Prekių katalogas

Trintuvai

 • Šiandien ko gero kiekvienas maistą gaminantis žmogus neįsivaizduoja savo virtuvės be tokios technikos kaip rankinis trintuvas, kuris dažnai dar vadinamas tiesiog plaktuvu, smulkintuvu arba blenderiu. Jis neužima daug vietos virtuvėje, tačiau pravers jei ne visada, tai labai dažnai. Patogus ir greitas produktų smulkinimas leidžia kur kas greičiau paruošti mėgstamus patiekalus, todėl galingi ir funkcionalūs trintuvai vis dažniau sutinkami kiekvienoje virtuvėje. Muresta el. parduotuvėje rinkitės trintuvą iš Philips, Tefal, Braun, Bosch, Gorenje ir kitų gamintojų. Įsigyti galite jau dabar!  

  Trintuvas KitchenAid
  Kodas: 5KHBV83EBM
  17900
  Trintuvas KitchenAid
  Kodas: 5KHBV83EDG
  17900
  Trintuvas KitchenAid
  Kodas: 5KHBV83EOB
  17900
  Trintuvas KitchenAid
  Kodas: 5KHBV83EER
  17900
  Trintuvas KitchenAid
  Kodas: 5KHBV83EAC
  17900
  Trintuvas KitchenAid Classic
  Kodas: 5KHBV53EWH/
  11900
  Trintuvas KitchenAid Classic
  Kodas: 5KHBV53EOB
  11900
  Trintuvas KitchenAid K150
  Kodas: 5KSB1325EBM
  26900
  Trintuvas KitchenAid K150
  Kodas: 5KSB1325EDG
  26900
  Trintuvas KitchenAid K150
  Kodas: 5KSB1325EAC
  26900
  Trintuvas KitchenAid K150
  Kodas: 5KSB1325EER
  26900
  Trintuvas KitchenAid K150
  Kodas: 5KSB1325EOB
  26900
  Trintuvas Adler
  Kodas: AD 4617
  2100
  Trintuvas Holt HT-BL-006
  Kodas: HT-BL-006
  3500
  Trintuvas Holt HT-BL-008
  Kodas: HT-BL-008
  3790
  Maisto trintuvas ETA Tasso
  Kodas: ETA305690000
  5100
 • Pagrindinė trintuvo paskirtis – susmulkinti maisto produktus, daržoves, todėl jis praverčia gaminant tyres bei kokteilius. Maisto smulkintuvai pravers šeimoms, turinčioms mažus vaikus arba vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunkiau sukramtyti kietą maistą. Prietaiso pagalba galima gaminti visų pamėgtas trintas sriubas- trinta moliūgų, cukinijų, pievagrybių sriubą. Ne paslaptis, kad trintas maistas neapsunkina organizmo ir yra žymiai lengviau virškinamas.

  Rankinis trintuvas pravers tais atvejais, kai norėsite retkarčiais pasilepinti trinta sriuba ar sveikuolišku kokteiliu. Jeigu planuojate trintuvą naudoti kokteiliams gaminti, rinkitės modelius su indu, kuris apsaugo nuo taškymosi ir padeda palaikyti švarą virtuvėje. Svarbiausias aspektas renkantis rankinį trintuvą yra jo galingumas. Dažniausiai trintuvai būna 600-700 W, o statinių blenderių galingumas gali siekti net 1500 W. Mėgstantiems sulčių ar kitus nesudėtingus gėrimus, užteks 200 – 250 W blenderio, šiek tiek kietesniems produktams tiks trintuvai, kurių galia siekia 300 ar šiek tiek daugiau vatų, tuo tarpu norintiems smulkinti ledą ar kitus kietus produktus, rekomenduojama rinktis 500 W trintuvą. Viskas priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių, bet kuo daugiau vatų- tuo greičiau pavyks sutrinti produktus.

  Gaminkite sveiką maistą!

   

  Pagrindiniai trintuvų privalumai:

  • Galimybė ruošti trintas/kremines sriubas.
  • Paprastai ir greitai pasigaminsite mėgstamus kokteilius.
  • Leis paprastai paruošti tešlą blynams, pyragui, omleto masę.
  • Trintuvo pagalba pasigaminsite mėgstamus padažus.
  • Galingas trintuvas įveiks net ir kietesnius maisto produktus – vaisius, riešutus ir kt.
  • Trintuvo pagalba paruoštas maistas yra kur kas sveikesnis ir maistingesnis.
  • Trintuvo pagalba maisto produktus sutrinsite mažiausiai dviem, trim kartais greičiau nei su kita buitine įranga.

