Prekių katalogas

Gartraukiai

 • Gartraukis išvalo virtuvės patalpą nuo visų kvapų ir garų, kurie susidaro verdant ir kepant. Tam, kad kvapai nepasklistų po namus ir nesigertų į baldus bei drabužius, pravartu įsigyti kokybišką garų surinkėją. Skirtingi montavimo būdai, dydžių ir stilių įvairovė leidžia pasirūpinti, kad gartraukiai lengvai įsilietų į bendrą virtuvės interjerą. Jei pageidausite, šis įrenginys galės būti visiškai nepastebimas, o galbūt netgi taps interjero akcentu. Muresta el. parduotuvės asortimente yra elektriniai gartraukiai Electrolux, AEG, Allenzi, Gorenje, Beko, Elica ir kitų gamintojų siūloma buitinė technika, tad pirkėjai tikrai suras dėmesio vertų pasiūlymų. Įsigykite gartraukius pas mus jau dabar!

  • Montuojami į baldus gartraukiai montuojami į spintelę ir yra beveik nepastebimas. Šitie modeliai yra skirtingų dydžių. Labai panašiomis ypatybėmis pasižymi ir gartraukiai, montuojami į spintelę. Jie gali pasiūlyti ir dar vieną privalumą – nepastebimumą. Toks modelis niekuomet nekris į akis, taigi nereikės rūpintis, ar pasirinktas įrenginys dera prie bendro interjero. Šioje kategorijoje galima rasti dar gartraukius montuojamus po spintele. Pakabinami gartraukiai surenka orą, praleidžia jį pro anglies filtrus ir išleidžia atgal. Dažniausiai jie pasižymi kompaktiškais matmenimis. Jie nenustebins ypatingu galingumu, tačiau jei reikia pakankamai efektyvaus varianto mažesnei erdvei toks gartraukis puikiai tiks.
  • Laisvai pakabinami gartraukiai: Šie gartraukiai yra kabinami prie sienos. Jie turi specialų kaminą su ventiliacijos anga ir paslėptu varikliu. Tai labiausiai paplitęs sprendimas Lietuvos virtuvėse. Jie būna įvairiausiu dizaino, tai tikrai rasit tinkama Jūsų interjerui. Kupolo ar kitos formos gartraukiai su kaminu veikia kitaip – jie surinktą orą išleidžia į lauką per ventiliacijos angą.
  • Erdviniai gartraukiai: Šio tipo gartraukiai yra montuojami tiesiog ant lubų ir yra vadinamojoje saloje kartu su šildymo plokšte. Šie gartraukiai atrodo labai gražiai, būna įvairių spalvų, dizaino ir formų. Jie yra labai galingi, tačiau gana brangūs. Juos verta įsigyti, kai virtuvė yra gana didelė, o šildymo plokštė yra patalpos viduryje. Jie būna skirtingų dydžiu, bet dažniausia yra pakankamai nedidelio pločio. Jeigu turite virtuvėje salą ir norite gražaus, stilingo ir galingo gartraukio šitas prietaisas yra skirtas būtent Jums.

  Triukšmo lygis yra labai svarbus dalykas, ypač tiems, kurių butas arba virtuvė mažesni. Dauguma mūsų el. parduotuvėje siūlomų modelių nėra triukšmingi. Dar vienas svarbus aspektas tai gartraukio galingumas. Gartraukio galingumas rodo, kiek nemalonių kvapų jis gali sugerti per vieną valandą. Gartraukių darbo našumas gali būti nuo 200 iki 800 m3/h. Koks turi būti gartraukio galingumas, priklauso nuo virtuvės dydžio.

  Kokių tipų būna gartraukiai?

  Gartraukiai būna montuojami į baldus, laisvai pakabinami ir erdviniai. Montuojami į baldus gartraukiai yra beveik nepastebimi. Toks modelis niekuomet nekris į akis, taigi nereikės rūpintis, ar pasirinktas įrenginys dera prie bendro interjero. Labiausiai paplitęs sprendimas Lietuvos virtuvėse – laisvai pakabinami gartraukiai. Šie gartraukiai yra kabinami prie sienos ir turi specialų kaminą su ventiliacijos anga ir paslėptu varikliu. Erdviniai gartraukiai – šio tipo gartraukiai yra montuojami tiesiog ant lubų ir yra vadinamojoje saloje kartu su šildymo plokšte. Šie gartraukiai atrodo labai gražiai, būna įvairių spalvų, dizaino ir formų.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis gartraukį?

  Tam, kad kvapai nepasklistų po namus ir nesigertų į baldus bei drabužius, pravartu įsigyti kokybišką garų surinkėją. Gartraukio galingumas rodo, kiek nemalonių kvapų jis gali sugerti per vieną valandą. Gartraukių darbo našumas gali būti nuo 200 iki 800 m3/h, koks jis turi būti priklauso nuo virtuvės dydžio. Triukšmo lygis yra labai svarbus dalykas, ypač tiems, kurių butas arba virtuvė mažesni. Skirtingi montavimo būdai, dydžių ir stilių įvairovė leidžia pasirūpinti, kad gartraukiai lengvai įsilietų į bendrą virtuvės interjerą. Jei pageidausite, šis įrenginys galės būti visiškai nepastebimas, o galbūt netgi taps interjero akcentu.