Prekių katalogas

Vonios rankšluosčių džiovintuvai, gyvatukai ir priedai

 • Perteklinė drėgmė gali sukelti įvairiausių problemų, pradedant nuo blogo kvapo, baigiant pelėsiu, pavojingu mūsų sveikatai. Tad įsirenginėjant vonios kambarį, labai svarbu pagalvoti ne tik apie estetišką interjerą, bet ir praktišką bei kokybišką santechnikos įrengimą. Pirmas dalykas, kur kaupiasi daugiausia drėgmės yra rankšluosčiai, todėl svarbu pasirūpinti, kad rankšluosčių džiovintuvai ir gyvatukai būtų įrengti tinkamai. Pirmas dalykas į ką reiktų atkreipti dėmesį, kad vonios gyvatukas būtų pakabintas tinkamame aukštyje, kad būtų patogu kasdien juo naudotis. Jau nuo seno gyvatukas tarnauja kaip praktiškas įrenginys kiekvienoje vonioje. Nors seniau elektriniai gyvatukai dar nebuvo taip paplitę, su radiatorių sistema pajungtos rankšluosčių džiovintuvai visada praversdavo, norint greitai išdžiovinti rankšluosčius ar drabužius.  

 • Kokios būna gyvatukų rūšys?

  Šiandien rinkoje galima rasti tiek įprastų universalaus dizaino gyvatukų, tiek dizainerių sukurtų prabangių džiovintuvų rankšluosčiams, derinamų prie išskirtinio vonios interjero.

  Vonios gyvatukai ir rankšluosčių džiovintuvai – kopetėlės dabar būna labai įvairaus dizaino. Gyvatukai gali būti kombinuoti, kai yra jungiami prie šildymo sistemos su įmontuotu elektriniu tenu, arba tik elektrinis.

  Universalūs žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms: tiek šildymo, tiek atviroms karšto vandens cirkuliacinėms sistemoms ir gali būti jungiami tiesiogiai prie varinio, plastikinio ar metalinio vamzdyno.

  Gyvatukai voniai yra ne tik radiatorius, bet ir labai patogus rankšluosčių džiovintuvas. Be to, vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopetėlės gali būti skirti ne tik vonios kambariui, bet ir virtuvei. Prieš renkantis gyvatuką siūlome atsižvelgti į šiuos kriterijus: rankšluosčių džiovintuvo tipas, džiovintuvo dydis, džiovintuvo forma ir spalva.

  Džiovintuvo dydis – siūlome rinktis didesnį gyvatuką, nes didesnis prietaisas greičiau išdžiovins. Rekomenduojamas galingumas 100 kW skiriama 1m2 vonios kambario ploto. Tačiau jei grindys šildomos, pakaks ir mažesnio galingumo rankšluosčių džiovintuvo.

  Džiovintuvo forma. Dabar dažnai renkamasi džiovintuvas atsižvelgiant į bendrą interjero dizainą, kaip akcentas paįvairinantis vonios kambarį. Tačiau nepamirškite, kad gyvatukas turi atlikti ir funkciją. Jei šeima didelė rinkitės prietaisą su didesniais tarpais, jog būtų patogu sukabinti rankšluosčius.

  Džiovintuvo tipas. Galima būtų išskirti 3 pagrindinius tipus: Prietaisai jungiami į šildymo sistemą. Prietaisai jungiami į šildymo sistemą kartu su elektra. Prietaisai jungiami tik į elektros lizdą.

  Džiovintuvo spalva. Tai labai individualus dalykas. Spalvos dažniausiai derinamos prie vonios kambario kolorito. O pasiūla tikrai didelė, tad išsirinks tikrai kiekvienas. Tačiau kaip ir anksčiau, pagrindinės spalvos, kurias siūlo gamintojai yra balta ir chromo blizgi. Universaliausios ir lengvai pritaikomos.

  Kaip išsirinkti gyvatuką?

  Priklausomai, nuo vonios interjero, gyvatukas ar rankšluosčių džiovintuvas gali tapti puikiu akcentu, ypač jei išsiskirs savo spalva ar medžiagiškumu. Pavyzdžiui, tikrai stilingai atrodys jei vonios gyvatukas bus juodas, žalvarinis ar varinis. Tačiau daugeliui labiau įprastas nerūdijančio plieno gyvatukas – kopetėlės, kuris nekrenta į akis ir atlieka pagrindinę savo funkciją – padeda išdžiovinti perteklinę drėgmę ir drėgnus rankšluosčius. Kitas, nemažiau svarbus dalykas – kokie bus pasirinkti gyvatuko laikikliai ir gyvatuko kaitinimo elementas. Kadangi gyvatukai voniai būna skirtingų rūšių ir jų asortimentas gana platus, rekomenduojama prieš pradedant įrenginėjant vonią, pasitarti su santechnikos specialistais, kurie ne tik patars, bet ir padės išsirinkti geriausią variantą, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius.

  Kodėl verta pirkti Muresta.lt?

  Užsisakyti gyvatuką Jums priimtina kaina galite internetu puslapyje www.muresta.lt arba atvykti ir įsigyti mūsų salone esančiame Ukmergės g. 285. Savo svetainėje siūlome nepriekaištingos kokybės vonios įrangą iš pripažintų gamintojų.

  Savo klientus taip pat kviečiame pasinaudoti proga įsigyti santechnikos įrangą pigiau – mūsų svetainėje rasite daugybę prekių su patraukliomis nuolaidomis, leisiančiomis ne tik stilingai atsinaujinti savo vonią, bet ir sutaupyti renkantis gyvatukus ir kita vonios santechniką patrauklia kaina internetu!
    

  Kaip išsirinkti gyvatuką?

  Rinkdamiesi gyvatuką atkreipkite dėmesį į bendrą vonios kambario interjerą. Rankšluosčių džiovintuvas gali tapti puikiu akcentu, ypač jei išsiskirs savo spalva ar medžiagiškumu. Tačiau dauguma žmonių pasirenka neutralios spalvos gyvatuką, kuris nekrenta į akis ir puikiai atlieka savo funkciją. Kitas, nemažiau svarbus dalykas tai gyvatuko laikikliai ir gyvatuko kaitinimo elementas. Kadangi gyvatukai voniai būna skirtingų rūšių ir jų asortimentas gana platus, rekomenduojame pasitarti su santechnikos specialistais, kurie padės išsirinkti Jūsų vonios kambariui tinkamiausią variantą.

  Kokios būna gyvatukų rūšys?

  Galima būtų išskirti 3 pagrindinius tipus: Prietaisai jungiami į šildymo sistemą. Prietaisai jungiami į šildymo sistemą kartu su elektra. Prietaisai jungiami tik į elektros lizdą.