   

  Trintuvo greičio pasirinkimas

  Maisto trintuvuose gali būti pasirenkami greičio lygiai, nuo mažiausio iki maksimalaus, dažniausiai jie yra valdomi mygtuko paspaudimu. Kuo daugiau lygių, tuo greičiau ir efektyviau blenderis įveiks, sutrins maisto produktus. Skirtingam maisto produktui, reikia ir skirtingo greičio bei galios, todėl dažnai naudojantis blenderiu bei trinant daug ir įvairių maisto produktų, verta pasidaryti trintuvo, kuris turėtų daugiau greičio lygių bei galios.

   

   

  Trintuvo korpusas

  Įprastai trintuvų korpusas gali būti pagamintas iš plastiko ar metalo, nerūdijančio plieno. Plastikiniai korpusai yra kur kas lengvesni, pigesni, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad plastikas nėra toks patvarus. Kalbant apie apatinę trintuvo dalį, ji turėtų būti pagaminta iš nerūdijančio plieno – tokia medžiaga užtikrins atsparumą pažeidimams, pavyzdžiui, nukritimams, kietesniems produktams ar aukštai temperatūrai.

   

  Trintuvo indas

  Jeigu renkatės trintuvą, kurio komplektacijoje yra ir indas, atkreipkite dėmesį iš kokios medžiagos jis pagamintas. Dažniausiai trintuvų indai būna plastikiniai arba stikliniai. Pigiausi yra tie trintuvai, kurių indas yra pagamintas iš plastiko, toks indas yra lengvas, kompaktiškas, tačiau verta atkreipti dėmesį, kad plastikas lengvai sugeria maisto produktų kvapus bei spalvas, todėl gali paveikti kitų trinamų maisto produktų skonį ar spalvą. Stikliniai indai įprastai kainuoja brangiau, tačiau jie nesugeria maisto produktų kvapų bei spalvų, yra lengvai valomi, tačiau juos reiktų saugoti nuo galimų pažeidimų.

   

  Trintuvo veikimo laikas

  Itin svarbus kriterijus, nuo kurio priklauso taip pat ir trintuvo galia. Kuo yra mažesnė trintuvo galia, tuo trumpiau trintuvas galės veikti, pavyzdžiui mažo galingumo prietaisai, gali įveikti iki 15 minučių, vėliau juos būtina išjungti ir leisti jiems atvėsti. Tai itin aktualu gaminantiems ir trinantiems daugiau patiekalų. Ilgesnis trintuvo veikimo laikas užtikrins patogumą ir komfortą gaminant.
  Trintuvų komplektacija

  Renkantis trintuvą atkreipkite dėmesį į komplektaciją bei savo poreikius. Dažniausiai parduodami yra trintuvai su indais, taip pat rinkinyje gali būti įvairūs antgaliai bei kiti priedai. Kuo daugiau priedų, tuo yra didesnė ir blenderio kaina, todėl svarbu atkreipti dėmesį, ar visi priedai bus aktualūs ir naudingi.
  Trintuvo surinkimas/priežiūra

  Po kiekvieno naudojimosi trintuvu būtina atidžiai išvalyti jo antgalius. Tad prieš perkant trintuvą išsiaiškinkite kaip yra uždedamos ir nuimamos trintuvo dalys. Taip pat daugelį trintuvo dalių galima plauti indaplovėje, todėl tai užtikrina komfortą ir paprastą įrenginio priežiūrą.
    

  Kodėl verta įsigyti trintuvą?

  Maisto smulkintuvai pravers šeimoms, turinčioms mažus vaikus arba vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunkiau sukramtyti kietą maistą. Rankinis trintuvas pravers tais atvejais, kai norėsite retkarčiais pasilepinti trinta sriuba ar sveikuolišku kokteiliu. Ne paslaptis, kad trintas maistas neapsunkina organizmo ir yra žymiai lengviau virškinamas.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis trintuvą?

  Svarbiausias aspektas renkantis rankinį trintuvą yra jo galingumas. Dažniausiai trintuvai būna 600-700 W, o statinių blenderių galingumas gali siekti net 1500 W. Mėgstantiems sulčių ar kitus nesudėtingus gėrimus, užteks 200 – 250 W blenderio, šiek tiek kietesniems produktams tiks trintuvai, kurių galia siekia 300 ar šiek tiek daugiau vatų, tuo tarpu norintiems smulkinti ledą ar kitus kietus produktus, rekomenduojama rinktis 500 W trintuvą.