Prekių katalogas

Džiovyklės

 • Rūbų džiovyklės jau tapo daugelio neatsiejama buities dalimi, nes jos užtikrina nepriekaištingą patogumą ar netgi padeda išlaikyti drabužių kokybę. Įprastos drabužių džiovyklos užima daug vietos, ant jų sudžiauti rūbai ilgai ir netolygiai džiūsta, tad šiuolaikinės elektrinės džiovyklės yra puikus sprendimas nesvarbu – gyvenate vienas nedideliame bute ar turite gausią šeimą ir esate įsikūręs erdviuose apartamentuose.

  Skalbinių džiovinimas ypač rudenį ir žiemą užima labai daug laiko, bet džiovyklė gali išspręsti šią problemą. Be to džiovinimo metu rūbai ne tik greičiau tampa sausi, bet ir yra išpurenami, panaikinama rizika, jog bedžiūdami atviroje erdvėje (pavyzdžiui, daugiabučio balkone) jie įgis pašalinių kvapų. Abejoti dėl patogumo ir praktiškumo neverta! Kaip išsirinkti tinkamiausią, kaip nepermokėti ir būti tikram, kad džiovyklė tarnaus ilgai ir patikimai? Mes Jums padėsime.
   

  Džiovyklė Lord T1 2.GN
  Kodas: 4251539601718

  Talpa: 9 kg; Gylis: 64,8 cm

  56900
  Džiovyklė AEG TR939M4ZE
  Kodas: TR939M4ZE
  104900
  111900 Sutaupykite 7000
  Džiovyklė AEG TR819P4E
  Kodas: TR819P4E
  76900
  83900 Sutaupykite 7000
  Džiovyklė Bosch WQG245AASN
  Kodas: WQG245AASN

  Talpa: 9 kg; Gylis: 64,8 cm

  89900
  Džiovyklė Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S
  Kodas: NDP4 H7A2TCBEX-S

  Talpa: 7 kg; Gylis: 46,5 cm

  59556
  Džiovyklė Sharp KDHCB8S7PW9EE
  Kodas: KDHCB8S7PW9EE

  Talpa: 8 kg; Gylis: 61 cm

  33900
  Džiovyklė Candy ROE H8A2TCEX-S
  Kodas: H8A2TCEX-S

  Talpa: 8 kg; Gylis: 58,5 cm

  42900
  Džiovyklė Hoover NDE H9A2TSBEXS-S
  Kodas: NDE H9A2TSBEXS-S

  Talpa: 9 kg; Gylis: 58,5 cm

  47900
  Džiovyklė AEG T8DBG48S
  Kodas: T8DBG48S

  Talpa: 8 kg; Gylis: 66,3 cm

  66900
 •  

  Kokios džiovyklės geriausia vertinamos klientų?

  Renkantis buitinę techniką, o ypač, jei toks prietaisas perkamas pirmą kartą, vienas svarbiausių kriterijų yra vartotojų atsiliepimai. Todėl geriausios džiovyklės paieškos dažnai prasideda nuo domėjimosi, ką apie konkretų modelį mano kiti, kokia jų asmeninė patirtis. Elektrinė džiovyklė – ne išimtis. Šis buities prietaisas kiek vėliau atsirado mūsų buityje nei, pavyzdžiui, skalbyklė ar viryklė, nes ilgą laiką manyta, jog tai nėra pirmo būtinumo pagalbininkas buityje. Tačiau dabar daugelis jau neįsivaizduoja skalbinių džiovinimo kokiu nors kitu būdu, nes džiovyklė yra labai praktiškas, patogus sprendimas, palengvinantis rūbų priežiūros procesą. Be abejonės, domintis drabužių džiovyklių privalumais ir trūkumais galite rasti daug įvairių nuomonių ir net tam tikrų mitų. Mes mielai juos išsklaidysime ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus bei padėsime išsirinkti geriausią džiovyklę.

  Visų pirma siūlome atkreipti dėmesį, kad dauguma rinkoje esančių skalbinių džiovyklių yra dideliu energijos efektyvumu pasižymintys įrenginiai. Taigi nederėtų dvejoti, ar įsigyti džiovyklę, ir nuogąstauti dėl didelių elektros energijos kaštų. Renkantis buities pritaisą labai svarbu apmąstyti ir įvertinti savo poreikius. Galima patyrinėti savo turimų rūbų etiketes, įvertinti, kiek iš jų galima džiovinti džiovyklėse. Norime atkreipti dėmesį, jog daugelis mūsų siūlomų džiovyklių turi skirtingiems audinių tipams pritaikytas programas, kurios taip pat padeda efektyvinti energijos naudojimo kaštus bei deramai prižiūrėti Jūsų rūbus.

