Prekių katalogas

Vonios kambarių dizainai

 • Norite, kad Jūsų vonios kambarys atrodytų vieningas ir išbaigtas? Puiku! Ir žinote ką? Nuo šiol Jums nereikės samdyti dizainerio paslaugų!!! 

  Gamintojas RAVAK savo gaminamą vonios įrangą kūrė pasitelkęs aukščiausio lygio dizainerius ir gaminius suskirstė į septynias pagrindines koncepcijas:

  10°, Chrome, Formy, Rosa, Classic, Avocado, BeHappy II.

  Taigi, renkantis, pvz., vonią, kartu galėsite nusipirkti derančią dušo kabiną, praustuvą, vandens maišytuvus, spinteles ir t. t.

  Mūsų TOP parduodama ir daugiausiai pirkėjų dėmesio susilaukianti koncepcija Chrome.

   

  Be gamintojo Ravak dizaino koncepcijose rasite ir kitų gamintojų kolekcijas: Duravit White Tulip, Villeroy & Boch Subway, Laufen Ilbagnoalessi One, Laufen Kartell By Laufen, Laufen Pro, Jika Deep By Jika, Jika Mio, Hansgrohe Logis

 • Susipažinkime su gamintojo RAVAK prekių dizaino ir dizaino koncepcijų kūrėjais.

   

  Kryštof Nosal

  Studijos Nosal design steigėjas. Pripažintas čekų dizaineris, kurio kūryba orientuota į gaminių dizainą ir kuris vadovaujasi aiškios minties, nekomplikuotų sprendimų taisykle. Savo polėkio suteikė, pavyzdžiui, Narex firminiams gaminiams, jis yra skalbimo mašinos ir daugelio mėgstamų RAVAK gaminių bendraautorius. Nuolatinis prestižinių dizaino konkursų dalyvis - nominuotas Czech Grand Design, prizų Good Design, Red Dot, iF, Edida ir Top design laimėtojas.

   

   

  Achim Storz

  Design Stroz studijos įkūrėjas. Kurdama vonių dizainą, Storz remiasi turtinga patirtimi, sukaupta kuriant Porsche, BMW bei Audi automobilių interjerą, bei plataus vartojimo prekių dizainą tokiems gamintojams, kaip Adidas, Hugo Boss bei Colgate. RAVAK gaminiams Achim Storz suteikė originalius ir preciziškus sprendimus.