Prekių katalogas

Vonios spintelės

 • Šioje prekių kategorijoje pristatomi vonios baldai bei spintelės voniai. Šiuolaikiškai ir tvarkingai įrengtos vonios spintelės sukuria vonios kambaryje jaukią ir minimalistinę atmosferą. Spintelėse laikant įvairias namų chemijos priemones bei grožio reikmenis, patalpoje kaip mat atsiranda daugiau erdvės. O juk kasdienius vonios ritualus daug maloniau atlikti estetiškoje aplinkoje.

  Savo klientams siūlome įsigyti modernias vonios spinteles ir kitus baldus iš patikimų ir itin vertinamų vonios įrangos ir baldų gamintojų iš Lietuvos bei užsienio. Pas mus parduodama ilgaamžė nepriekaištingos kokybės vonios įranga ir baldai užtikrins jaukią ir šiuolaikišką atmosferą Jūsų vonios kambaryje. O patrauklaus dizaino spintelė voniai gali tapti puikiu vonios interjero akcentu.
    

  599 
  97770 Sutaupykite 37870
  Spintelė su praustuvu Villeroy & Boch Avento 65 cm
  Kodas: A89000B4/41586501/išpardavimas
  699 
  1117  Sutaupykite 418 
  Spintelė su praustuvu Kame Big
  Kodas: WP/6-3/H15-P2+MV450350MW+BU/6-3DR/24-BIG
  711 
  790  Sutaupykite 79 
  Spintelė su praustuvu Kame Gama
  Kodas: SG614618+BU/6-3DR/D1+H11/320BR
  420 
  466  Sutaupykite 46 
  Spintelė su praustuvu Kame Big
  Kodas: WP/8-3/H11-P1+BU/8-3DR/17-BIG+H12/200CH
  594 
  660  Sutaupykite 66 
  255 
  319  Sutaupykite 64 
  649 
  947  Sutaupykite 298 
  Spintelė su praustuvu Ravak SD 10°, 65 cm
  Kodas: X000000749+XJIP1165000-išpardavimas
  335 
  488  Sutaupykite 195 
  Spintelė su praustuvu Ravak SD Chrome 55, 65 cm
  Kodas: Ravak-SD-chrome-išpardavimas
  281  - 335 
  Aukšta ūkinė spintelė Ravak SB Chrome 350
  Kodas: X000000544/X000000545-išpardavimas
  192 
  319  Sutaupykite 127 
  Spintelė su praustuvu Ravak SD Classic II 80 cm, dešininė
  Kodas: SD-Classic-II-80-išpardavimas
  339 
  564  Sutaupykite 225 
  Aukšta spintelė Ravak 10° SB 450 pilka
  Kodas: X000000752išpardavimas
  204 
  339  Sutaupykite 135 
  Spintelė su praustuvu Duravit D-Neo 65, 80 cm
  Kodas: D-Neo-spintele-su-praustuvu
  729  - 829 
  Spintelė su praustuvu komplektas Laufen Palace
  Kodas: H811706/H4013520754751/užsakoma/
  1728 
  2036  Sutaupykite 308 
  4547 
  5350  Sutaupykite 803 
  4182 
  4920  Sutaupykite 738 
  1104 
  1346  Sutaupykite 242 
  Spintelė su praustuvu Ideal Standard Tempo 60, 80 cm
  Kodas: IS-Tempo-spintele-praustuvas-akcija
  249  - 399 
  791  - 1093 
  148 
  182  Sutaupykite 34 
  488  - 607 
  217 
  27150 Sutaupykite 5450
  193 
  24130 Sutaupykite 4830
  721 
  901  Sutaupykite 180 
  782 
  977  Sutaupykite 195 
  671 
  839  Sutaupykite 168 
 •  

  Kaip išsirinkti vonios spintelę?

  Siūlome didelį pasirinkimą įvairaus dizaino ir paskirties vonios spintelių: vonios spintelės su praustuvu, pakabinamos vonios spintelės bei vonios spintelės su veidrodžiu. Taip pat gali būti pastatoma vonios spintelė, atsižvelgiant į patalpos dydį bei patogumą – kampinė vonios spintelė ar pakabinamos spintelės tualetui. Vonios spintelė gali būti tiesiog skirta vonios reikmenims laikyti arba tapti išraiškingu vonios kambario dizaino elementu.

  Vonios spintelė su praustuvu gali būti labai funkcionali, turinti stalčių, pakabą ir lentynėles rankšluosčiams bei kitiems reikmenims laikyti. Šiuolaikiška vonios spintelė su kriaukle yra gaminama iš drėgmei itin atsparių medžiagų, tad yra ilgaamžė ir patvari. Ji gali būti pakabinama arba pastatoma ant grindų, o subtiliai sukomplektuotas vonios praustuvas su spintele atrodys estetiškai ir gražiai ilgus metus.

