Prekių katalogas

Elektriniai katilai

 • Elektriniai šildymo katilai

  Dar prieš keliolika metų, elektriniai šildymo katilai gan retai būdavo svarstomi kaip pagrindinis šilumos šaltinis namuose. Įprastai juos naudodavo ten, kur nebūdavo pastovaus poreikio šildyti patalpas ir sudėtingų įrenginių naudojimas būdavo netikslingas. Tačiau besivystant atsinaujinančių energijos šaltinių, tokių kaip saulė ir vėjas išgavimo technologijoms, žmonės ir vėl pradeda naudoti šiuos įrenginius savo gyvenamųjų plotų apšildymui. Prie to neabejotinai prisideda ir elektrinių katilų kaina ir ganėtinai nesudėtingas pajungimas ir priežiūrą.

   

  Elektrinių katilų pranašumai

  Elektrinis šildymo katilas yra patikimas, tylus, neteršiantis aplinkos prietaisas. Jų įrengimas yra gerokai paprastesnis nei kietąjį kurą ir net dujas naudojančių prietaisų. Elektriniai katilai namo šildymui pasižymi kompaktiškumu ir nereikalauja atskirų, specialiai įrengtų patalpų. Jie yra gerokai saugesni už analoginius sprendimus nes jų viduje nevyksta degimas ar kiti pavojingi procesai. Tarp veiksnių, kurie išskiria šiuos katilus iš kitų ir daro juos patrauklias pirkėjams galima išskirti ir šiuos:

  • Energijos resursų prieinamumas. Mūsų šalyje praktiškai neįmanoma rasti vietos be įvestos elektros energijos, be to, kaip jau ir buvo minėta, šie katilai gali tapti puikiu papildymu namams, su įrengtais saulės kolektoriais ar kitais alternatyvios energijos šaltiniais.
  • Įrengimo ir priežiūros paprastumas. Elektrinis katilas nereikalauja jokių ypatingų sąlygų įrengimui o prižiūrėti tokį įrenginį gali bet kas. Pakanka jį tiesiog pakabinti ant sienos lengvai prieinamoje vietoje ir didžioji darbo dalis jau atlikta.
  • Suderinamumas. Šiuos įrenginius nesunkiai suderinsite su jau turimomis šildymo sistemomis arba papildomais prietaisais, tokiais kaip boileriai ar šildomos grindys.
  • Saugumas. Paprastas valdymas, pavojingo kuro nenaudojimas daro šiuos katilus ypatingai saugiais. Esant neplanuotiems elektros energijos atjungimo atvejams, prietaisai atsijungia automatiškai, o vėl atsiradus maitinimui – be vartotojo įsikišimo pasileidžią prieš tai buvusį veikimo režimą.