Prekių katalogas

Virtuviniai kombainai

 • Norite universalaus virtuvės prietaiso? Trintuvo, mėsmales, sulčiaspaudes- tai tik kelios funkcijos kurias gali atlikti virtuvės kombainas. Šie prietaisai yra vieni funkcionaliausių ir padės žymiai sutaupyti vietos virtuvėje. Šitie įrenginiai padeda visose situacijose. Virtuvinis kombainas tarkuoja bulves, maišo, plaka ir stebina kitomis savo galimybėmis, todėl reikės tik vieno prietaiso, kad atlikti visus reikiamus darbus. Virtuviniai kombainai kainos atžvilgiu leidžia juo pasirūpinti kiekvienam, kuris mėgsta efektyvius sprendimus ir funkcionalumą. Bosch, Smeg, Philips ir kitų gamintojų kombainai Muresta el. parduotuvėje. Užsakyti galite jau dabar! 

 •  

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis virtuvinį kombainą?

  Vituvinių kombainų galia

  Turėdami šį namų apyvokos daiktą, pamiršite, ką reiškia ilgai trunkanti maisto ruoša, bet reikia išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Jeigu savo virtuvinį kombainą naudosite ledo ar panašaus tvirtumo maisto produktams skaldyti, rekomenduojame pirkti bent jau 800W variklį turintį virtuvinį kombainą, kadangi silpnesnės alternatyvos su tokiomis kietomis medžiagomis tiesiog nesusidoros.

  Kuo didesnis kombaino galingumas, tuo efektyviau ir greičiau kombainas susidoros su įvairaus tipo bei kietumo maisto produktais bei įvairiu jų paruošimu. Verta atsižvelgti ir į tai, kad kuo virtuvinis kombainas yra galingesnis, tuo jo kaina yra didesnė. Svarbu įsivertinti savo poreikius, kaip dažnai bei kokius produktus dažniausiai ruošite kombaino pagalba.

   

  Virtuvinio kombaino tipas ir komplektacija

  Toli gražu ne su visais virtuviniais kombainais galima malti mėsą, trinti bulves, spausti sultis ir minkyti tešlą. Todėl atidžiai peržiūrėkite prekės aprašymus ir išsirinkite kombainą turinti Jums reikalingas funkcijas. Virtuvės kombainai turi skirtingus priedus savo komplektacijoje, tad pagrindiniai jų:

  • Smulkintuvas – jo pagalba lengvai paruošite mėgstamus pagardus salotoms, padažus įvairiems patiekalams bei užtepėles. Smulkintuvas greitai ir efektyviai susmulkina bei sutrina daržoves, riešutus bei kitus produktus jūsų patiekalui.
  • Pjaustyklė – šio priedo pagalba pamiršite ilgą ir varginantį pjaustymą. Pjaustyklė greitai susidoros su daržovėmis salotoms, troškiniams ar sriuboms. Įprastai kombainų komplektacijoje yra net kelių skirtingų tipų pjaustymo diskai, skirtingiems maisto produktams smulkinti – pavyzdžiui itin kietiems.
  • Maišytuvai / kokteilinės indas – šio priedo pagalba galėsite mėgautis mėgstamais kokteiliais, gamintis sriubas bei ruošti kitus trintus patiekalus.
  • Mėsmalė – šviežiai sumalta mėsa gerokai pagerina patiekalo skonį. Tad mėsmalės pagalba galėsite efektyviai sumalti mėgstamą mėsą bei ją paruošti tolesniai gamybai.
  • Sulčiaspaudė – mėgstantiems šviežas, katik išspaustas natūralias sultis – šis priedas tiesiog būtinas.
  • Plakikliai – šio priedo pagalba išplaksite kiaušinius, paruošite tešlą blynams ar mėgstamiems pyragams.

  Prieš renkantis kombainą rekomenduojama atkreipti dėmesį kokie priedai bus komplektacijoje bei kokių priedų jums prireiks. Kuo daugiau įviarių priedų virtuvės kombainai turi, tuo didesnė jų kaina. Tačiau tai yra kur kas mažesnė investicija nei pirkti kiekvieną įrenginį atskirai. Gerai apgalvokite savo poreikius ir išsirinkite reikalingas dalis savo kombainui.

  Virtuvinio kombaino greičio pasirinkimas

  Paprastai kombainai turi nuo 2 iki 16 greičio pasirinkimų. Tačiau nepamirškite – daugiau ne visada reiškia, jog geriau. Dažnai trys gerai parinkti greičiai yra žymiai geriau ir patogiau, negu 16 įvairiausių greičių, kadangi su tiek greičių, rasti norimą yra sunku.

  Virtuvinio kombaino dydis

  Taip pat svarbus kriterijus į kurį verta atsižvelgti. Juk nesinori pasirinkti tokio įrenginio kuris netilps nei į vieną namuose turimą spintelę. Įprastai kuo daugiau priedų turi kombainas, tuo jis bus didesnis. Tačiau gamintojai kasmet siūlo vis šiuolaikiškesnius, bei kuo labiau kompaktiškesnius įrenginius, kurie ne tik neužima daug vietos, bet ir yra lengvi, juos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, ar pasiimti su savimi vykstant savaitgaliui į sodybą.

  Įrenginio valdymas

  Įprastai virtuvinis kombainas neturi itin sudėtingo valdymo ar mechanizmo, todėl jais naudotis itin paprasta, jie turi vos keletą mygtukų. Kombaino mygtukai gali būti liečiami ir spaudžiami. Liečiamus mygtukus turi šiuolaikiškesni modeliai, tokių mygtukų privalumas – lengvesnė priežiūra, nes nėra tarpų, kuriuose gali kaupti įvairūs nešvarumai, maisto likučiai. Kombainai turintis spaudžiamus mygtukus yra paprastesni, mažesnės kainos, jai itin lengva naudotis, vienas iš šio tipo mygtukų trūkumas – jie turi tarpus, kuriuos sunkiau prižiūrėti, juose kaupiasi įvairūs nešvarumai.

  Indo talpa

  Kuo didesnis bus indas, tuo daugiau maisto galėsite apdoroti vienu metu ir jo nereikės perpilti į atskirus indus ir taip sunaudoti indų. Didesnis indas kur kas patogiau gaminant daugiau, tačiau taip pat jis užims ir daugiau vietos. Tad čia verta apgalvoti savo poreikius, kiek ir kaip dažnai ruošiate maisto.

  Įrenginio triukšmo lygis

  Jeigu ieškote tylaus virtuvinio kombaino –tokio tikrai nerasite. Visi virtuviniai kombainai skleidžia daugiau ar mažiau triukšmo. Paprastai garso lygis, skleidžiamas kombaino, svyruoja nuo 60 iki 100 decibelų.
  Pagalvoję apie visus šiuos aspektus išsirinkite tinkamiausią virtuvinį kombainą. Išsirinkti bei palyginti įvairių kombainų modelius patogiai galite internetu muresta.lt. Arba atvykus į mūsų saloną Vilniuje, Ukmergės g. 285. Profesionalūs konsultantai mielai atsakys į rūpimus klausimus bei padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.