metu gali būti parduodami už išties prieinamą kainą, tad susisiekite su mūsų komandos konsultantais bei pasidomėkite Jus dominančiais prietaisais išsamiau.

   

  Kokie būna šiuolaikiniai dulkių siurbliai ir kuo jie skiriasi?

  Šiuo metu prekyboje galima rasti labai įdomių ir funkcionalių variantų. Skirtingi gamintojai pristato skirtingų klasių gaminius, tad rinktis tikrai yra iš ko. Rinkoje labai populiarūs dulkių siurbliai-šluotos, kurie puikiai tiks žmonėms, turintiems mažesnį plotą, pavyzdžiui, vieno kambario butą. Toks įrenginys naudotojų vertinamas dėl funkcionalumo, mobilumo ir dėl to, jog reikalauja kur kas mažiau vietos nei kito tipo dulkių siurbliai. Tokiam modeliui užteks nedidelio Jūsų sandėliuko kampo. Be to - dulkių siurbliai-šluotos yra vienas praktiškiausių variantų žmonėms, turintiems namuose augintinių ar mėgstantiems patiems tvarkytis automobilį. Robotai siurbliai – tai dar vienas kompaktiškas ir funkcionalus variantas. Jie gali turėti ne tik siurbimo, bet ir plovimo funkciją. Tokius siurblius galima valdyti nuotoliniu būdu programuojat jų veiklą per specialią programėlę mobiliajame įrenginyje. Taigi namus galite valyti net nebūdami namuose. Jus galite patogiai ilsėtis, kol visą darbą už Jus atliks robotas. Minėtieji dulkių siurbliai kaina kiek lenkia įprastus siurblius, tačiau užtikrina patogumą, padeda sutaupyti laiko.

  Jei renkatės naują siurblį, svarbu susipažinti su įrenginių suteikiamomis galimybėmis. Sauso valymo įrenginiai yra laikomi tradiciniais, o drėgno valymo funkcija turintys modeliai gali pašalinti ir drėgnas liekanas. Dėmes, nuplauti purvą ir pan. Rinkoje populiarus plaunantys dulkių siurbliai idealiai tinka kiliminei dangai, baldams ir kitiems tekstilės gaminiams.

  Siurbliai taip pat skiriasi atliekų rinkimo būdu. Vienas populiariausių rinkimo būdų ilgą laiką buvo maišeliai. Kai maišelis prisipildo, reikia jį išmest ir pakeisti nauju. Šis būdas yra paprastas, tačiau maišeliams visada reikia nors ir nedidelių, bet papildomų investicijų. Tai nėra itin tvarus pasirinkimas, plius daugelis naudotojų nuolat nerimauja, jog vieno ar kito modelio siurblių rinkoje nebeliks ir tuomet bus sudėtinga gauti maišelių. Tačiau šis nerimas yra labiau mitas, nes gamintojai gamina universalius maišelius ir jų trūkumo neturėtų būti.

  Kitas racionalus sprendimas - dulkių siurbliai be maišelių, kur dulkės patenka į specialią talpą, o jai prisipildžius nešvarumus galima tiesiog išpilti. Toks modelis patiks žmonėms, vertinantiems praktiškus sprendimus. Minėtieji siurbliai-šluotos ar siurbliai-robotai dažniausiai turi tokio tipo talpas, kurias paprasta išvalyti. Tokiuose siurbliuose daugiau dėmesio reikia skirti deramai filtrų priežiūrai tam, kad įrenginys tarnautų ilgai ir efektyviai. Be to gali būti pasirenkami siurbliai su vandens filtru.

  Rinkdamiesi naują siurblį būtinai atkreipkite dėmesį į prietaiso energijos efektyvumo klasę. Šis ženklinimas nurodo įrenginio siurbimo ir energijos sąnaudų santykį – efektyviausi šiuo metu yra A klasės modeliai, o patys paprasčiausi – G raide pažymėti prietaisai. Nederėtų rūpintis dėl siurblio galios, kuri yra standartizuota ir kiek mažesnė, nei seno modelio siurbliuose. Tai yra bendra Europos sąjungos standartizavimo politika, skirta energijos taupymui. Dėl to siurblių kokybė tikrai nenukenčia.

