Prekių katalogas

Namų robotai

 • Robotai-dulkių siurbliai Jūsų patikimiausi pagalbininkai. Robotai siurbliai yra puikūs kasdieniam tvarkymuisi – surenka trupinius, gyvūnų plaukus, dulkes ir viską, ką randa ant žemės paviršiaus. Šių pagalbininkų kaina svyruoja nuo poros šimtų iki tūkstančio su viršum eurų. Tai kiekvienas ras sau variantą pagal savo pajamų dydį. Siūlome platų pasirinkimą įvairų gamintojų, tokių kaip Xiaomi, Mamibot, Bissel, Zyle, Ecovacs ir kt. robotų siurblių. Rinkitės savo namų pagalbininką Muresta.lt el. parduotuvėje! 

  16500 
  20900  Sutaupykite 4400 
  19000 
  24900  Sutaupykite 5900 
  22500 
  29200  Sutaupykite 6700 
  35010 
  38900  Sutaupykite 3890 
 •  

  Kas yra namų robotas?

  Tai nedidelis, kompaktiškas bei išmanus namų įrenginys. Namų robotai gali būti valantys grindis – robotai dulkių siurbliai, arba langus valantys robotai. Kalbant apie dulkių siurblių robotus, tai yra mažesnis atitikmuo lyginant juos su įprastais dulkių siurbliais. Tai įrenginys taupantis jūsų laiką bei palengvinantis kasdienius buities darbus, visa tai atlikdamas už jus. Nuo įprastų ir klasikinių buities įrenginių, namų robotai išsiskiria savo specialia sistema su programine įranga, jutikliais bei kitomis išmaniomis funkcijomis, kurios leidžia savarankiškai atlikti valymo darbus. Priklausomai nuo namų roboto modelio bei funkcijų, jis gali suplanuoti savo maršrutą, aplenkti kliūtis, išvalyti įvairius tarpus, siurbti bei plauti grindis.

   

  Dulkių siurblių robotų privalumai

  Svarstantiems įsigyti namų robotus, pateikiame pagrindinius privalumus, kuo šie robotai yra tokie populiarūs bei vis dažniau atranda vietą namuose:

  • Namų robotai yra savarankiški, išmanūs įrenginiai, jie važinėja namų erdvėje savarankiškai, todėl jų nereikia stumdyti ar perkelinėti iš vienos vietos į kitą.
  • Robotą galima valdyti tiesiog išmaniajame telefone, automatiškai jį įjungti, nustatyti valomo ploto perimetrą bei atlikti kitas funkcijas.
  • Robotai siurbliai yra gana pravažūs, gali įveikti nedidelius slenksčius, užvažiuoti ant kilimų bei kitų nedidelių kliūčių. Todėl jums neteks kas kartą „gelbėti“ siurblio jam užstrigus ties slenksčiais ar kitomis kliūtimis.
  • Įrenginys pasiekia beveik visus namų kampus, todėl išvalo net ir sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui geba išvalyti dulkes po lovomis, po kuriomis dažniausiai renkasi didžioji dalis dulkių.
  • Robotai siurbliai yra išmanūs, todėl geba patys sugrįžti į krovimo stotelę išsikraunant baterijai.
  • Įrenginys yra sumanus, jo viduje yra specialūs jutikliai, todėl jis geba aplenkti dideles kliūtis, net jeigu jos atsiranda ir staiga, pavyzdžiui pribėgus gyvūnui.
  • Įrenginys veikia kur kas tyliau nei įprasti dulkių siurbliai, todėl nesukels diskomforto poilsį leidžiant namuose.
  • Šiuo metu rinkoje siūlomi itin galingi bei pažangūs namų robotai, kurie gali valyti ir itin didelius namų plotus bei veikti ilgą laiką nepertraukiamai.

   

  Kaip išsirinkti dulkių siurblį robotą?

  Pirmas žingsnis renkantis dulkių siurblį robotą – išmatuoti bendrą grindų ir kiliminės dangos paviršiaus plotą bei apgalvoti su kokiomis kliūtimis namuose robotas dažniausiai susidurs – baldai, kilimai, slenksčiai ir kt.). Bendrą valymo plotą būtina išmatuoti dar prieš renkantis įrenginį, nes nuo to priklauso kokio galingumo įrenginio reikės. Paprasčiau tariant, kuo plotas didesnis, tuo galingesnio įrenginio reikės, norint, kad jis efektyviai išvalytų visą plotą. Taip pat svarbu apgalvoti su kokiomis kliūtimis robotas susidurs, ir pagal tai rinktis roboto kliūčių mechanizmo aptikimą, kuris gali būti: jutiminis, aptikimas kamera, lazerinis arba mechaninis.

  Robotai dulkių siurbliai, kaip ir kita valymui skirta buitinė technika, turi tam tikrus parametrus, lemiančius jų galingumą, galimybes, patvarumą, manevringumą. Kuo didesnis valomasis plotas tuo galingesnis turi būti robotas. Vieni robotai siurbliai yra tinkamesni mažoms aplinkoms, pavyzdžiui butams, o tuo tarpu kiti yra sukurti dideliems patalpoms valyti, ir gali išvalyti net iki 1200 m2. Nors daugelis siurblių robotų gali dirbti maždaug 2 valandas, turėtumėte įsitikinti, kad baterija bus pakankamai galinga išvalyti jūsų būstą. Jeigu Jūsų būstas yra labai didelis atkreipkite dėmesį ar siurblys turi automatinio grįžimo ir valymo tęsimo funkciją. Dauguma šių išmanių pagalbininkų, pradedant išsikrauti baterijai, grįžta į įkrovimo vietą ir „prisimena“, kur baigė darbą. Taip pat, turėtumėte išsiaiškinti, kiek vietos yra po jūsų turimais baldais ir ar robotas siurblys turės vietos po jais pralįsti.

