Prekių katalogas

Indų plovimo priemonės

 • Nešvarių indų plovimas yra vienas nemėgstamiausių ir ilgiausiai atidėliojamų buities darbų. Ilgai atidėliojus šį darbą, galima susidurti su kur kas sudėtingesniu indų išvalymu ar net nemaloniais kvapais. Tam, jog indų plovimas taptų kur kas malonesne užduotimi, svarbu pasirinkti tinkamas indų plovimo priemones. Kokybiškos valymo priemonės gerokai palengvina šį kasdieninį darbą ir užtikrina mėgstamiausių ir kiekvieną dieną naudojamų indų švarą bei spindesį.

  Šios priemonės dažniausiai naudojamos ne tik išplauti indams, bet ir pašalinti susikaupusius maisto likučius, ir žinoma, ant lėkščių, keptuvių bei kitų paviršių susikaupusį riebalų perteklių. Tik teisingai pasirinktos plovimo priemonės užtikrins, jog indai ilgiau tarnaus bei blizgės. Parduotuvėse ir internetu galima rasti įvairių indų plovimo priemonių, todėl rinktis iš tokio didelio asortimento gali pasirodyti sunku. Paruošėme Jums svarbiausius patarimus, kurie padės išsirinkti labiausiai poreikius atitinkančias indų plovimo priemones.
    

  900 
  1799  Sutaupykite 899 
  1469 
  2099  Sutaupykite 630 
  2390 
  3399  Sutaupykite 1009 
  2799 
  3999  Sutaupykite 1200 
  Biostar indų ploviklis 700ml
  Kodas: 5900498027068
  406 
  349 
  409  Sutaupykite 060 
  339 
  399  Sutaupykite 060 
  339 
  399  Sutaupykite 060 
  1700 
  3399  Sutaupykite 1699 
 •  

  Kaip skirstomos indų plovimo priemonės?

  Šias priemones galima suskirstyti į tris pagrindinius segmentus: indų plovikliai, kuriais plauname indus rankomis, indų plovikliai skirti indaplovėms ir pramoniniai indų plovikliai, kurie naudojami pramoninėse indų plovimų mašinose. Pastarosios dažniausiai naudojamos įvairiose maitinimo įstaigose, kur vienu metu reikia išplauti ypač didelį nešvarių indų kiekį. Svarbu paminėti, jog net ir turint indaplovę, namuose palanku turėti ir paprastų indų ploviklių, su kuriais greitai ir paprastai galima išplauti vos keletą indų ir tokiu būdu tausoti elektros energiją.

  Paprastieji indų plovikliai dažniausiai yra skystos, kreminės ar gelinės tekstūros bei turi nuriebalinančių dalelių. Tokie plovikliai nėra brangūs ir už nedidelę kainą galima išsirinkti norimos talpos, kvapo ir tekstūros ploviklį. Dažnai įvairūs plovikliai papildomai savo sudėtyje turi ir rankas apsaugančių, drėkinančių komponentų, tačiau svarbiausiai šio valiklio sudėtiniai elementai yra probiotikai ir dezinfekuojantys priedai, kurie užtikrina kokybišką, greitą ir patogų indų išplovimą.

  Priešingai nei įprasti indų plovikliai, plovikliai, kurie yra skirti indaplovėms, dažniausiai nėra skysti, todėl rinkoje dažniausiai parduodami kapsulių, tablečių ar net miltelių pavidalu. Jie tinkami dėti į indaplovėje esantį specialų lovelį, o indų plovimo proceso metu tirpdami nuo vandens temperatūros pasiskirto ant įvairių indų paviršiaus ir juos sėkmingai išplauna. Muresta.lt asortimente rasite tik pačias geriausias „Finish“ prekinio ženklo indaplovėms skirtas kapsules. „Finish“ yra daugiausiai rekomenduojamas indaplovių indų ploviklis pasaulyje pagal rekomenduojančių indaplovių gamintojų užimamą pasaulinės rinkos dalį.

  Pramoniniai indų plovikliai dažniausiai yra parduodami kur kas didesnėse talpose, pavyzdžiui 5, 10 ar net 20 litrų pakuotėse. Tokios priemonės yra pilamos naudojant automatinio dozavimo įrangą. Dažnai šalia maisto likučių šalinimo savybių, papildomai tokie plovikliai užtikrina ir veiksmingą krakmolo, baltymų šalinimą bei turi aktyvų balinimo poveikį. Vis dėlto, namuose tokių priemonių naudoti nepatartina, nes jos yra stiprios koncentracijos.

