Prekių katalogas

Trapai

 • Šioje kategorijoje pristatomi vandens surinkimo trapai, skirti vidaus patalpoms, lauko trapai bei trapai valymo įrenginiams. Šis prietaisas yra neatsiejama šiuolaikinių vonios kambarių dalis, ypač, kai vietos taupymo sumetimais įrengiama minimalistinė dušo kabina su vandens nutekėjimu į trapą. Vandens surinkimo trapai gali būti itin modernaus dizaino ir derantys prie vonios kambario interjero.

  Atitinkamo tipo trapų kainos priklauso nuo gamintojo bei atskirų produkto funkcijų (nemalonių kvapų sulaikymas – sausas trapas ar įprastas ir pan.), tačiau jeigu Jums reikalingas trapas kaina ir kokybe geriausiai patenkinsiantis Jūsų galimybes ir poreikius, garantuojame, jog tai rasite mūsų parduotuvėje Vilniuje arba prekių kataloge internetu. Kviečiame įsigyti! 

  Trapai vidaus patalpoms 

  Tai įvairaus dizaino ir skirtingomis funkcijomis pasižymintys aukštos kokybės ir tik patikimų gamintojų vonios bei dušo trapai. Jų pagrindinė paskirtis – surinkti vandenį iš patalpos arba/ir apsaugoti ją nuo užtvindymo. Todėl jie skirti ne tik vonios ar dušo kambariams, tačiau ir kitoms vidaus patalpoms, tokioms kaip rūsys, garažas ar katilinė. 

  Mūsų asortimente rasite kokybiškus nuo keliolikos iki dviejų šimtų eurų ir daugiau kainuojančius produktus. Todėl savo klientams galime pasiūlyti tiek ekonominius, tiek vidutinio brangumo ar revoliuciniais sprendimais ir aukštesne kaina pasižyminčius produktus.  

  Skirtingo vandens pralaidumo vidaus patalpų trapai gali būti su apvaliomis ar kvadratinėmis, nerūdijančio plieno ar plastikinėmis chromuotomis skirtingo dizaino grotelėmis, trapas su įklijuojama plytele. Taip pat gaminiai su inovatyviu „sausu“ sifonu bei persipylimo sistema. 

  Dėl platus gaminių pasirinkimo klientai savo dušą gali planuoti pagal savo norus nepriklausomai, ar namas yra senos, ar naujos statybos. Galime pažadėti, kad surasime Jums geriausiai jūsų poreikius ir dušo tipą atitinkantį produktą.  

  Lauko vandens nubėgimo trapai 

  Atviroms terasoms, balkonams bei kiemui naudojami trapai savo išvaizda ir konstrukcija yra panašūs į vidaus patalpų trapus. Tačiau lauko vandens surinkimo trapai yra tvirtesnės konstrukcijos, labiau pritaikyti prie įvairių klimatinių sąlygų, yra atsparūs šalčiui. Taip pat skiriasi ir konstrukcinės dalys, gali būti komplektuojami su tinkleliais – lapų gaudyklėmis.  

  Mūsų siūlomi lauko trapai, skirti terasoms bei balkonams, gali būti su nerūdijančio plieno ar ketaus porėmiu ir grotelėmis. Tuo tarpu kiemui, automobilių stovėjimo aikštelėms skirtų trapų grotelės bei porėmis paprastai yra gaminami iš itin patvarios ketaus medžiagos. Pagal poreikį galime pasiūlyti gaminius su vertikaliu ar horizontaliu išleidimu bei su neužšąlančiu sifonu, įprastus arba su hidroizoliaciniu bituminiu lakštu. 

  Renkantis lauko trapą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į gamintojo deklaruojamą gaminio darbinę temperatūrą, vandens pralaidumą bei apkrovos klasę. Tai gali būti labai svarbūs faktoriai, atsižvelgiant į tai, kur įrenginys bus montuojamas. 

  Lietaus surinkimo trapai 

  Trapas lietaus surinkimui yra skirtas jungti į lietaus kanalizaciją ir paprastai įrengiamas grindinyje ar atitinkamoje kiemo dangoje. Šio tipo trapai dažniausiai naudojami privačiuose namuose, komplektacijoje – lapų gaudyklė, valymo liukas. Į šį trapą gali būti jungiamas skirtingo diametro nuo namo stogo einantis lietvamzdis – diametras pritaikomas sandarinimo žiedų ruošinio pagalba.  

  Renkantis gaminį rekomenduojame atkreipti dėmesį į vandens pralaidumą bei galimą maksimalų lietvamzdžio diametrą.