Prekių katalogas

Dušo padėklai, padai

 • Mūsų internetinėje svetainėje yra siūlomi skirtingų gamintojų įvairaus gylio ir montavimo aukščio dušo padai, pusapvaliai arba stačiakampiai, lieto marmuro, akrilo ir plieno dušo padėklai. Kataloge yra ir Latvijos įmonės pagal savo sukurtą ypatingą technologiją gaminami akmens masės dušo padėklai. Atkreipkite dėmesį, kad dušo padas gali turėti neslidžią dušo padėklo dangą, dėl kurios praustis duše tampa itin saugu.

  Dušo kabinos padėklai gali būti įmontuoti į grindis, pastatyti tiesiai ant grindų arba ant kojelių. Dušo padėklai savo kaina gali nustebinti: pasirinkę prekę, kuriai pritaikyta nuolaida, kokybišką padėklą dušui galite įsigyti ir už keliasdešimt eurų. Pateikiame trumpą apžvalgą, kuri padės Jums išsirinkti tinkamiausią padėklą.
   

 • Kurį dušo padėklą rinktis?

  Akmens masė - tai itin ilgaamžė ir patvari medžiaga. Gaminiai iš akmens masės jūsų vonios kambarį gali paversti jaukia ir kartu išskirtine vieta. Akmens masės padėklas pasižymi vienalyčiu paviršiumi, kurį malonu liesti. Akmens masės padas yra lengvai atnaujinamas ir prižiūrimas. Nors akmeninis padėklas dušui yra kiek brangesnis nei, tarkime, akrilinis, tačiau jis tarnaus jums visą gyvenimą, o mūsų kataloge peržiūrėję prekes su įvairiomis siūlomomis akcijomis tikrai išsirinksite geriausią variantą.

  Akriliniai dušo padėklai yra populiarūs, nes yra palyginti nebrangūs, be to, jie yra lengvi, lengvai montuojami. Akriliniai paviršiai yra lengvai valomi, restauruojami, jie nerūdija. Akrilinis padėklas gali būti pilkos arba baltos spalvos, pusapvalis arba stačiakampis, skirtingo gylio ir aukščio. Dušo padėklai gali turėti neslidžią dušo padėklo dangą, dėl kurios praustis duše tampa itin saugu. Dušo kabinos padėklai gali būti įmontuoti į grindis, pastatyti tiesiai ant grindų arba ant kojelių ir apklijuojami keraminėmis plytelėmis.

  Plieniniai dušo padėklai yra ilgaamžiai ir, ypač turint omenyje šią savybę, išties nebrangūs. Plieninis paviršius yra atsparus cheminiam poveikiui bei karščiui, tad ilgus metus išlaiko nepakitusią spalvą, be to, nesibraižo. Plieninis dušo padas yra lengvai valomas, dėl to duše lengva palaikyti švarą bei higieną. Mūsų siūlomi plieniniai dušo padėklai gali turėti slydimą mažinančią dangą, kuri maudynes padaro itin komfortiškas.

  Keraminiai dušo padėklai - tinkamas pasirinkimas vertinantiems gerą kainos ir kokybės santykį. Mūsų kataloge siūlomiems keraminiams dušo padams yra suteikiama 10 metų garantija. Keraminis dušo padėklas turi dangą, kuri apsaugo nuo slydimo. Ši danga yra ypač stabili, lengvai valoma bei atspari rūgštims ir trynimui. Be to, keraminis dušo padėklas gaminamas iš sanitarinės keramikos, kuri yra 100 proc. perdirbama, tad nusipirkę šį gaminį ne tik patys mielai juo naudositės, bet ir prisidėsite prie pasauliui vis svarbesnės tampančios aplinkai draugiškos elgsenos.

   

  Kaip išsirinkti dušo padėklą?

  Pagrindinė funkcija, kurią atlieka dušo kabinos padas – vandens surinkimas ir nuleidimas į kanalizaciją. Norint nepasimesti šių gaminių pasiūloje, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Montavimas – prieš perkant padą, išrinkite tinkamą vietą. Dažniausiai tai būna kampas arba šalia bent vienos iš sienų. Įsivertinkite būsimo pagrindo dydį, kad prausiantis dušo kabinoje būtų pakankamai vietos ir būtų patogu judėti. Mažesnėse patalpose reikia pagalvoti ir apie pado formą, nes ji gali padėti sutaupyti šiek tiek vietos.
  2. Medžiagos – apie jas jau papasakojome, tad tereikia išsirinkti variantą, kuris atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.
  3. Forma – neabejotinai populiariausi modeliai daugelį metų išlieka pusapvaliai kampiniai padai ir stačiakampės formos. Pastarieji yra tinkamesni didesnio ploto dušinėms ir vonios kambariams, o pirmieji dažnai padeda neperkrauti mažų erdvių bei tinka net ir mažiausioms patalpoms.
  4. Pagrindų aukštis – labai svarbus rodiklis. Rinkoje yra siūlomi tiek itin žemi padai, tiek ir gilūs modeliai, tarnaujantys kaip vonios. Kas patogiau? Jei savo namuose jau turite vonią, tuomet vertėtų rinktis kuo žemesnį pagrindą dušui. Aukštesni modeliai tinka auginantiems vaikus ir turintiems naminių gyvūnų, kuriuos tenka kartas nuo karto išmaudyti. Žinoma nereikėtų pamiršti ir patogumo įlipant ar išlipant iš dušo. Žemas pagrindas šiuo atveju yra gerokai patogesnis sprendimas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms.
  5. Dydis – vienas esminių veiksnių, nuo kurio priklauso pasirinkimas. Jis didžiąja dalimi priklauso nuo vonios kambario ploto ir išplanavimo. Komfortiškam prausimuisi, rekomenduojama rinktis bent 80x80 cm dydžio pagrindą, tačiau kuo jis bus didesnis, tuo laisviau galėsite judėti duše.
  6. Papildomi veiksniai: šiuolaikiniai padėklai neretai yra gaminami su neslystančia danga, tokie modeliai yra gerokai saugesni ir juose nereikia naudoti papildomais, slydimą mažinančiais kilimėliais. Šis veiksnys svarbus įvairaus amžiaus žmonėms, o ypač vaikams ir senjorams.


  Mūsų siūlomus vonios padėklus galite įsigyti internetu puslapyje www.muresta.lr arba atvykę į saloną esantį Ukmergės g.285 Vilniuje. O jei nerandate to ko ieškojote, rašykite el. paštu: info@muresta.lt ir pasistengsime Jums padėti.