Prekių katalogas

Orkaitės

 • Orkaitė padeda palengvinti maisto gaminimo procesą. Muresta el. parduotuvėje rasite didelį orkaičių asortimentą, kuriam būdingas šiuolaikiškas stilius ir naudingos bei įdomios funkcijos. Siūlome Electrolux, Beko, Bosch ,Allenzi ir kitų gamintojų orkaitės. Maisto gaminimo procesas bus malonesnis su kokybiška ir funkcionalia orkaite. Orkaitės su garų, savaiminio išsivalymo, grilio ir kitomis funkcijomis- gera kaina Muresta.lt internetinėje parduotuvėje. 

  Elektrinė Orkaitė su mikrobangų funkcija Günter & Hauer EOK 1344 BL
  Kodas: EOK 1344 BL

  Su mikrobangų funkcija, elektroninis valdymas (be rankenėlių) . A energijos klasė

  Tech. parametrai
  57900
  59900 Sutaupykite 2000
  Tech. parametrai
  44900
  130410
  144900 Sutaupykite 14490
  106320
  132900 Sutaupykite 26580
  163120
  203900 Sutaupykite 40780
  163120
  203900 Sutaupykite 40780
  Orkaitė Smeg SF800B
  Kodas: SF800B
  68720
  85900 Sutaupykite 17180
  Orkaitė Smeg SF700AO
  Kodas: SF700AO
  78965
  92900 Sutaupykite 13935
  Orkaitė GORENJE BSA6747DGWI
  Kodas: BSA6747DGWI
  Tech. parametrai
  50900
  Tech. parametrai
  28900
  Orkaitė BOSCH HRG675BS1S
  Kodas: HRG675BS1S
  102900
  109900 Sutaupykite 7000
  Orkaitė BOSCH CMG633BB1
  Kodas: CMG633BB1
  84900
  Orkaitė ELECTROLUX EVL8E08Z
  Kodas: EVL8E08Z_1
  66900
  76900 Sutaupykite 10000
  Orkaitė BOSCH HBG632BW1S
  Kodas: HBG632BW1S_1
  61900
  64900 Sutaupykite 3000
  49900
  56900 Sutaupykite 7000
  Orkaitė BOSCH HBG517CW1S
  Kodas: HBG517CW1S_1
  44800
  52900 Sutaupykite 8100
  Orkaitė BEKO BBIM14300WMS
  Kodas: BBIM14300WMS
  32900
  34900 Sutaupykite 2000
  Elektrinė orkaitė Electrolux EOD3H70X
  Kodas: Electrolux EOD3H70X
  36900
  Orkaitė BEKO BBIR13300XC
  Kodas: BBIR13300XC
  29900
  32900 Sutaupykite 3000
  Orkaitė BEKO BBIE17300B
  Kodas: BBIE17300B
  26800
  31900 Sutaupykite 5100
  Orkaitė ELECTROLUX EOF3H40BW
  Kodas: EOF3H40BW_1
  28900
  31900 Sutaupykite 3000
 •  

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują orkaitę?

  Orkaitės tipas

  Dažniausiai jos yra skirstomos į du pagrindinius tipus: elektrinės ir dujinės. Vienas dažniausių ir populiariausių pasirinkimų yra elektrinės orkaitės. Jos kur kas šiuolaikiškesnės bei inovatyvesnės, o jų naudojimui nereikalingas dujų tiekimas. Nors elektrinės orkaitės yra brangesnės, tačiau jomis naudotis kur kas patogiau, lengviau, patiekalai kepa tolygioje temperatūroje, taip pat tokio tipo orkaitė turi daugiau funkcijų. Dujinės orkaitės yra pigesnis pasirinkimas, tačiau verta atkreipti dėmesį, kad jai reikės dujų tiekimo. Nors jos yra pigesnės, tačiau vienas iš jų trūkumų – netolygus temperatūros pasiskirstymas visoje orkaitėje, dėl to kai kurie patiekalai gali iškepti netolygiai.

  Šiuolaikinės elektrinės orkaitės pakankamai greitai įkaista ir atvėsta. Naudotis elektrine orkaite yra lengva - galima pasirinkti bei palaikyti vienodą temperatūrą bei išbandyti pačias įvairiausias kepimo programas. Galite pasirinkti orkaitė su įvairiomis prietaiso funkcijomis dėl kurių orkaitės tampa dar funkcionalesnės, efektyvesnės ir lankstesnės. Orkaitės su ventiliatoriais paprastai kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau net ir vienas įmontuotas ventiliatorius užtikrins vienodesnį karščio paskirstymą. Greito įkaitinimo funkcija padės sutrumpinti maisto gaminimo laiką. Jeigu dažnai ruošiate šaldytą maistą Jums puikiai tiks orkaitė su „Atšildymo“ funkcija. Prekyboje siūlomi du „savaiminio išsivalymo“ orkaičių tipai. Katalitinė danga sugeria riebalus, o pirolitiniai valymo elementai įkaitina orkaitę ir sudegina riebalų likučius ir paverčia juos pelenais. Pirolitinio automatinio valymo funkciją turinčios orkaitės yra brangesnės nei orkaitės su katalitine danga, tačiau manoma, kad jos yra efektyvesnės.

  Kitas orkaičių tipas – įmontuojamos arba orkaitės su viryklės funkcija. Įmontuojamų orkaičių tipas yra vienas populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų. Įmontuojamos orkaitės gali būti montuojamos į sieną, spinteles, ar baldus. Toks tipas prisitaiko prie bendro virtuvės dizaino bei suteikia vientisumo. Jos gali būti montuojamos tiek ant grindų, tiek spintelėse, akių lygyje. Spintelėse įmontuotas orkaites labai patogu naudoti, nereikia kaskart lankstytis įdedant, išimant bei prižiūrint patiekalo kepimą.

  Kitas tipas – viryklės su orkaitėmis. Tai du įrenginiai viename, ir viryklė ir orkaitė. Savo dizainu jos panašios į įmontuojamas orkaites, tačiau jos nėra montuojamos.

  Orkaitė su pirolize

  Inovatyvios ir vis labiau populiarėjančios orkaitės su pirolizės funkcija. Pirolizė yra funkcija, kurią pajungus, ji naikina viduje esančius pridegusius riebalus bei kitus nešvarumus. Juk dažnai pasitaiko, kad orkaitėje kepami patiekalai apsitaško, prabėga, stipriai pridega. Kruopščiai išvalyti orkaitę savarankiškai gali užimti daug laiko bei brangių priemonių, tad šį procesą už jus gali atlikti pati orkaitė. Pirolizės funkcija dar kitaip vadinama savaiminiu išsivalymu. Viskas ką reikia padaryti, tai orkaitėje nustatyti šią funkciją. Jos metu orkaitė įkaista iki 500 C laipsnių ir deginant naikina viduje esančius riebalus, maisto likučius bei kitus nešvarumus, paversdama visa tai pelenais. Baigus pirolizę tereikia šluoste išvalyti pelenus ir orkaite galėsite naudotis vėl.

   

  Orkaitės tūris ir dydis

  Nuo šių parametrų priklausys ergonomiškas virtuvės išplanavimas ir patogus orkaitės naudojimas. Tinkamą dydį išsirinksite iš anksto nusprendę, kurioje vietoje stovės orkaitė. Mūsų asortimente rasite kelių dydžių orkaitės- standartinės(60 cm pločio), kompaktinės ir 45 cm pločio orkaitės. Planuojant erdvę, vertėtų atsižvelgti į tai, jog norint užtikrinti kokybišką įrenginio veikimą ir oro cirkuliaciją, iš visų pusių reikėtų palikti ne mažesnius kaip penkių milimetrų tarpelius. Ypač populiari yra integruojama orkaitė: suradę jai tinkamą vietą, virtuvėje turėsite daugiau erdvės.

  Koks orkaitės tūris reikalingas priklauso nuo jūsų poreikių bei šeimos dydžio. Gyvenant vieniems, arba gaminant itin retai bei mažai, rekomenduojama rinktis orkaites iki 50 litrų. Jos yra funkcionalios, nedidelės, tačiau net ir tokio tūrio orkaitėje tikrai galėsite pasigaminti mėgstamus patiekalus sau, ar antrai pusei. Gaminantiems daug ir dažnai, esant gausesnei šeimai rekomenduojama rinktis orkaites nuo 50 litrų ir daugiau. 70 litrų orkaitėje tikrai galėsite pagaminti daug ir net pačių įvairiausių patiekalų šeimai, o taip pat laukiant svečių.

   

  Orkaitės efektyvumas

  Tai vienas iš svarbiausių kriterijų į ką verta atkrei[ti dėmesį renkantis orkaitę. Inovatyvios, šiuolaikinės orkaitės sunaudoja tik 10-15% visos energijos pačiam maisto kepimui, o kitą energiją naudoja viduje esančio oro kaitinimui. Taip pat sugrįžtant prie orkaičių tipo, elektrinės orkaitės taip pat yra efektyvesnės nei dujinės. Dujinėms orkaitėms reikia kur kas daugiau oro srautų, todėl jos yra mažiau efektyvios.

   

  Orkaitės dizainas

  Apsisprendus dėl talpos ir kitų techninių parametrų, pats metas pagalvoti apie tai, koks bus orkaitės dizainas. Norėdami virtuvėje išlaikyti harmoningą interjerą, reikia šiam aspektui skirti šiek tiek laiko. Dažniausiai orkaitės būna standartinių spalvų- nerūdijančio plieno, juodos, baltos, pilkos. Priklausomai nuo virtuvės interjero ir asmeninio skonio Jus galite pasirinkti tinkamiausią variantą. Klasikinių interjerų mėgėjams turime kelias retro stiliaus orkaitės (juodos ir šviesios spalvos). Vieni iš populiariausių variantų tai juodos ir nerūdijančio plieno spalvos orkaitės, kurios puikiai dera prie kitų virtuvės kambario detalių. Baltos ar kitų šviesių atspalvių orkaitės puikiai tiks prie šviesesnių interjero, o juodos ir tamsesnių spalvų prie tamsesnių interjerų. Bet galimas ir kontrastingas variantas: jeigu interjere trūksta akcentų pasirinkite juoda orkaitė šviesiam interjerui ar balta- tamsiam.

   

  Orkaitės kaina

  Renkantis buitinės technikos įrangą, didelės įtakos apsisprendimui turi ir įrangos kaina. Asortimente esančių orkaičių kainos skirtingos, jos svyruoja ir priklauso nuo gamintojo, tipo, efektyvumo, dydžio, taip pat dėl esamų ir papildomų funkcijų. Tai ilgametis įrenginys, todėl verta investuoti į kokybišką įrenginį, kuris užtikrins ne tik sklandų veikimą, gardžiausių patiekalų paruošimą, bet ir ilgametį veikimą. Elektroninėje parduotuvėje muresta.lt galite išsirinkti iš plataus orkaičių pasirinkimo, o taip pasinaudoti ir reguliariai vykstančiais akcijų pasiūlymais bei įsigyti norimo gamintojo bei tipo orkaitę geromis kainomis.

   

  Kokias funkcijas gali turėti orkaitė?

  Orkaitės gali būti su ventiliatoriais. Paprastai jie kainuoja truputi daugiau, tačiau net ir vienas įmontuotas ventiliatorius užtikrins vienodesnį karščio paskirstymą. Greito įkaitinimo funkcija padės sutrumpinti maisto gaminimo laiką. Jeigu dažnai ruošiate šaldytą maistą Jums puikiai tiks orkaitė su „Atšildymo“ funkcija. Ir aišku negalima pamiršti apie savaiminio išsivalymo funkcijas. Visos šitos funkcijos žymiai palengvins naudojimo ir priežiūros procesus.

  Kita itin svarbi funkcija orkaitėje – laikmatis. Orkaitėje sumontuotas laikmatis neleis maistui perkepti ar sudegti. Užstatytas laikmatis automatiškai išsijungs, o jeigu viduje yra garsinis signalas – informuos apie kepimo pabaigą garsu.

  Temperatūros ir kepimo funkcijų nustatymas – labai svarbu kepant daug ir įvairių patiekalų, kuriems reikalinga ne tik atitinkama temperatūra, bet ir kepimas su ventiliatoriumi, ar tik apačios kepimas ir kt.
  Automatinis paleidimas – naudinga ir aktuali funkcija taupantiems laiką. Ši funkcija leidžia nustatyti laiką, kada orkaitė įsijungs ir kiek laiko keps pasirinktą patiekalą. Šią funkciją galite nustatyti ryte, o grįžus vakare po darbų mėgautis karštu ir ka tik iškepusiu maistu.

  Taigi, patikimų gamintojų orkaitės iš Muresta.lt el. parduotuvės – puiki galimybė sutaupyti laiko ir mėgautis gardžiais bei idealiai iškeptais patiekalais. Įsigykite norimą orkaitę internetu jau šiandien! Orkaites taip pat apžiūrėti ir išsirinkti galite mūsų salone Vilniuje, Ukmergės g. 285. Čia dirbantys profesionalai mielais pakonsultuos ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią įrangą geromis kainomis.
    

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis orkaitę?

  Atkreipkite dėmesį į funkcijas, dėl jų orkaitė tampa dar funkcionalesnė, efektyvesnė ir lankstesnė. Tūris ir dydis- nuo šių parametrų priklausys ergonomiškas virtuvės išplanavimas ir patogus orkaitės naudojimas. Tinkamą dydį išsirinksite iš anksto nusprendę, kurioje vietoje stovės orkaitė. Apsisprendus dėl talpos ir kitų techninių parametrų, pats metas pagalvoti apie tai, koks bus dizainas. Norėdami virtuvėje išlaikyti harmoningą interjerą, reikia atkreipti dėmesį ir į tai.

  Kokias funkcijas gali turėti orkaitės?

  Orkaitės gali būti su ventiliatoriais. Paprastai jie kinuoja truputi daugiau, tačiau net ir vienas įmontuotas ventiliatorius užtikrins vienodesnį karščio paskirstymą. Greito įkaitinimo funkcija padės sutrumpinti maisto gaminimo laiką. Jeigu dažnai ruošiate šaldytą maistą Jums puikiai tiks orkaitė su „Atšildymo“ funkcija. Ir aišku negalima pamiršti apie savaiminio išsivalymo funkcijas. Visos šitos funkcijos žymiai palengvins naudojimo ir priežiūros procesus.