Prekių katalogas

Ventiliatoriai

 • Viskas apie ventiliatorius

  Atšilus orams vis dažniau pamąstome, kaip atvėsinti orą patalpoje. Per šiltas oras patalpoje mažina darbingumą ir kelia diskomfortą. Kad to išvengtume turime pasirūpinti oro vėsinimu. Paprasčiausias būdas pasirūpinti ventiliavimo prietaisais. Prieš įsigyjant ventiliatorių būtina pamąstyti kur laikysite ir kokie Jūsų lūkesčiai. Ar norėsite laikyti konkrečioje vietoje pvz. ant stalo ar lentynos ar norėsite transportuoti. Įvertinus poreikius bus paprasčiau priimti teisingą sprendimą ir išsirinkti geriausią variantą.
  Kaip išsirinkti tinkamą ventiliatorių.

  Ventiliatoriai gali būti skirstomi į:

  • Bokštinius ventiliatorius,
  • Ventiliatorius be sparnuočių,
  • Darbui bei klasikiniai.

  Klasikiniai ventiliatoriai dažniausiai yra apvaliu disku, už kurio sukasi didelė sparnuotė. Šio tipo ventiliatoriai pigiausi ir populiariausi. Pigiausi modeliai dažniausiai būna pagaminti iš plastiko, brangesni – iš metalo.

  Bokštiniai ventiliatoriai yra įdomus ir elegantiškas sprendimas. Bokštiniai ventiliatoriai pasižymi nuo 40 iki 120 cm aukščiu ir neturi didelės sparnuotės. Vietoj jos yra daug mažesnių prie bokšto korpuso viduje pritvirtintų sparnuočių. Bokštiniai ventiliatoriai stilingi ir ganėtinai galingi.

  Ventiliatoriai be sparnuočių yra aprūpinti specialiu lanku, iš kurio su dideliu greičiu išpučiamas oras. Jie patiks tiems, kas mėgsta stilingus daiktus. Jie našūs ir tylūs.
  Ventiliatorius biurui turi būti našus, ir renkantis reiktų atsižvelgti apie patalpos dydį bei patalpoje būsiančius asmenis.

  Renkantis ventiliatorių rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius parametrus:

  • Įrenginio galingumą ir našumą;
  • Veikimo greičio reguliavimą;
  • Sparnuotės skersmenį;
  • Triukšmingumą;
  • Pakreipimo kampo reguliavimą.

  Ventiliatoriaus galingumas reiškia jo efektyvumą. Dauguma įrenginių pasižymi 40W – 100W galingumu. Kuo įranga galingesnė – tuo ji sklandžiau veikia nepertraukiamai ilgą laiką. Kuo patalpa didesnė, tuo galingesnio ventiliatoriaus reikės.
  Reguliavimas svarbus renkantis kokio intensyvumo vėjelio norite. Ar švelnaus pūtimo ar maksimalaus vėdinimo. Kai kuriuose modernesniuose ventiliatoriuose yra įrengtas laikmatis. Jums tereikia nustatyti pageidaujamą prietaiso veikimo laiką ir jis išsijungs savaime.
  Sparnuočių skersmuo yra kitas svarbus parametras renkantis ventiliatorių. Pastatomas klasikinis ventiliatorius turėtų pasižymėti mažiausiai 40 cm skersmens sparnuotėmis. Kuo didesnis skersmuo tuo didesnis funkcionalumas.
  Nemėgstantiems triukšmo, rekomenduojama rinktis modelius, kurie pasižymi ne didesniu nei 60 dB triukšmingumo lygiu. Tai užtikrins komfortą biuro ir namų aplinkoje.
  Pakreipimo funkcija leis ventiliuoti didesnį plotą, o ne pūs į konkrečią vietą ar žmogų.
  Ventiliatorių pasirinkimas yra labai didelis ir, be abejonės, kiekvienas atras modelį, geriausiai atitinkantį asmeninius poreikius ir finansines galimybes.
  Mūsų prekes galite įsigyti atvykę į parduotuvę esančią Ukmergės g. 285 arba internetu: www.muresta.lt

  Kaip skirstomi ventiliatoriai?

  Ventiliatoriai gali būti skirstomi į bokštinius, ventiliatorius be sparnuočių, bei darbui ir klasikiniai.
  Klasikiniai ventiliatoriai dažniausiai yra apvaliu disku, už kurio sukasi didelė sparnuotė. Šio tipo ventiliatoriai pigiausi ir populiariausi.
  Bokštinis ventiliatorius yra įdomus ir elegantiškas sprendimas. Jie pasižymi nuo 40 iki 120 cm aukščiu ir neturi didelės sparnuotės. Vietoj jos yra daug mažesniu prie bokšto korpuso viduje pritvirtintų sparnuočių.
  Ventiliatoriai be sparnuočių yra aprūpinti specialiu lanku, iš kurio su dideliu greičiu išpučiamas oras. Jie patiks tiems, kas mėgsta stilingus daiktus, jie yra našūs ir tylūs.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis ventiliatorių?

  Kad išsirinkti tikrai gerą prietaisą, kuris tarnaus Jums daug metų reikia atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius parametrus. Atkreipkit dėmesį į prietaiso galingumą. Ventiliatoriaus galingumas reiškia jo efektyvumą. Kuo įranga galingesnė – tuo ji sklandžiau veikia nepertraukiamai ilgą laiką. Kuo patalpa didesnė, tuo galingesnio ventiliatoriaus reikės. Sparnuočių skersmuo yra dar viena svarbus parametras. Pastatomas klasikinis ventiliatorius turėtų pasižymėti mažiausiai 40 cm skersmens sparnuotėmis. Kuo didesnis skersmuo tuo didesnis funkcionalumas. Nemėgstantiems triukšmo, rekomenduojama rinktis modelius, kurie pasižymi ne didesniu nei 60 dB triukšmingumo lygiu. Tai užtikrins komfortą biuro ir namų aplinkoje.