Prekių katalogas

Šaldikliai ir šaldymo dėžės

 • Šaldiklis puikiai tiks namams, kuriuose vertinamas pačių užaugintas maistas ar žmonėms, kurie mėgsta namuose turėti maisto atsargas. Šiuolaikiniai šaldikliai pasižymi energijos taupymu, "No-frost" technologija, išskirtiniu ir ilgaamžišku dizainu. Dažnai žmonės prieš įsigydami elektrą naudojantį prietaisą gerai įvertina būsimas išlaidas, todėl apsvarsto ar būtinas papildomas šaldiklis, ir ar jis atsipirks. Tačiau šiais laikais vis daugiau pagaminama elektrą taupančių įrenginių ir tikrai yra iš ko rinktis. Reikia gerai apsvarstyti savo poreikius ir galimybės, pagalvoti kur jį galima pastatyti. 

  308 l talpos šaldymo dėžė Lord G4
  Kodas: 4251539601060

   5 metai garantija

  410 
  Šaldiklis Samsung RZ32M7115S9/EO
  Kodas: RZ32M7115S9/EO
  679 
  729  Sutaupykite 50 
  Šaldiklis Bosch GSN36MIFV
  Kodas: GSN36MIFV
  769 
  Šaldiklis SNAIGĖ FH20SM-TN000F1
  Kodas: FH20SM-TN000F1
  239 
  299  Sutaupykite 60 
  170 cm baltos spalvos šaldiklis Lord F5
  Kodas: 4251539601138

  Garantija 5 metai

  470 
  Šaldiklis- minibaras Lord F7
  Kodas: 4251539601268
  150 
  155 cm No Frost šaldiklis Lord F8
  Kodas: 4251539601305

   5 metai garantija

  504 
  Šaldymo dėžė Lord G1
  Kodas: 4251539601039

  Garantija 5 metai.

  266 
  198 l talpos šaldymo dėžė Lord G2
  Kodas: 4251539601046

   5 metai garantija

  295 
  Šaldiklis Candy CHAE 1462F
  Kodas: CHAE 1462F
  219 
  Šaldymo dėžė Lord G3
  Kodas: 4251539601053

  Garantija 5 metai.

  315 
  Šaldymo dėžė Lord G5
  Kodas: 4251539601077

  Garantija 5 metai.

  495 
  Šaldiklis Berk BK-108SAW
  Kodas: BK-108SAW
  199 
  Šaldiklis Berk BK-91SAW
  Kodas: BK-91SAW
  179 
 • Šaldiklių tipai ir savybės

  Šaldikliai yra įmontuojami ir pastatomi. Įmontuojami geriau įsilieja į bendrą virtuvės interjerą, tačiau yra mažesnės talpos. Musų asortimente rasite daugiau pastatomų šaldiklių. Taip pat asortimente galite rasti šaldymo dėžės. Šaldymo dėžė gali būti ir kaip pusė šaldiklio, tik ji atsidarys iš viršaus, kaip skrynia. Čia nerasite lentynų, nebent pertvarą (-as). Tokioje šaldančioje dėžėje apsimoka laikyti rečiau naudojamus produktus. Šaldymo dėžėse lengviau sudėti netaisyklingų formų įpakavimus. Be to, jos taupesnės ir mažiau suvartoja elektros. Jei įrenginys sandariai užsidaro, gerai išlaikys vėsumą net ir kuriam laikui dingus elektrai.

  Šaldiklius ir šaldymo dėžės būna įvairių dydžių, tad kiekvienas ras sau tinkamą modelį. Kuo didesni matmenys, tuo talpesnis ir erdvesnis šaldiklis. Jeigu vietos turite užtektinai, neribokite savęs, nebent neturėsite ką ten laikyti. Jei laisvo ploto nedaug arba ieškote integruojamo modelio, bus svarbus kiekvienas centimetras. Talpa gali būti nuo ~ 60 iki ~ 300 litrų su virš.

  Užšaldymo pajėgumas- vienas iš svarbiausiu kriterijų į kurį reikia žiūrėti renkantis šaldiklį. Jis nepriklauso nuo tūrio, galimybes lemia šaldiklio galingumas ir kokybiškumas. Per 24 val. gali užšaldyti nuo kelių ir dvidešimt kelių kilogramų. Jeigu esate ūkininkas ar medžiotojas ir per kartą norite patalpinti daug kilogramų mėsos, atsižvelkite į šiuos duomenis.

  Kita svarbi funkcija – atitirpinimas. Atitirpimas būna:Automatinis- pats patogiausias, tačiau sunaudoja daugiau energijos negu rankinis.Integruota „No Frost“ sistema- neleidžia taip greit susidaryti šerkšnui, nes šalina drėgmę iš oro. Tokio modelio šaldiklius reikia rečiau atitirpinti ir išvėdinti nei įprastus. Šie įrenginiai taip pat suvartoja daugiau energijos, nei atitirpinami mechaniškai.Rankinis-mechaninis- ekonomiškiausias atitirpimo variantas.

  Taigi įvertinę savo poreikius nesunkiai pasirinksite Jums tinkamiausią šaldiklį. Mes prekiaujame tokių gamintojų šaldikliais kaip Electrolux, Beko, Atlant, Gorenje ir kitų. Galite užsakyti jau dabar!

   

   

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis šaldiklį?

  Šaldiklio talpa

  Atkreipkite dėmesį į šaldiklio talpa. Kuo didesni matmenys, tuo talpesnis ir erdvesnis šaldiklis. Talpa gali būti nuo ~ 60 iki ~ 300 litrų su virš. Užšaldymo pajėgumas - vienas iš svarbiausiu kriterijų į kurį reikia žiūrėti renkantis šaldiklį. Jis nepriklauso nuo tūrio, galimybes lemia įrenginio galingumas ir kokybiškumas. Kita svarbi funkcija – atitirpinimas, jis labai palengvina priežiūrą. Taigi įvertinę savo poreikius nesunkiai pasirinksite Jums tinkamiausią šaldiklį.

  Energijos sąnaudos

  Tai vienas iš svarbiausių aspektų, nuo kurio priklauso sunaudojamos elektros sąnaudos, tad verta pasidairyti ekonomiškesnio bei efektyvesnio sprendimo namams. Vienas taupiausių variantų – A+++ klasės įrenginiai. Tokie įrenginiai gali sunaudoti net iki 60 proc. mažiau energijos nei kitos klasės įrenginys. Tačiau verta įvertinti ir palyginti įrenginio elektros sąnaudas su paties įrenginio kaina.

  Temperatūros / šalčio palaikymas

  Tai svarbus kriterijus, nuo kurio priklauso neigiamos temperatūros palaikymas įrenginio viduje dingus elektrai. Įprastai didesni bei galingesnio tipo šaldikliai geba išlaikyti viduje neigiamą temperatūrą mažiausiai 24 valandas. Mažesnės talpos, mažiau galingi – 15-18 valandų. Taip pat itin gerai temperatūrą palaiko šaldymo dėžės, turinčios tvirtą ir sandarų uždarymą.

  Įrenginio triukšmingumas

  Šaldiklio garsą skleidžia jo viduje esantis kompresorius, todėl garsai namuose – neišvengiami. Tačiau galite rinktis ir tylesnius bei dėmesio neblaškančius įrenginius, kurie namuose užtikrins ramų poilsį. Norint, kad šaldiklio skleidžiamas garsas netrikdytų poilsio rekomenduojama rinktis ne didesnius kaip 35-40dB garso įrenginius.

  Šaldiklio vidaus komplektacija

  Renkantis šaldiklį taip pat svarbu atkreipti dėmesį koks yra šaldiklio vidus ir kas jį sudaro – stalčiai, lentynos. Atkreipkite dėmesį į stalčių dydžius, apsvarstykite ar viską sutalpinsite į tokio dydžio stalčius ar lentynas. Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį ar šaldiklio stalčiai yra iš permatomo ar nepermatomo plastiko. Verta rinktis stalčius dengtus permatoma medžiaga, kad lengvai galėtume rasti ko ieškote, o tuo pačiu ir mažiau laiko laikytumėte atvertas šaldiklio dureles.

  Šaldiklio kaina

  Šaldiklių kainos įprastai svyruoja nuo kelių šimtų iki tūkstančių. Kainą lemia įrenginio dydis, tipas, talpa, gamintojas. Prieš įsigyjant šaldiklį rekomenduojama palyginti bent 2 -3 modelius, jų funkcijas, bendrąsias charakteristikas. Tai padės lengviau išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.

  Svarbiausios šaldiklių funkcijos

  Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į funkcijas, kurias turi šaldikliai. Vienos pagrindinių funkcijų, kurios suteikia patogumo naudojantis šaldikliu:

  • Greito užšaldymo funkcija – ši funkcija leis itin greitai užšąldyti maisto produktus ir taip išsaugoti gerąsias jų savybes. Įprastai tokias funkcijas turi pramoniniai įrenginiai, tačiau vis daugiau namų poreikiams skirtų šaldiklių įdiegią šią funkciją į savo įrenginius.
  • Atitipinimo funkcija – ji gali būti automatinė, rankinė arba su integruota „No frost“ sistema. Pastaroji itin populiari ir mėgstama nes neleidžia šaldiklio viduje susidaryti šerkšnui, šalina drėgmę iš oro. Tokio tipo šaldymo įrenginiai yra įprastai brangesni, tačiau kur kas inovatyvesni bei užtikrina patogesnę jo priežiūrą.

  Temperatūros pokyčio informacija

  Įprastai apie pakitusią šaldiklio temperatūrą viduje išduoda garsinis signalas. Tai itin aktuali funkcija įspėjanti jeigu durelės yra per ilgai atidarytos, arba jeigu ne pilnai uždarėte įrenginio dureles.
  Įsigyti norimą šaldiklį namams galite jau šiandien. Platus kokybiškų šaldiklių pasirinkimas internetu muresta.lt. O taip pat apžiūrėti ir išsirinkti šaldiklius galite mūsų salone Vilniuje, Ukmergės g. 285. Čia dirbantys profesionalai mielais pakonsultuos ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią įrangą geromis kainomis.
    
   

  Kokie būna šaldyklių tipai?

  Šaldikliai būna įmontuojami ir pastatomi. Įmontuojami geriau įsilieja į bendrą virtuvės interjerą, tačiau yra mažesnės talpos. Musų asortimente rasite daugiau pastatomų šaldiklių. Taip pat asortimente galite rasti šaldymo dėžes. Ji gali būti ir kaip pusė šaldiklio, tik ji atsidarys iš viršaus, kaip skrynia. Čia nerasite lentynų, nebent pertvarą (-as).

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis šaldiklį?

  Atkreipkite dėmesį į šaldiklio talpa. Kuo didesni matmenys, tuo talpesnis ir erdvesnis šaldiklis. Talpa gali būti nuo ~ 60 iki ~ 300 litrų su virš. Užšaldymo pajėgumas - vienas iš svarbiausiu kriterijų į kurį reikia žiūrėti renkantis šaldiklį. Jis nepriklauso nuo tūrio, galimybes lemia įrenginio galingumas ir kokybiškumas. Kita svarbi funkcija – atitirpinimas, jis labai palengvina priežiūrą. Taigi įvertinę savo poreikius nesunkiai pasirinksite Jums tinkamiausią šaldiklį.