   

  Kaip išsirinkti skystą indų ploviklį?

  Renkantis indų ploviklį svarbiausiai atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Rinkoje yra įvairių ploviklių, tarp kurių įprasti cheminiai indų plovikliai, ekologiški bei natūralūs indų plovikliai. Pastarieji yra puikus pasirinkimas alergiškiems ar natūralumo bei ekologijos idėjas puoselėjantiems asmenims.

  Rinkdamiesi indų plovimo priemones atsiminkite šiuos tris dalykus:

  • Geriausiai rinktis koncentruotas indų plovimo priemones, nes vos kelių lašelių pagalba galėsite išplauti žymiai didesnį kiekį indų. Tokių indų ploviklių užtenka ilgesniam laikui, todėl jų kainos ir kokybės santykis yra bene geriausias.
  • Nedvejokite rinktis ploviklių su augalinės kilmės ingredientais. Dažnai manoma, kad augalinės kilmės plovikliai prasčiau tirpsta vandenyje ir nepašalina riebalų, tačiau tai tik mitas. Augalinės kilmės plovikliai puikiai tirpsta net ir šaltame vandenyje bei ant lėkščių nepalieka jokių ploviklio likučių.
  • Jeigu turite mažų vaikų, tikriausiai žinote, kad mažylių indai reikalauja kur kas kruopštesnės priežiūros. Labai svarbu tinkamai išplauti ir dezinfekuoti kūdikių buteliukus, todėl jiems plauti rinkitės specialias kūdikių indams skirtas priemones. www.muresta.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti „K-MOM“ ir „FeelEco“ prekinių ženklų valymo priemones, kurios tiks ne tik buteliukų, bet ir vaisių bei daržovių plovimui. Šie ekologiški plovikliai pašalina ant maisto esantį vašką, purvą, dulkes bei įvairius konservantus.

   

  Kokias valymo priemones rinktis indaplovėms?

  Jeigu indų neplaunate rankomis ir šį darbą patikėjote indaplovei, labai svarbu tinkamai pasirinkti plovimo priemones. Be to, indaplovėms visai kaip ir mūsų rankoms būtina atsakinga priežiūra, priešingu atveju, gali tekti skirti papildomų investicijų taisymo darbams.

  Plaunant indus indaplovėje savo valymo priežiūros krepšelyje būtina turėti:

  1. Kapsules, tabletės ar miltelius skirtus indams išplauti. Šios indaplovių priemonės yra ypač ekonomiškos ir patogios, kadangi vos su viena tablete ar kapsule galėsite išplauti visus indaplovėje esančius puodelius, lėkštes ar dubenis.
  2. Indų skalavimo skystį. Jis yra būtinas, jeigu dažnai plaunate stiklinius indus, pavyzdžiui taures. Jo naudojimas užtikrina tolygų vandens nutekėjimą nuo plaunamų paviršių, todėl nelieka lašelių, dėmių ir kalkių nuosėdų. Naudodami skalavimo skystį sutaupysite laiko, nes nereikės sudėtingai blizginti taurių.
  3. Nepamirškite indaplovių nuosėdų valiklio. Ilgainiui ant indaplovės paviršiaus ima kauptis riebalų, kalkių ir kitų nuosėdų likučiai, todėl būtina reguliariai ją valyti. Nešvarioje indaplovėje plaunamos lėkštės niekada nebus 100% švarios, todėl tik reguliari indaplovės priežiūra ir valymas padės džiaugtis spindinčiais indais. Prisiminkite, šiuos valiklius galima naudoti tik tuščioje indaplovėje.

   

  Kodėl indų plovimo priemones verta pirkti Muresta.lt?

  Muresta.lt elektroninėje ir fizinėje, kuri yra įsikūrusi Ukmergės g. 285, Vilniuje, parduotuvėse siūlome tik kokybiškas už patrauklią kainą parduodamas indams valyti skirtas priemones. Mūsų asortimente galite pigiau įsigyti išskirtinių prekių ženklų: „FeelEco“, „K-MOM“ valymo priemonių, kurios skirtos jautriai kūdikių indų priežiūrai bei „Finish“ ir „Americol“ indaplovėms skirtas priemones. Patogiai ir greitai užsisakę prekes internetu, vos po kelių akimirkų galėsite džiaugtis indų švara, nes prekes pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose.