Prekių katalogas

Vandens maišytuvai

 • Vandens maišytuvai ir jų tipai 

  Šiandien rinkoje vandens maišytuvų asortimento įvairovė yra labai plati, tačiau šiuolaikinės koncepcijos esmė – maksimalus efektyvumas, patogumas ir dizainas. Vandens maišytuvus rekomenduojame rinktis priklausomai nuo poreikių ir individualaus interjero. Labai svarbu, kad vandens maišytuvas būtų ne tik praktiškas ir funkcionalus, bet ir stilingas bei džiugintų akis. 

  Vandens maišytuvai skiriasi ne vien savo išvaizda, spalva ar medžiaga, iš kurios pagaminti, tačiau ir montavimo ypatumais. Jie gali būti montuojami įprastai – į praustuvo ar vonios kraštą, į sieną (potinkiniai maišytuvai) arba montuojami nuo grindų. Pastarieji du yra būdingi vonios ir dušo erdvėms 

  Dar yra termostatiniai maišytuvai su integruota vandens temperatūros reguliavimo funkcija, kurie plačiai naudojami vonios bei dušo sistemose. Šio tipo vandens maišytuvai užtikrina pastovią temperatūrą prausiantis duše, ypatingai pasiteisina esant šildymo įrenginiams su momentiniu šildytuvu.  

  Vandens maišytuvų valdymo ypatumai 

  Pagal valdymą vandens maišytuvai gali būti su atskiromis rankenėlėmis, su snapeliu ar sensoriniai maišytuvai (vandens paleidimas infraraudonųjų spindulių jutiklio pagalba). Pastarieji dažniausiai naudojami visuomeninės paskirties objektuose, tačiau šiandien juos galima pamatyti ir namų virtuvėje.  

  Pamėgę klasiką dažniausiai renkasi dviejų vožtuvų vandens maišytuvus, kurių šaltas ir karštas vanduo reguliuojamas atskiromis rankenėlėmis. Jos veikia nepriklausomai viena nuo kitos, todėl turi būti reguliuojamos atskirai. 

  Vienos svirties (snapelio formos) reguliatorius – patogumą ir funkcionalumą vertinančių vartotojų pasirinkimas. Tokio tipo vandens maišytuvai leidžia vos keliais judesiais viena ranka pakeisti tiek vandens slėgį, tiek temperatūrą.  

  O štai sensoriniai maišytuvai – labiau prabangos produktas, leidžiantis mėgautis privalumais be fizinio kontakto. Maisto gaminimo procese ši funkcija neatsiejama su patogumu ir užtikrina, kad vandens maišytuvas liktų švarus. Valdymas vyksta judesio ir šilumos jutikliu, kurio veikimo zoną galima reguliuoti. 

  Ką vertėtų žinoti apie maišytuvus? 

  Pagal paskirtį išskiriamos kelios maišytuvų rūšys: vonios maišytuvai, dušo maišytuvai, virtuviniai maišytuvai, praustuvo maišytuvas bei bidė maišytuvas

  Vandens maišytuvai dažniausiai gaminami iš žalvario ir nerūdijančio plieno. Šie maišytuvai yra patikimi ir jų kaina kiekvienam prieinama. Jie taip pat pasižymi plačiu asortimentu, dėl to yra dažniausiai pasirenkami vartotojų. Taip pat gali būti keraminiai, iš granito ar dirbtinio akmens. Nepriklausomai nuo medžiagos, vandens maišytuvuose yra integruota ilgaamžiškumu pasižyminti keraminė vandens skirstymo kasetė.

  Žalvariniai vandens maišytuvai laikomi patvariausiais, jų paviršius yra dengiamas nikeliu ir chromuojamas, todėl yra praktiški ir visuomet atrodo higieniškai.
  Nerūdijantis plienas – ne tokia patvari medžiaga, kaip žalvaris, tačiau moderni, lengvai prižiūrima ir deranti bet kokio dizaino interjere.

  Keraminiai vandens maišytuvai išties yra originalūs ir visuomet atrodo stilingai, tiesa kiek brangesni. Gali būti vientisi arba su chromo apdaila. Nors jie nėra gaminami iš keramikos, tačiau jų danga labai primena dirbtinį akmenį, yra atspari smūgiams ir korozijai. Jie gali būti įvairių formų, dydžių bei spalvų ir net pritaikyti prie stalviršio, plautuvės ar praustuvo.

  Kokį vandens maišytuvą pasirinkti? 

  Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti vonios, dušo bei virtuvės plautuvės maišytuvams. 

  Vonios maišytuvas. Renkantis šiuos maišytuvus, rekomenduojame atsižvelgti į vonios dizainą, jos tipą bei interjerą, taip pat į tai, kokiu būdu vonios kranai bus montuojami.  

  Vonios maišytuvai gali būti su dušu arba be jo. Kai pati vonia ar jos vidaus dubuo yra toliau nuo vandens maišytuvo, tuomet reikalingas vandens maišytuvas ilgu snapu. Maišytuvai voniai neturėtų būti visiškai be snapelio, nes toks pasirinkimas gali apsunkinti vonios užpildymo vandeniu klausimą. Kadangi per dušą tai padaryti užtrunka ilgiau dėl mažesnio vandens spaudimo.  

  Dušo maišytuvas. Čia labai populiari yra potinkinė dušo sistema, o jai paprastai pritaikomi bet kurie maišytuvai voniai. Tiesa, jeigu namuose yra tik dušas, geriausia, jeigu dušo maišytuvas bus su trumpu snapeliu. Jo pagalba, esant poreikiui, galėsite užpildyti vandeniu didesnį indą žymiai greičiau, nei per dušo galvą. 

  Virtuviniai maišytuvai. Šiuo atveju, vandens maišytuvai virtuvei neturėtų būti labai trumpi, kadangi bus nepatogu plauti didesnį indą ar puodą. Mažas, iki 18 cm snapelis, labiausiai pasiteisina kompaktiškiems praustuvams vonioje ar WC patalpoje. Klientų požiūriu, patogiausi yra ne trumpesni nei 20 cm virtuviniai maišytuvai. O labiausiai pasiteisinantys maišytuvai virtuvei yra su ištraukiama lanksčia žarna. Jos ilgis gali siekti iki pusės metro, todėl patogiai išplausite orkaitės skardas ar pačią kriauklę.  

  Įvairių gamintojų vandens maišytuvai praustuvui, dušui, voniai, bidė, virtuvės plautuvei. Vandens maišytuvas gali turėti „Air“ technologiją, kai vanduo maišomas su oru. Tokia sistema sumažina vandens sąnaudas, išlaikydama aukštą komfortą. Oru prisotinti vandens lašai suteikia tikro lietaus efektą ir formuoja švelnų oru prisotintą dušą - jausitės taip, tarsi praustumėtės po natūraliu lietumi. Taip pat vandens maišytuvai gali turėti „QuickClean“ sistemą, dėl kurios vandens nuosėdos, kalkės pašalinamos ypač lengvai. Maišytuvai gali turėti skirtingų tipų vandens sroves. Vandens maišytuvų kaina gali būti labai skirtinga - reikiamą išsirinks kiekvienas. Užsisakyti maišytuvą jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone.