Prekių katalogas

Gartraukiai montuojami į baldus

 • Į baldus įmontuojami gartraukiai yra tas buties prietaisas, be kurio sunku įsivaizduoti virtuvės erdves. Gartraukio funkcija – užtikrinti garų surinkimą, o tai reiškia – palaikyti norimą mikroklimatą patalpoje, apriboti nepageidaujamą kvapų sklidimą, apsaugoti sienas ar kitus virtuvės paviršius nuo kondensato. Šiuolaikiniai gartraukiai gali būti įvairių modifikacijų, galingumo, turėti net keletą garų traukimo rėžimų ar papildomų funkcijų. Jie lengvai priderinami prie interjero, tad tikrai išsirinksite sau tinkamiausią, o mūsų komandos specialistai Jums mielai patars, atsakys į rūpimus klausimus.

  Muresta el. parduotuvėje galite rasti platų gamintojų pasirinkimą: Allenzi, Bosch, Electrolux, Elica ir kitus populiariausius ir patikimiausius prekinius ženklus, kurių gaminių kokybė vertinama visame pasaulyje.
    

  Gartraukis Smeg KSG6P4X
  Kodas: KSG6P4X
  56610
  62900 Sutaupykite 6290
  19500
  19900 Sutaupykite 400
  Gartraukis BOSCH DFS097A51
  Kodas: DFS097A51
  46900
  Gartraukis AEG DPE5661G
  Kodas: DPE5661G
  54900
  Gartraukis ELICA BOX IN PLUS IXGL/A/120
  Kodas: BOX IN PLUS IXGL/A/120
  49900
  Gartraukis BOSCH DFS067A51
  Kodas: DFS067A51
  37900
  Gartraukis AEG DGE5861HM
  Kodas: DGE5861HM
  41900
  Gartraukis AEG DGE5661HM
  Kodas: DGE5661HM
  38900
  Gartraukis BOSCH DFM064A53
  Kodas: DFM064A53
  28900
  Gartraukis BOSCH DFM064W54
  Kodas: DFM064W54
  25900
  Gartraukis BOSCH DFL064A52
  Kodas: DFL064A52_1
  26900
  Gartraukis AEG DPE5660M
  Kodas: DPE5660M
  26900
  Gartraukis ELICA LANE GR/A/72
  Kodas: LANE GR/A/72
  25900
  Gartraukis BOSCH DHL555BL
  Kodas: DHL555BL_1
  24900
  Gartraukis ELICA LANE B BL MAT/A/72
  Kodas: LANE B BL MAT/A/72
  25900
  Gartraukis ELICA LANE B IX/A/72
  Kodas: LANE B IX/A/72
  23900
  Gartraukis ELICA LANE B IX/A/52
  Kodas: LANE B IX/A/52
  21900
  Gartraukis AEG DGB2531M
  Kodas: DGB2531M
  19900
  Gartraukis AEG DGB3523S
  Kodas: DGB3523S
  15900
  Gartraukis AEG DPB3632S
  Kodas: DPB3632S
  15900
 •  

  Kokie gartraukiai geriausiai vertinami klientų?

  Bene populiariausi ir labiausia vertinami yra pilnai įmontuojami gartraukiai. Šių prietaisų rinkoje yra daugiausiai, o jų galia bei funkcionalumas gali atitikti ir reikliausių klientų poreikius. Šie gartraukiai vertinami ne tik dėl savo funkcionalumo, tačiau ir dėl to, jog užima itin mažai vietos ir gali būti beveik nepastebimi. Dažniausiai gartraukiai montuojami į spintelę, o jų populiariausia vieta – virš viryklės. Tačiau galimi ir kiti variantai, pavyzdžiui, prietaisas gali būti sumontuotas į kitas virtuvės plokštumas, tokias kaip spintelės šalia viryklės, virtuvėje įrengtas saleles ar pan. Taip pat montuojami gartraukiai gali būti taip, jog jų apskritai nesimato ir jis automatiškai atsidaro tik tuomet, kai reikia atlikti garų traukimo ar greito vėdinimo funkciją.