  Pakabinamos vonios spintelės leidžia optimaliai išnaudoti bet kokią vonios kambario erdvę, todėl labai dažnai montuojamos į nedidelę vonią. Nedidelio dydžio patalpoje taip pat labai populiarios pakabinamos vonios spintelės su veidrodžiu, kurios atlieka dvigubą funkciją, neužimdamos papildomai vietos. Turite ir spintelę, ir veidrodį viename.

  Pastatoma vonios spintelė gali būti tiek su praustuvu, tiek atskirai statoma aukšta vonios spintelė. Aukšta pastatoma vonios spintelė dažniausiai pasirenkama erdvesniuose vonios kambariuose, ji gali būti naudojama įvairiai chemijai, prausimosi priemonėms ar rankšluosčiams laikyti. Taip pat gali būti su integruotu krepšiu nešvariems skalbiniams sudėti. Ši vonios spintelė gali būti visiškai uždara ar su atviromis lentynomis, taip pat su veidrodžio arba stiklinėmis durimis.

  Kampinė vonios spintelė taip pat gali tapti idealiu nedidelės erdvės išpildymu. Tokio tipo pastatoma vonios spintelė yra labai talpi ir itin funkcionali, tuo pačiu patalpoje užimanti labai nedaug erdvės.

   

  Baldų spalva ir stilius

  Gamintojų siūloma baldinė spalvų gama leidžia įgyvendinti kiekvieno individualią vonios kambario svajonę. Priklausomai nuo to, kokio gamintojo bei modelio baldus pasirinksite, čia rasite klasikinės baltos, akvamarino, ąžuolo ar Capuccino. Taip pat juodos spalvos, riešuto, satino, Latte ar antracito ir dar daugybės atspalvių, blizgios ar matinės tekstūros, vonios baldus. Visapusiška spalvų gama leidžia kurti individualius bei kompleksinius, taip pat mažus, svečiams skirtus, dizainus bei prabangius SPA primenančius interjerus.

  Kaip priderinti spinteles prie vonios interjero?

  Vonios baldai, kaip ir visi kiti jos elementai turėtų maksimaliai atspindėti pasirinktą interjero stilių ir su juo derėti. Nors mažų patalpų savininkai kartais abejoja, kad turi galimybių įgyvendinti kokius nors sumanymus šioje erdvėje, tačiau tinkamai viską įvertinus tai padaryti įmanoma. Spintelės voniai šiuo atveju yra labai dėkingi baldai, nes tarpusavyje nereikia derinti daugybės skirtingų elementų, geriausiu atveju – 2-3 baldus, kurie gali būti ir vieno komplekto dalimis. Nuo ko reikėtų pradėti, norint išsirinkti derančias prie interjero spinteles?

  Pirmiausia tai žinoma tiksliai nuspręsti, kurį interjero stilių bandote įgyvendinti. Šiuolaikiniai dizainai neretai persipina tarpusavyje ir skirtumai tarp jų būna vos pastebimi, tačiau rezultatas slypi detalėse, į kurias ir bandysime atkreipti dėmesį. Didelių ir erdvių vonios savininkai turi prabangą įgyvendinti praktiškai bet kurį sumanymą iki smulkiausių niuansų. Tad čia per daug sukti galvos netenka, svarbu numatyti krypti ir pasirūpinti visais derančiais elementai. Klasika, „Retro“ ar modernas čia tiks bet kuris variantas. Žinoma ir čia svarbu išlaikyti vientisą spalvų gamą ir nepersistengti su aksesuarais ir dekoratyviniais elementais, kurie gali ne tik sugadinti bendrą vaizdą, bet ir paversti vonios kambarį į sandėliuką ar nenaudojamų daiktų muziejų. Mažesnėse vonios kambariuose pasirinkimas dažnai nebūna labai didelis ir neretai reikia tenkintis bent 1-2 spintelėmis, tačiau čia, išlaikyti stiliaus vientisumą yra dar svarbiau, nes kiekviena detalė turi gerokai didesnę įtaką bendram vaizdui.

  Apsisprendus dėl stiliaus, galima pereiti prie pačių spintelių pasirinkimo. Jau minėtuose klasikiniame ir „retro“ dizainuose dažnai matomi ganėtinai dideli ir masyvūs baldai. Dėl to čia dažniausiai naudojamos pastatomos vonios spintelės, kurios gali tęstis per visos sienos ilgį. Virš jų įprastai tvirtinamas vienas didelis arba keli mažesni veidrodžiai. Esminis skirtumas tarp šių stilių bus spalvose, nes klasikiniame interjere yra daug baltos spalvos ir šviesių atspalvių, kas atsispindi ir spintelėse. „Retro“ stiliaus vonioje daugiau medžio ir kitokių natūralių medžiagų, nors patys baldai yra griežtesnių formų nei klasikoje.

