Prekių katalogas

Viryklės

 • Sakoma, kad virtuvė yra namų širdis, o būtiniausias jos įrenginys – viryklė. Viryklės būna įvairių tipų ir dydžių. Jas galite įsigyti Muresta el. parduotuvėje. Musų svetainėje galite pasirinkti sau tinkamą orkaitę. Mes prekiaujame tokiais gamintojais kaip: Bosch, Beko, AEG ir kitais. Viryklės yra dvejų tipų: dujinės ir elektrinės.
   

 • Viryklių tipai ir savybės

  • Dujinės viryklės: Dujinė viryklė užtikrina greitą, reguliuojamą karštį ir leidžia ant degiklių greitai paruošti maistą. Į zonas padalintos orkaičių temperatūros reiškia, kad skirtingus patiekalus galite ruošti skirtingu greičiu, tačiau orkaitę reikės iš anksto įkaitinti.
  • Dujinės viryklės su elektrine orkaite užtikrina geriausių savybių derinį – dujinių degiklių karštį ir lankstumą bei greitesnį ir tolygesnį elektrinės orkaitės ir ventiliatoriumi veikimą.
  • Elektrinės viryklės dažniausiai įkaista lėčiau nei dujinės viryklės. Tačiau jeigu išsirinksite elektrinę orkaitę su ventiliatoriumi, įkaitinimas ir maisto ruošimas bus daug trumpesnis, o temperatūra bus paskirstoma tolygiau.
  • Elektrinės viryklės būna indukcinės. Indukcinė viryklė irgi turi savo privalumus. Pirmiausia yra labai ekonomiškos, nes akimirksniu pasiekia nustatytą kaitrą, be to, šyla tik puodas, o ne viryklės paviršius. Net pastačius mažesnį puodą ant didesnio skersmens kaitvietės, automatiškai bus šildomas tik puodo paviršius. Kadangi maistas greičiau įšyla, jį paruošite per gerokai trumpesnį laiką.

  Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Todėl verta atkreipti dėmesį į degiklių skaičių bei atskirų viryklių funkcionalumus ir stilistiką. Pasirinkę tinkamą sau modelį galėsite būti tikri, kad gaminimas bus tikras malonumas, o viryklės švaros palaikymas nereikalaus didelių pastangų. Rinkitės viryklė Muresta el. parduotuvėje jau dabar!
     

  Kokie yra viryklių tipai?

  Viryklės būna elektrinės, indukcinės ir dujinės. Dujinės viryklė gali būti su dujinė ar elektrinė orkaitė. Elekrinė ir indukcinė turi elektrinę orkaitę.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis viryklę?

  Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Todėl verta atkreipti dėmesį į degiklių skaičių bei atskirų viryklių funkcionalumus ir dizainą. Pasirinkę tinkamą sau modelį galėsite būti tikri, kad gaminimas bus tikras malonumas, o viryklės švaros palaikymas nereikalaus didelių pastangų.