  Rinkdamiesi gartraukį klientai dažniausiai užduoda klausimus apie jo galingumą bei skleidžiamą garsą. Pastarasis aspektas ypač aktualus, jei virtuvė yra nedidelė arba ji yra sujungta su svetaine, kurioje turbūt nei vienam nesinori klausytis gartraukio ūžesio.

  Norime patikinti, kad geriausi įmontuojami gartraukiai, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje, skleidžia nedidelį garsą nepriklausomai nuo jų galios ar garų traukimo intensyvumo. Jei renkatės naują gartraukį ir turite klausimų, mes mielai į juos atsakysime.

   

  Kokie būna garų surinktuvai ir kuo jie skiriasi?

  Kaip jau minėjome, dažniausiai gartraukiai montuojami po spintele, kuri yra pakabinta virš viryklės. Tokio tipo gartraukiai yra susieti su ventiliacijos sistema, tad garus ar dūmus traukia tiesiai į ventiliacijos angas. Šiame procese gali būti naudojama įvairi filtrų sistema, o kiekvienas gamintojas pristato savo sistemas, kurias vartotojai renkasi pagal poreikius.

  Ką daryti, jei bute ar name nėra galimybės gartraukį prijungti prie ventiliacijos angos? Sprendimas yra! Recirkuliaciniai gartraukiai – tai gartraukiai, kuriems nereikalingas prijungimas prie ventiliacijos angų. Šio tipo prietaisuose svarbiausią vaidmenį vaidina speciali filtrų sistema, kurios dėka iš aplinkos sugeriami kvapai, riebalai, o oras vėl grąžinamas į patalpas. Recirkuliaciniai gartraukiai itin pasitarnauja tuomet, kai patalpose nėra galimybės įrengti ventiliacijos kanalų, arba šie jau naudojami kitoms vėdinimo sistemoms. Juos galima tvirtinti prie sienų, spintelių, įmontuoti virtuvių salelėse ar stalviršiuose, esančiuose netoli viryklės.

  Be savo tiesioginės funkcijos gartraukiai gali turėti ir papildomų, tokių kaip, pavyzdžiui, apšvietimas. Tai itin aktualu kai prietaisas kabinamas virš viryklės. Nutinka ir taip, kad besirenkantys gartraukius vienu iš pagrindinių kriterijų nurodo būtent apšvietimo funkcionalumą.

  Taigi į kokius kriterijus svarbiausia atsižvelgti renkantis vieno ar kito tipo gartraukius? Svarbus tik jų tipas? Sužinokite, kokias įžvalgas pateikia mūsų ekspertai ir ką jie rekomenduoja rinktis vienu ar kitu atveju.

   

  Ekspertai pataria

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje dirba buitinės technikos ekspertai, kurie turi daug ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių ir jomis mielai dalinasi su klientais. Todėl ir rinkdamiesi gartraukį galite kreiptis patarimų, o čia rasite keletą svarbiausių aspektų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį.

  Renkantis gartraukį dažnai pravartu dėmesį atkreipti į aplinką, kurioje jis bus naudojamas. Tiek į interjero dizaino sprendimus, tiek ir į maisto gaminimo įpročius bei tam naudojamą įrangą. Jei virtuvėje norima įsirengti pakabinamą gartraukį, tuomet dėmesį reiktų atkreipti ne tik į jo tipą, bet ir į spintelės specifikacijas, dizaino sumanymus, o svarbiausia – atsižvelgti į numatomą arba esamą viryklės plotį. Pavyzdžiui, jei viryklė yra 50 cm pločio, tuomet virš jos esantis į spintelę įmontuojamas gartraukis 60 cm pločio ar dar šiek tiek didesnis. Gartraukiai yra gaminami skirtingu dydžiu. Taigi pagal galimybes rekomenduojama, jog renkantis jų dydį reikia, kad prietaisas sutaptų ar šiek tiek viršytų viryklės išmatavimus. Galite pastebėti, jog įmontuojami modeliai būna 90, 80, 60, 50 cm pločio. Bet tai tik keli populiariausi matmenys ir galime pasilyti gartraukius pagal individualius poreikius.