  Pirkdami robotą siurblį atkreipkite dėmesį, kokia Jūsų namuose grindų danga. Robotai siurbliai gali išvalyti, kaip kiliminė, taip ir kieto paviršiaus dangą. Tačiau vieni modeliai yra geresni vienam ar kitam valyti. Todėl jeigu turite daug kilimų atsižvelkite į šitą faktorių išsirinkdami robotą.

  Žmonėms turintiems naminius gyvūnus reikia atsižvelgti į tai, kad siurblys galėtų surinkti jų plaukus. O jei kenčiate nuo alergijos, šiuose robotuose siurbliuose yra efektyvūs filtrai, padedantys pašalinti ore esančius alergenus. Reikia nepamiršti ir to, kad jei robotas siurblys yra naudojamas gyvūnų plaukų siurbimui, jam reikės daugiau priežiūros. Plaukai gali kauptis šoniniuose šepetėliuose, volelyje ir filtruose, todėl juos reikia dažnai valyti ir keisti.

  Kad būtų lengviau nuspręsti ir pasirinkti įrenginį, pateikiame pagrindinius kriterijus į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį robotą:

  • Išsirinkite dulkių siurblio tipą – jie gali būti siurbiantys, šluojantys bei plaunantis ir siurbiantis. Šluojantys robotai rekomenduojami mažoms, nedidelėms erdvėms. Toks dulkių siurblys robotas nėra tinkamas laikantiems gyvūnus, nes nepajėgs pakankamai gerai išvalyti patalpos. Siurbiantys robotai jau yra kur kas galingesni, gali įveikti daugiau nešvarumų, taip pat gyvūnų plaukus, įveikti didesnius plotus, puikiai tinka erdvesniems namams. Na o plaunantis siurblys robotas tikrai patiks vertinantiems nepriekaištingą švarą bei gaivą namuose. Toks plaunantis siurblys robotas yra universalus, bei atlieka dvigubą funkciją, kada reikia plauna, kada reikia siurbia. Tad siurblio tipą pasirinkite pagal namų erdvę, savo poreikius.
  • Variklio galingumas – kuo didesnis vatų skaičius, tuo efektyviau siurblys atliks valymo darbus. Galia taip pat priklauso nuo turimos dangos, jeigu namuose yra daug kiliminės dangos – verta rinktis galingesnį siurblį. Mažiau galingas siurblys užvažiuos ant kilimo, bet tikėtina surinks ne visus nešvarumus. Na o itin galingas siurblys ne tik be problemų užkils ant kilimo, bet ir kruopščiai surinks visus nešvarumus net ir iš ilgesnio plauko kilimų. Taip pat galingesnis siurblys aktualus ir turintiems augintinius.
  • Baterijos talpa – vienas aktualiausių kriterijų į ką verta atkreipti dėmesį renkantis siurblį robotą. Viskas labai paprasta, kuo yra didesnė baterijos talpa, tuo ilgiau dulkių siurblys robotas veikia ir gali išvalyti daugiau ploto. Kalbant skaičiais, pavyzdžiui 2600 mAh gali nesustodamas valyti apie 2 valandas, tačiau verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad kuo yra didesnė baterijos talpa, tuo ilgiau siurblys kraunasi.
  • Šiukšlių/vandens konteinerio talpa – nuo jos dydžio priklauso ir veikimo trukmė bei jūsų įsikišimas. Nešvarumų surinkimo konteinerių talpa dominuoja nuo 0,3 l iki 0,7 l. Kuo daugiau telpa, tuo didesnį plotą išvalo be pertraukos.
  • Triukšmo lygis – ne ką mažiau svarbus kriterijus, kuris tiesiogiai priklauso nuo komforto namuose. Dulkių robotai siurbliai veikia žymiai tyliau nei įprasti dulkių siurbliai, kuriuos pajungus ne tik sunku susikaupti dirbti, ar kalbėti, o dažną toks garsas net ir gąsdina. Robotas siurblys sukelia nedaug triukšmo – nuo 55 iki 75 dB. Tačiau net jeigu ir toks garsas jums kelia diskomfortą, siurblį galite užprogramuoti veikti tuomet, kai nieko namuose nėra.
  • Filtrų tipai – kalbant apie filtrus, čia be konkurencijos laimi HEPA filtrai. Tai vienas iš populiariausių dulkių siurblių priedų, nes geriausiai apsaugo nuo kvapų ir dulkių. Dėl to roboto išleidžiamas oras yra švarus ir be alergenų. Tai ypatingai svarbus aspektas alergikams.
  • Automatinis valymas – taip pat neabejotinai vienas svarbiausių ir patogiausių kriterijų. Automatinio valymo funkcija leidžia nustatyti kuriuo metu ir kiek laiko siurblys veiks. Tai itin aktualu, nes leidžia nustatyti siurblio veikimą jums nesant namuose, o grįžus rasti švarius ir gaivus namus.

  Paverskite namų tvarkymąsi lengvesniu įsigydami robotą siurblį! Robotus galite įsigyti el.parduotuvėje muresta.lt arba atvykus į mūsų saloną Vilniuje, Ukmergės g. 285.