Prekių katalogas

Skalbimo priemonės

 • Audinių švara ir gaivus drabužių kvapas yra ne tik svarbus kiekvieno iš mūsų įvaizdžio atributas, bet ir higienos standartas. Drabužių valymą galima atlikti specializuotose drabužių valyklose, tačiau tai gana brangu, todėl aprangos skalbimas namuose patenka į kiekvieno iš mūsų namų ruošos darbų sąrašą. Gerai drabužių būklei bei švarai užtikrinti, svarbu pasirinkti tinkamą skalbimo programą, vadovautis drabužių priežiūros etikečių instrukcijomis ir atsakingai rinktis skalbimo priemones.  

  479
  599 Sutaupykite 120
  Ekologiškas skalbinių ploviklis K-MOM “Zero Dust” (bekvapis)
  Kodas: Ekologiškas skalbinių ploviklis K-MOM
  Audinių baliklis Mother-K “DIA” 1 kg
  Kodas: Audinių baliklis Mother-K
  1066
  Audinių skalbiklis Mother-K “DIA” 1 L
  Kodas: Audinių skalbiklis Mother-K
  1260
  Audinių minkštiklis Mother-K “DIA” 1 L
  Kodas: Audinių minkštiklis Mother-K
  1260
  Skalbiklis K-MOM Pureness 1.3 l papildymas
  Kodas: K-MOM Pureness

  Hypoalerginis skalbiklis įprastiems skalbiniams ir netgi vilnai

  879
  1420
  1899 Sutaupykite 479
  Ekologiškas skalbinių ploviklis K-MOM “Zero Dust” (muilo kvapo)
  Kodas: Ekologiškas skalbinių ploviklis K-MOM muilo
  Ekologiškas audinių minkštiklis K-MOM “Zero Dust”
  Kodas: Ekologiškas audinių minkštiklis K-MOM
 •  

  Kas sudaro skalbimo priemonių namams krepšelį?

  Skalbimo priemonės namams apima valymo priemonių drabužiams, patalynei, rankšluosčiams ir kitiems audiniams įvairovę bei skalbimo mašinos priežiūros priemones, kurios užtikrina, jog drabužiai yra plaunami švariame įrenginyje bei vandenyje.

  Namuose skalbimo priemonių krepšelį dažniausiai sudaro:

  • Skalbikliai, kurie dažniausiai rinkoje sutinkami miltelių, skystu arba kapsulių pavidalu.
  • Skalbinių minkštikliai, kurie suteikia audiniams švelnumo ir gaivų kvapą.
  • Dėmių valikliai, kurie padeda išvalyti sunkiai išteptus drabužius.
  • Vandens minkštikliai, kurie padeda prižiūrėti skalbimo mašinas ir apsaugo nuo kalkių nuosėdų.
  • Kitos priemonės, pavyzdžiui dažus ir purvą sugeriančios servetėlės, audinių balikliai ar skalbinių dezinfekcijos prekės.

  Visos šios priemonės yra skirtos kasdieniam naudojimui, todėl parduodamos optimalių talpų pakuotėse, kad kiekvienas galėtų patogiai ir nebrangiai rūpintis savo skalbinių švara. Tam, kad skalbimo priemonių pasirinkimas būtų paprasta užduotis, toliau aptarsime populiariausias drabužių valymo priemonės, jų paskirtį bei naudojimą.
   

  Skalbiklių rūšys ir kaip išsirinkti?

  Skalbimo priemonės padeda išvalyti ir apsaugoti tekstilės spalvą. Skalbikliai gali būti skirstomi keliais būdais: pagal formą (pavidalą), pagal tai, kokios rūšies drabužius ruošiatės plauti ir, žinoma, pagal sudėtį.

  Jeigu skalbiklį renkatės konkrečios spalvos ar sudėties drabužiams skalbti, turėtumėte žinoti, kad šiuo atveju skalbikliai gali būti:

  • Skirti plauti baltus ir šviesius drabužius.
  • Juodiems ir tamsiems drabužiams.
  • Įvairiaspalviams drabužiams.
  • Megztiems, vilnoniams drabužiams.
  • Universalūs skalbikliai.