  Jei virš viryklės nėra spintelės arba erdvėje, kurioje bus gaminamas maistas (bus nemažai garų) neįmanoma įrengti gartraukio, sujungto su ventiliacijos anga, tuomet sumanus sprendimas yra recirkuliaciniai gartraukiai. Vienas pagrindinių aspektų – jiems nebūtina ventiliacija. Tai sietina ne tik su ventiliacijos kanalais, kuriais oras pašalinamas iš patalpos, bet ir su oro padavimu į patalpas. Šio tipo gartraukiai surenka garus, dūmus, nemalonius kvapus, riebalų lašelius, o orą grąžina atgal į patalpas. Tam naudojama speciali filtrų sistema. Anot ekspertų, dažniausiai, tokio tipo gartraukiai būna su anglies filtrais, kurie būtent ir pašalina nemalonius kvapus.

  Filtrai yra dar vienas svarbus aspektas, kuriuo labai svarbu pasidomėti renkantis gartraukį namams. Prietaisuose, kurie yra jungiami prie ventiliacijos angos, naudojami aliuminiai filtrai. Jie sugeria riebalus, prieš dūmų ir kvapų išskyrimą į lauką. Didelis privalumas, kad šie filtrai gali būti plaunami. Kaip pataria specialistai ir tie, kas naudoja tokio tipo gartraukius, tai derėtų daryti kartą per mėnesį, priklausomai nuo naudojimo ir garų srauto intensyvumo.

  Recirkuliaciniuose gartraukiuose, kurie veikia be ventiliacijos, naudojami anglies filtrai, kurie sugeria garus, dūmus, riebalus ir nemalonius kvapus, kad šie negrįžtų atgal į patalpą. Šioks toks minusas - anglies filtrai nėra plaunami ir turi būti keičiami kas kelis mėnesius, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo.

   

  Svarbu nepamiršti:

  Vienas svarbiausių aspektų - triukšmo lygis . Specialistai pritaria, jog į tai verta atkreipti dėmesį, o ypač tiems, kurių butas arba virtuvė yra nedidelio ploto. Galime patikinti, jog dauguma mūsų el. parduotuvėje siūlomų modelių nėra triukšmingi.

  Dar vienas svarbus faktorius – gartraukio galingumas. Rinkoje vyraujančių gartraukių darbo našumas gali būti nuo 200 iki 800 m3/h. Kokio galingumo prietaisas reikalingas Jums? Tai greitai gali suskaičiuoti mūsų komandos specialistai. Kreipkitės jau dabar ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamą gartraukį ar kitą buities prietaisą, palengvinantį Jūsų buitį.
    

  Kokie montuojamo į baldus gartraukio privalumai?

  Didelis dydžių pasirinkimas. Įmontuojami modeliai būna 90, 80, 60, 50 cm pločio – tai tik keli populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai jų matmenys. Dar vienas privalumas nepastebimumas. Toks modelis nekris į akis, todėl nereikia rūpintis ar pasirinktas modelis dera prie bendro interjero.

  Į kokius faktorius verta atkreipti dėmesį renkantis montuojamą į baldus gartraukį?

  Triukšmo lygis yra labai svarbus aspektas į kurį verta atkreipti dėmesį, ypač tiems kurių butas arba virtuvė yra mažesni. Dauguma mūsų el. parduotuvėje siūlomų modelių nėra triukšmingi. Dar vienas svarbus faktorius tai galingumas. Gartraukių darbo našumas gali būti nuo 200 iki 800 m3/h. Renkantis gartraukį atkreipkite dėmesį į jų dydį. Svarbu, kad prietaisas sutaptų ar šiek tiek viršytų viryklės išmatavimus.