  Muresta.lt elektroninėje parduotuvės periodiškai atnaujinamame asortimente rasite visame pasaulyje pripažintų gamintojų, tokių kaip AEG, Electrolux, Candy, Miele, Bosch, Beko ir kitų džiovykles. Mūsų specialistų komanda mielai Jus pakonsultuos ir patars, kurį buities pritaisą išsirinkti, atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

   

  Kokios būna rūbų džiovyklės ir kuo jos skiriasi?

  Pastatomos džiovyklės gali būti dviejų tipų: ventiliacinės ir kondensacinės. Rečiausiai naudojamos yra ventiliacinės skalbinių džiovyklės. Tuo tarpu iš ventiliacinių džiovyklių vanduo pašalinamas per ventiliacijos šachtą arba orlaidę, todėl tokia džiovyklė gali būti statoma tik atitinkamoje vietoje, kurioje bus patogu ją vamzdžiu prijungti prie ventiliacijos angos. Jos kokybiškai atlieka savo darbą, bet džiovinimo metu atsirandanti drėgmė galiausiai patenka į kambarį. Todėl tokia rūbų džiovyklė pareikalaus itin gero vėdinimo. Optimalus sprendimas tokią džiovyklę rinktis tuomet, kai pastate yra specialiai skalbimui ir džiovinimui įrengta patalpa su itin gera ventiliacija.

  Kondensacinės džiovyklės rūbams galima patogiai pastatyti bet kurioje gerai vėdinamoje patalpoje. Vanduo iš jų surenkamas į filtrą, kurį paprasta ištraukti ir ištuštinti, tačiau pasirinkus atitinkamą šio prietaiso modelį, galima pasirūpinti, jog susikaupęs skystis nubėgtų tiesiai į kanalizaciją. Pasirinkus kondensacinę džiovyklę su garų funkcija, išdžiovintus rūbus bus itin paprasta arba apskritai nereikės lyginti. Galimos ir džiovyklės su lyginimo funkcija, kuri be abejonės padės sutaupyti dar daugiau laiko.

  Jei pageidaujama daugiau papildomų funkcijų, tuomet natūralu, jog džiovyklės kaina bus kiek didesnė. Be to, kai kurie gamintojai savo įrenginiuose yra įdiegę tik jų modeliams būdingas patentuotas technologijas, kurios užtikrina dar efektyvesnį džiovyklės veikimą ir ilgaamžiškumą. Tokie įrenginiai kainuos kiek brangiau, tačiau reikia nepamiršti, kad tai ilgalaikė investicija, padedanti išlaikyti tvaraus vartojimo principus ir tam tikra prasme netgi sutaupyti.

   

  Ekspertai pataria

  Tiek buitinės technikos ekspertų vertinimu, tiek ir remiantis vartotojų atsiliepimais, šiuo metu vienos geriausių skalbinių džiovyklių yra kondensacinės džiovyklės su šilumos siurbliu. Jos pasižymi itin dideliu energijos efektyvumu. Mažais eksploatacijos kaštais pasižymintys kondensaciniai prietaisai su šilumos siurbliu – tokie modeliai džiovinimui panaudoja iš dugno išpumpuotą orą, jį tiesiog įkaitindami, todėl tokiam džiovinimui reikia kur kas mažiau elektros energijos sąnaudų. Siūlome atkreipti dėmesį, jog tokia automatinė skalbinių džiovyklė kaina mažai kuo skiriasi nuo kitų variantų, tačiau jos efektyvumo neįmanoma nepastebėti. Mažesnį elektros vartojimą lemia ir energijos klasė – patys taupiausi šiuo metu yra A+++ klasės modeliai, tačiau lyginant su standartu, sutaupyti padės ir kiti A klasės prietaisai.

  Svarbu žinoti ir tai, kad kaip ir skalbimo mašinos džiovyklės gali būti įvairios talpos. Kuo didesnė talpa tuo greičiau, efektyviau ir kokybiškiau bus išdžiovinti drabužiai. Jeigu šeima nedidelė, tikrai verta pagalvoti apie mažesnį variantą. Optimalus variantas šeimai 6-8 kg talpa. Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį renkantis džiovyklę namams? Prieš įsigyjant džiovyklę, kuri be abejonės taps nepamainomu Jūsų buities pagalbininku, mūsų ekspertai pataria pamėginti sekti savo įpročius ir įvertinti, kaip dažnai atliekate rūbų skalbimus ir kaip dažnai Jums reiktų naudotis džiovykle. Be to, labai naudinga įvertinti, kokio tipo rūbai dominuoja Jūsų spintoje, nes tuomet yra lengviau nuspręsti, kokių papildomų funkcijų reikia Jūsų prietaisui.

  Jei džiovyklė bus naujas prietaisas Jūsų namuose, tuomet taip pat svarbu įvertinti, kur ją statysite. Vienas populiariausių būdų yra džiovyklės ir skalbyklės blokavimas, kuomet jos statomos vien ant kitos. Tokios konstrukcijos stabilumo ir saugumo užtikrinimui Jums prireiks papildomo rėmelio (laikiklio). Jei džiovyklės nejungiate prie nuotekų ir drėgmė iš skalbinių joje kaupiasi specialioje talpoje, tuomet džiovyklę galite statyti ten, kur Jums patogu. Tik derėtų įvertinti, kad šis prietaisas skleidžia panašų garsą kaip ir skalbyklė, tad dera įvertinti kad jis nedrumstų Jūsų ar aplinkinių ramybės. Nors kondensacinės džiovyklės yra nereiklios patalpų vėdinimui, tačiau mūsų ekspertai pataria, jog šis prietaisas nebūtų statomas itin šiltoje patalpoje ir būtų kiek toliau nuo radiatorių ar kitų šilumą spinduliuojančių šaltinių.

  Apgalvoję visus šiuos aspektus, pasitarę su mūsų komandos ekspertais galėsite lengvai išsirinkti tinkama džiovyklė.

   

  Kodėl verta drabužių džiovyklę pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Jei nusprendėte palengvinti savo buitį ir įsigyti patikimą džiovyklę, tuomet mes mielai Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą. Patyrę mūsų komandos konsultantai išklausys ir įvertins Jūsų poreikius bei argumentuotai patars, kuris prietaisas Jums bus tinkamiausias. Vienas pagrindinių aspektų be abejonės bus prekės kaina. Mūsų elektroninėje parduotuvėje vyrauja išties platus pasirinkimas. Skirtingi gamintojai siūlo skirtingų dydžių, funkcijų, technologijų džiovykles ir kiekvienas turi savų pliusų bei minusų. Įvardinsime visus aspektus ir išrinksime variantą, kuris atitiks gerą kokybės bei kainos santykį. O svarbiausia – suteiks nepriekaištingą patogumą Jums ir Jūsų šeimai.

  Be to – užtikrinsime aiškų ir patogų garantinį bei po garantinį aptarnavimą. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.
    

   

  Kaip skiriamos džiovyklės?

  Džiovyklės gali būti dviejų tipų: ventiliacinės ir kondensacinės. Rečiausiai naudojamos yra ventiliacinės, nes iš jų vanduo pašalinamas per ventiliacijos šachtą arba orlaidę, todėl tokia džiovyklė gali būti statoma tik atitinkamoje vietoje, kurioje bus patogu ją vamzdžiu prijungti prie ventiliacijos angos. Kondensacinės - rūbams galima patogiai pastatyti bet kurioje gerai vėdinamoje patalpoje. Vanduo iš jų surenkamas į filtrą, kurį paprasta ištraukti ir ištuštinti, tačiau pasirinkus atitinkamą šio prietaiso modelį, galima pasirūpinti, jog susikaupęs skystis nubėgtų tiesiai į kanalizaciją.

  Kokia džiovyklė yra geriausia?

  Šiuo metu vienos geriausių skalbinių džiovyklių yra kondensacinės džiovyklės su šilumos siurbliu. Jos pasižymi itin dideliu energijos efektyvumu ir mažais eksploatacijos kaštais. Tokie modeliai džiovinimui panaudoja iš dugno išpumpuotą orą, jį tiesiog įkaitindami, todėl tokiam džiovinimui reikia kur kas mažiau elektros energijos sąnaudų.