Prekių katalogas

Oro gaivikliai

 • Visuomet džiugu sugrįžti į namus, kurių kambariuose ir patalpose dvelkia malonus aromatas. Vyraujantis gaivus kvapas ne tik maloniai nuteikia, bet ir prisideda prie namų švaros bei tvarkos palaikymo. Viena populiariausių priemonių užtikrinančių gaivų patalpų kvapą – oro gaivikliai. Ši namų apyvokos prekė yra nebrangi priemonė, kuri vos kelių papurškimų pagalba suteikia galimybę džiaugtis mėgstamu aromatu apgaubtomis patalpomis.  

 •  

  Kur ir kaip naudojami oro gavikliai?

  >Nors populiariausių kvapų gaivikliai dažniausiai naudojami nedidelėse patalpose, pavyzdžiui vonios kambaryje, tualete siekiant pašalinti nemalonius kvapus, jie puikiai tinka ir naudojimui kitose namų erdvėse: svetainėje, virtuvėje kaip papildoma interjero detalė pažadinanti papildomus uoslės pojūčius.

  Svarbu su šiais gaivikliais elgtis atsakingai, vadovautis gamintojo instrukcijomis, kadangi neteisingas ir per dažnas naudojimas gali sukelti paviršiaus pažeidimus ar net dirginti. Gaiviklius reikėtų purkšti atviroje erdvėje, ore taip siekiant, vengti kvapiųjų medžiagų patekimo ant paviršių, kurie sudrėkę gali tapti slidūs. Be to, nerekomenduojama naudoti gaiviklių šalia maisto, gyvūnų ir jų guolių bei kitų audinių, kadangi kvapiosios dalelės gali pakenkti maisto kokybei, tinkamumui vartoti bei dirginti gyvūnų odą.

   

  Kokios yra populiariausios purškiamų gaiviklių rūšys?

  Dažniausiai oro gaivikliai namams yra skirstomi į tris pagrindines rūšis: purškiami, su lazdelėmis ir elektriniai. Purškiamieji gaivikliai yra patys paprasčiausi ir trumpalaikio veikimo. Juos galima naudoti bet kada panorėjus, o kvapo intensyvumą reguliuoti purškiant didesnį ar mažesnį kiekį gaiviklio. Šie gavikliai puikiai tiks norint ypač greitai ir veiksmingai pripildyti patalpą norimu aromatu. Kvapai su lazdelėmis – ilgesnio poveikio patalpoms kvapą suteikianti priemonė. Jie puikiai pasitarnauja ir kaip kambario stiliaus detalė, nes įvairių formų, dydžių mėgstamo kvapo buteliukai gali būti nesunkiai derinami namų interjere. Šiuos kvapus pakanka vos išpakuoti, įdėti lazdeles ir jausti sklindantį aromatą. Elektriniai gaivikliai yra patys funkcionaliausi. Įjungus difuzorių galima pasirinkti norimo kvapo intensyvumą, o pasibaigus kvapo talpai nesudėtingai pakeisti nauju.

  Prie oro gaiviklių rūšių galima priskirti ir kitus kvapus, kurie naudojami užtikrinti ne patalpų, o namuose esančių daiktų gaivų ir malonų kvapą. Tam priskiriami drabužinės kvapai, drėgmės sugėrikliai, avalynės kvapai. Drėgmės sugėrikliai išsiskiria dar ir tuo, jog surenka bei sulaiko ore esančią drėgmę ją paversdamos geliu.

   

  Kokį oro gaiviklį rinktis namams?

  Renkantis purškiamą oro gaiviklį svarbu prisiminti, kad jie gali būti aerozoliniai arba ne aerozoliniai. Pirmoji rūšis yra parduodama slėginėse talpose ir skleidžia lengvą dulksną. Ne aerozoliniai dažnai sudėtyje turi ir natūralių eterinių ar kitų aliejų, todėl tai būtų puikus pasirinkimas mėgstantiems natūralesnius produktus.

  Norimą oro gaiviklį įsigykite internetu elektroninėje parduotuvėje muresta.lt. Siūlome populiariausių prekinių ženklų „AirWick“, „Botanica“ gaiviklius ir jų užpildus patraukliomis kainomis. Dažnai taikome įvairias nuolaidas, todėl mūsų prekių kataloge tikrai rasite sau labiausiai patinkanti aromatą pigiau.