  Šiuolaikiniuose stiliuose, tokios e kaip Skandinaviškas, Loftas ar „Hi-tech“ pirmenybė teikiama minimalizmui. Tačiau šiuo žodžiu pabrėžiamas požiūris į įvairias smulkias detales ir aksesuarus o ne į pačių baldų kiekį. Spintelės čia pasižymi labiau savo funkcionalumu o ne išskirtiniu dizainu. Tačiau kalbant apie spintelių spalvas, tai šiuolaikiniai interjerai pasižymi tikrai didele jų įvairove ir jie nebūtinai turi būti idealiai suderinti tarpusavyje. Natūralios medžiagos, tokios kaip akmuo, metalas, medis užduoda toną tiek atspalviams tiek ir bendram erdvės vaizdui. Nors vyrauja nuomonė, kad minimalistinis stilius netinka mažoms erdvėms, tačiau tai nėra visiškai tikslu. Pasirinkus šviesesnius sienų ir baldų atspalvius, galima vizualiai pasidindinti turimą erdvę, o talpios spintelės leis sutalpinti įvairias priemones ir neapsikrauti jomis visų kampų, taip išlaikant švarų, tvarkingą ir iš pažiūros nesudėtingą stilių.

  Rinktis pastatomas ar pakabinamas vonios spinteles?

  Klausimas, kurį gerokai dažniau sau užduoda mažų vonios kambarių savininkai. Tačiau jis nesvetimas ir įsirenginėjantiems erdvias patalpas. Pastatomos vonios spintelės turi savo neabejotinų pranašumų – tai ir paprastesnis montavimas, ir papildoma atrama net ir didesniems praustuvams ir neretai didesnė talpas. Savo ruožtu ir pakabinamos spintelės turi savybių, kurias vertina jų pirkėjai – estetiškas vaizdas, šiuolaikinis dizainas ir patogumas, nes nereikia labai žemai lankstytis. Tad akivaizdaus pasirinkimo į vieną ar į kitą pusė nėra. Tačiau atsakymą į šį klausimą dažnai sufleruoja pats vonios kambario dizainas. Kaip jau minėta, pasirinkus didelį ir masyvų praustuvą ir sunkesnių medžiagų, tokių kaip akmens masė, teks pasirūpinti stipresnę atrama jam ir pastatomos spintelės būtų daug saugesnis variantas. Be to čia po kriaukle galima saugoti įvairias priemones, taip papildomai sutaupant vietą. Tačiau jei siekiate kuo didesnio minimalizmo savo patalpose, ir nesirenkate įspūdingo dydžio praustuvo, tai pakabinamos spintelės padės sukurti estetišką ir dailų interjerą.

  Platus gaminių pasirinkimas leidžia rinktis įvairių stilių – modernius ar klasikinius vonios kambario baldus. Nuo kosmetinių spintelių iki universalių lentynų ir spintelių modulių už kiekvienam prieinamą gaminių kainą. Atsižvelgiant į jūsų estetinius bei patogumo poreikius ir norus, turite laisvę komplektuoti juos su vonios keramika bei atskirai. O elegantiško dizaino prabangūs baldai ir vonios spintelės drauge su patraukliais dekoro elementais gali paversti jūsų vonios kambarį prabangiu SPA centru.

  Asortimente rasite daugelio pamėgtus ir vertinamus prekės ženklus: Ravak, Jika, Villeroy & Boch, PAA, lietuviškus Riva, Raguvos baldai ir kitų gamintojų gaminius. Visi jie pasižymi pačiais aukščiausiais kokybės standartais ir atitinka visus ES keliamus reikalavimus tiek gaminių kokybei, tiek saugumui.

  Mes kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje ir „pasimatuoti“ skirtingų formų, dydžių ir dekorų, skirtingų kolekcijų vonios baldus. Padėsime jums rasti tai, kas puikiausiai atitinka jūsų svajonių vonios kambario interjerą!

  Išsirinkti, kuri vonios spintelė jums yra tinkamiausia, ir įsigyti jums reikalingą prekę jums priimtiniausia kaina galite internetu arba mūsų salone Vilniuje, Ukmergės g. 285.
     

  Kokią vonios spintelę pasirinkti?

  Viskas priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių. Mes Jums siūlome įvairiausių spalvų, dizaino, gamintojų ir dydžių spinteles. Kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Muresta.lt klientams siūlome rinktis modernias vonios spinteles ir kitus baldus iš patikimų ir itin vertinamų vonios įrangos ir baldų gamintojų iš Lietuvos bei užsienio.

  Kokių tipų būna vonios spintelės?

  Vonios spintelė su praustuvu labai funkcionali, turinti stalčių, pakabą ar lentyneles Jūsų asmeninių daiktų laikymui.
  Pakabinamos vonios spintelės – kabinamos ant sienos ir leidžia optimaliai išnaudoti vietą vonios kambaryje.
  Pastatomos spintelės – gali būti tiek su praustuvu, tiek atskirai statomos.
  Kampinė spintelė – idealus sprendimas nedidelei vonios kambario erdvei.