Prekių katalogas

Vabzdžių gaudyklės

 • Šiltuoju metų laiku taip gera laiką leisti gamtoje, savo sode ar terasoje, tačiau nemalonių pojūčių gali sukelti vabzdžiai. Egzistuoja daug receptų, kaip kovoti su šiais nekviestais svečiais, tačiau vienas efektyviausių būdų yra vabzdžių gaudyklės. Tai modernus ir efektyvus sprendimas, padedantis sugaudyti uodus, muses ir kitus skaidančius vabzdžius.

  Labai svarbu išsirinkti tokį prietaisą, kuris nekenks aplinkai. Tai ypač svarbu, jei namuose yra mažų vaikų, naminių augintinių. Todėl elektrinė vabzdžių gaudyklė turi būti sertifikuota ir pagaminta patikimų gamintojų.

  Tai gan paprastas buities prietaisas, tačiau atsižvelgdami į klientų poreikius mes siūlome net kelis skirtingus variantus, kuriuos lengvai priderinsite prie savo namų aplinkos ir jos pagalba sugaudysite nepageidaujamus skraidančius vabzdžius. Kaip išsirinkti geriausią ir į ką svarbu atkreipti dėmesį?
   

   

  Kokios vabzdžių gaudyklės geriausiai vertinamos klientų?

  Kiekvienas vartotojas renkasi prietaisą pagal savo poreikius, tačiau mes rekomenduojame įsigyti tik patikimus, sertifikuotų gamintojų gaminius. Kurie ne tik patikimai veiks, tačiau ir nedarys kenksmingo poveikio gamtai ir aplinkiniams. Daugelis tų, kurie ieško elektrinės vabzdžių gaudyklės, akcentuoja tai, kad ši nekenktų jų naminiams augintiniams. Baiminamasi dėl to, jog ši gali skleisti naminiams gyvūnams kenksmingą garsą ar dirginti juos skleidžiama šviesa. Galime patikinti, jog mūsų siūlomos gaudyklės yra saugios ir puikiai tiks net ir tuomet, jei turite augintinių. Juos taip pat galimai neramina zyziantys vabzdžiai, tad gaudyklė padės šių nepatogumų atsikratyti.

  Mes siūlome įvairių specifikacijų ir skirtingais veikimo principais paremtų gaudyklių. Tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Mielai patarsime ir padėsime išsirinkti, kad šiltuoju metų laiku paprastai išvengtumėte nemalonių pojūčių, kuriuos gali sukelti skaidantys vabzdžiai. Nesvarbu, kur esate – savo namuose ar užmiesčio sodyboje – svarbu apsirūpinti, kad vabzdžiai nekeltų nepatogumo ar net sveikatos sutrikimų.

   

  Kokios būna vabzdžių gaudyklės ir kuo jos skiriasi?

  Įprastai elektrinės vabzdžių gaudyklės gali būti pakabinamos arba pastatomos. Jos susideda iš dviejų komponentų – tai viduje esanti lemputė ir išorinio korpuso. Būtent ši dalis gali būti skirtingų formų, dydžių. Lempa yra skirta tam, kad priviliotų vabzdžius ir jos veikimo principas dažniausiai yra vienodas. Taip pat vabzdžių įtraukimui gali būti įrengti ir specialūs ventiliatoriai, kurie įtraukia šviesos priviliotus skraidančius vabzdžius į gaudyklės vidų.

  Vabzdžių gaudyklės su elektros iškrova yra modernus ir efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų svečių, kurie zyzia ar netgi siurbia Jūsų kraują bei neleidžia atsipalaiduoti būnant gamtoje. Rinkdamiesi tokio tipo gaudyklę atkreipkite dėmesį, kokiam plotui ji skirta, ar lengva bus ją prižiūrėti, ar galima keisti šviesos intensyvumą, ar galima ją patogiai įjungti ir išjungti.

  Taip pat gan populiarios feromoninės vazdžių gaudyklės. Jų veikimo principas skiriasi nuo tų, kurios vabzdžius vilioja specialia šviesa. Tokio tipo gaudyklės dažnai būna su įrengtu specialiu lipduku, prie kurio prilimpa vabzdžiai. Reikia pasirūpinti, kad šie lipdukai būtų keičiami ir tinkamai utilizuojami.

  Gaudyklės dažniausiai naudojamos lauko terasose, pavėsinėse, balkonuose. Elektrinės gaudyklės įprastai maitinamos baterijų pagalba, o mechaninės (skleidžiančios kvapą) veikia be jokio papildomo energijos šaltinio, tačiau svarbu nuolat atnaujinti kapus, keisti lipnias juosteles.

   

  Kodėl verta vabzdžių gaudykles pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Jei nusprendėte palengvinti savo buitį ir įsigyti patikimą vabzdžių gaudyklę, tuomet mes mielai Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą. Patyrę mūsų komandos konsultantai išklausys ir įvertins Jūsų poreikius bei argumentuotai patars, kuris prietaisas Jums bus tinkamiausias. Vienas pagrindinių aspektų be abejonės bus prekė kaina, tačiau taip pat labai svarbu rinktis sertifikuotą, aplinkai nežalingą įrenginį. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų elektrinių vabzdžių gaudyklių pasirinkimą. Skirtingi gamintojai siūlo skirtingų dydžių, funkcijų, technologijų gaudykles ir kiekvienas turi savų pliusų bei minusų. Įvardinsime visus aspektus ir išrinksime variantą, kuris atitiks gerą kokybės bei kainos santykį. O svarbiausia – išspręs Jūsų nepatogumus,kylančius dėl nepageidaujamų vabzdžių atakų.

  Be to – mūsų parduotuvėje rasite ir visus reikiamus priedus, tad prietaisu galėsite naudotis iškart jį gavęs. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centruose galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.