   

  Ekspertai pataria

  Renkantis buitinius prietaisus, o ypač, jei ne keičiate, o ieškote naujo pagalbininko buityje, labai naudinga atlikti tam tikrus namų darbus. Reikia gerai apgalvoti, kokiuose patalpose prietaisą naudosite, kokio tipo nešvarumai yra dažniausiai pasitaikantys Jūsų buityje, kokia yra vyraujanti grindų danga, ar norėsite valyti ne tik grindis, bet ir, pavyzdžiui, baldus, ar turite naminių gyvūnų, kaip dažnai atliekate namų tvarkymą ir pan. Tokie kriterijai padės atsakyti į klausimą, apie įrenginio galingumą, triukšmingumą ir kitus jums svarbius parametrus.

  Labai pravartu rinktis siurblį, kuris turi ir plovimo funkciją. Nesvarbu – tai klasikinis siurblys, rankinis siurblys ar, pavyzdžiui, siurblys-robotas. Juolab, kad plovimo funkcijos taip pat gali būti skirtingų tipų, tačiau ypač robotai-siurbliai kur kas geriau vertinami, jei turi pašluostės funkciją (ne tik siurbia, bet ir drėkina grindis). Daugelis mūsų namuose turime augintinius. Todėl rinkdamiesi siurblį atkreipkite dėmesį į jo antgalius, nes kai kurie gamintojai siūlo specialias galvutes, padedančias dar efektyviau surinkti gyvūnų plaukus ar purvą.

  Galingesni siurbliai užims daugiau vietos, tad iš anksto pasirūpinkite prietaiso sandėliavimu. Jei galingo siurblio Jums prireikia retai (pavyzdžiui, kartą per metus), tuomet galbūt būtų verta pagalvoti apie tokio įrenginio nuomą. O savo kasdienėms veikloms galima įsigyti puikia tarnaujantį mobilų siurblį, kurį bus paprasta prižiūrėti, o jis neužims daug vietos namuose.

   

  Kodėl verta dulkių siurblį pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Jei nusprendėte palengvinti savo buitį ir įsigyti patikimą dulkių siurblį, tuomet mes mielai Jums padėsime išsirinkti geriausią prietaisą namams ar biurui. Patyrę mūsų komandos konsultantai išklausys ir įvertins Jūsų poreikius bei argumentuotai patars, kuris siurblys Jums bus tinkamiausias.

  Didelis privalumas, jog mūsų komandos konsultantai turi daug ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, gautų tiesiai iš prekinių ženklų atstovų įvairių seminarų bei mokymų metu, tad šiomis žiniomis mielai pasidalins su Jumis.

  Mūsų parduotuvėje rasite ir visus reikiamus priedus kaip, pavyzdžių, dulkių siurblio antgalis. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.
   

   

  Kaip skirstomi buitiniai siurbliai?

  Siurbliai gali būti sauso ir drėgno valymo. Sauso valymo įrenginiai yra laikomi tradiciniais, o drėgno valymo funkcija turintys modeliai gali pašalinti ir drėgnas liekanas. Tuo tarpu plaunantis dulkių siurbliai idealiai tinka kiliminei dangai, baldams ir kitiems tekstilės gaminiams. Siurbliai taip pat skiriasi atliekų rinkimo būdu. Vienas populiariausių rinkimo būdų ilgą laika buvo maišeliai. Kai maišelis prisipildo reikia jį išmest ir pakeisti nauju. Yra dulkių siurbliai be maišelių, kur dulkės patenka į specialią talpą, o jai prisipildžius nešvarumus galima tiesiog išpilti.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį?

  Atkreipkite dėmesį į prietaisų energijos efektyvumo klasę. Šis ženklinimas nurodo įrenginio siurbimo ir energijos sąnaudų santykį – efektyviausi šiuo metu yra A klasės modeliai, o patys paprasčiausi – G raide pažymėti prietaisai. Reikia gerai apgalvoti kokiuose patalpose prietaisą naudosite, galingumą, triukšmingumą ir kitus jums svarbius parametrus.