  Atkreipiame dėmesį, jog skirtingų sudėčių ir spalvų drabužiams rekomenduojama naudoti tam pritaikytus skalbiklius, nes tai padeda tausoti drabužių spalvą. Vis dėlto, jeigu nepageidaujate turėti daugybės skirtingų skalbiklių savo namuose, verta rinktis universalius skalbiklius. Universalūs skalbikliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie namų ruošos darbus siekia atlikti greitai ir nesudėtingai. Vos su viena priemone galėsite išplauti įvairius savo mėgstamus drabužius.

   

  Populiariausi skalbiklių tipai

  Skalbimo mašinoms arba rankiniam drabužių plovimui parduotuvėse ir internetu galite rinktis net iš keleto populiariausių tipų:

  • Skalbimo milteliai – parduodami įvairaus dydžio pakuotėse už patrauklią kainą yra bene dažniausias klientų pasirinkimas. Šios priemonės užtenka ypač ilgam, nes pakanka vos vieno dozavimo samtelio tam, jog galėtumėte džiaugtis daugybės skalbinių švara. Milteliai tirpdami vandenyje iš audinių puikiai pašalina nešvarumus ir net įsisenėjusias dėmes. Taip pat daugelis rinkoje esančių miltelių papildomai apsaugo audinio struktūrą bei spalvą. Vis dėlto, neteisingai dozuojant, ar naudojant per daug miltelių, retkarčiais jie sunkiau tirpsta ir gali palikti nuosėdų ant jūsų drabužių. Tokios nuosėdos nėra pavojingos, jas nesudėtinga pašalinti kito plovimo metu, tačiau tam reikės papildomo laiko.
  • Skysti skalbikliai – atlieką tą pačią funkciją kaip ir skalbimo milteliai. Pagrindinis šio tipo skalbiklių privalumas, jo po skalbimo neliks jokių skalbimo priemonės pėdsakų. Jie kur kas geriau tirpsta, o rinkoje pasirodo vis daugiau ekologiškų bei tvarių šio tipo skalbiklių alternatyvų. Tai ypač aktualu auginantiems mažus vaikus, kurių drabužiams būtina ypatinga priežiūra. Muresta.lt siūlo ypač kokybiškus „K-MOM“ prekinio ženklo ekologiškas skalbimo priemones, kurių sudėtyje tik natūralūs ingredientai. Pasirinkę šį ploviklį nereiks nerimauti, nes jie sumažina odos dirginimo riziką ir nėra pavojingi žmogaus kvėpavimo sistemai.
  • Skalbimo kapsulės - pasižymi ypač įvairia sudėtimi. Vos vienoje skalbimo kapsulėje gali būti apjungtas skysto skalbiklio ir minkštiklio derinys, o kartais papildomai tokios kapsulės turi ir vandens minkštimo priemonių, kurios apsaugo skalbimo mašina nuo kalkių nuosėdų. Tai labai patogu, nes vienam skalbimui užteks vos vienos kapsulės, kurią pakaks įdėti į skalbimo mašinos būgną.
  • Skalbimo tabletės - yra labai panašios ir tokio paties naudojimo priemonės kaip ir kapsulės. Pagrindinis skirtumas, jog savo sudėtyje jos turi ne skystą skalbiklį, o supresuotus skalbimo miltelius. Atminkite, kad tiek skalbimo tabletės, tiek skalbimo kapsulės turi apvalkalą, kuriam ištirpus vandenyje skalbimo priemonė pasiskirsto ant skalbinių. Vadinasi, naudojant tokius skalbiklius rekomenduojama rinktis ilgesnį skalbimo režimą arba papildomą skalbinių skalavimo funkciją, kad būtų užtikrintas tinkamas priemonės tirpimas.

  Nepriklausomai nuo to, kokio tipo skalbimo priemonę pasirinksite, jas būtina teisingai dozuoti, kadangi pasirinkus per daug priemonės ji gali palikti pėdsakų ant drabužių, o naudojant per mažai – drabužiai nebus pakankamai švarūs, nepasišalins dėmės ir nemalonūs kvapai.

   

  Ką reikia žinoti apie skalbiklių sudėtį?

  Skalbikliai gali turėti cheminių komponentų arba būti natūralūs. Pastarieji yra pagaminti naudojant natūralius ekstraktus, todėl nedirgina odos, neturi stiprių kvapiklių, kurie gali būti kenksmingi kvėpavimo atakų ligomis sergantiems asmenims. Taip pat cheminių skalbiklių vertėtų vengti skalbiant kūdikių drabužius, nes jų oda daug jautresnė nei suaugusių, todėl skalbiklis gali sukelti bėrimus, užkimšti poras.

  Renkantis skalbiklį verta atkreipti dėmesį, ar jis turi patentuotų savybių, kurios šalina sunkiųjų metalų daleles iš audiniuose esančių dulkių. Jų šalinimas užtikrina saugų drabužių nešiojimą, nedirgina odos, šalina atopinio dermatito riziką.

   

  Kodėl būtina naudoti skalbinių minkštiklius?

  Skysti minkštikliai yra tarsi papildoma drabužių apsauga, kuri skalbimo metu neleidžia audiniams sukietėti, grąžina tekstilės minkštumą, elastingumą bei antistatinį efektą. Audinio minkštumas suteikia malonumą dėvėti bei prisideda prie mėgstamos aprangos kokybės išsaugojimo. Įdomu, jog minkštikliai prisideda ir prie vandens struktūros iš kieto į minkštą keitimo, todėl prisideda ir prie naudojamos buitinės technikos išsaugojimo.

  Skalbinių minkštikliai būna įvairių kvapų, todėl pasirinkę sau labiausiai patinkantį, galėsite mėgautis gaiviai kvepiančiomis palaidinėmis ar kitais drabužiais. Na, o jei nemėgstate stiprių kvapų galite rinkitės neutralius, bekvapius minkštiklius.

   

  Efektyvus dėmių šalinimas namuose: misija įmanoma?

  Visi žinome, jog sėkmingam dėmių šalinimui būtina neleisti dėmei įsisenėti. Kuo greičiau skubame pašalinti dėmę, tuo sėkmingiau tai padarysime. Nors galima rasti daugybę patarimų, kaip namuose pašalinti įvairias dėmes, tą geriausiai daro kokybiški dėmių valikliai. Jie tinka įvairiausių tekstilės dėmių šalinimui: kavos, vyno, sulčių ar net riebių padažų. Daugelio dėmių valiklių cheminė sudėtis aktyvuoja deguonį ir skaido audinyje susikaupusius nešvarumus, tačiau nepažeidžia medžiagos struktūros. Veiksmingiausi yra koncentruoti valikliai su tulžimi ir neutraliu Ph. Juos pakanka papurkšti ant dėmės, palaikyti keletą minučių ir vėliau skalbti įprastai su kitais skalbiniais. Rekomenduojame išbandyti mūsų parduotuvėje siūlomą „Americol“ dėmių valiklį. Jis puikiai tinka ir spalvotiems, ir baltiems audiniams.

   

  Kaip išsaugoti ir atnaujinti baltų audinių spalvą?

  Balti audiniai yra linkę prarasti savo spalvą, ilgainiui ima pilkėti ar gelsvėti. Tai dažniausiai nutinka dėl kieto ir kalkėto vandens. Norint išsaugoti baltų tekstilinių audinių baltumą reikėtų papildomai naudoti balinamąjį efektą suteikiančias priemones. Su šiomis priemonėmis reikėtų elgtis atsargiai, nes jos yra stiprios koncentracijos, todėl balinant drabužius būtinai mūvėkite pirštines.

   

  Kodėl skalbimo priemones verta pirkti internetu?

  www.muresta.lt yra platus aukščiausios kokybės skystų skalbiklių, kapsulių, minkštiklių ir kitų skalbimo prekių pasirinkimas. Dažnai taikomos nuolaidos leis norimas skalbimo prekes įsigyti dar pigiau. Prekes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose operatyviai pristatysime jūsų nurodytu adresu.