Prekių katalogas

Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras - oras

 •  

  nordic 12 akcija

   

 • Kokį oro kondicionierių rinktis?

  Atšilus orams visi suskumba ieškoti namų kondicionavimo prietaisų. Kondicionierius yra gana sudėtingas daugiafunkcinis prietaisas ir atėjus laikui pasirinkti šį prietaisą savo namams, atsiduriate skaičių, sąvokų bei raidžių trumpinių maišalynėje. Kondicionieriai skirstomi į: sieninius, palubinius, grindininius, kanalinius ir mobilius.

  Sieniniai oro kondicionieriai:

  Vieni populiariausių prietaisų tvirtinamų prie sienos. Juos galima įrengti bet kokioje nedidelėje patalpoje. Jų galingumas (2-8 kW) leidžia vėsinti iki 80 m2. 

  Palubiniai kondicionieriai:

  Įrenginių konstrukcija leidžia tolygiai paskirstyti orą patalpoje ir išvengti tiesioginės oro srovės, nukreiptos į žmones. Kondicionierius gali būti sėkmingai naudojamas sudėtingos formos patalpų vėsinimui. Jų galingumas (3-15 kW) leidžia vėsinti iki 150 m2.

  Grindiniai (pastatomi) kondicionieriai:

  Po langu įrengtas pastatomas kondicionierius – atvėsina pačią karščiausią patalpos zoną, tokiu būdu užtikrindamas vienodą temperatūrą visoje patalpoje.


  Kanaliniai kondicionieriai.

  Gali būti naudojami atskirų patalpų kondicionavimui. Sumontuotas kondicionierius nėra matomas todėl negadina interjero, patalpoje nėra triukšmo šaltinio (įrenginys yra akustiškai izoliuotas nuo patalpos), kondicionierius gali atlikti ne tik šaldymo, bet ir vėdinimo funkciją (jeigu prie oro paėmimo prijungtas lauko oro kanalas).


  Pagrindiniai aspektai į kuriuos reiktų atsižvelgti:

  • Valdymo sistema. Pasitelkus valdymo pultą, galima reguliuoti įrenginių temperatūrą, veikimo laiką ir kitus parametrus.
  • Triukšmingumas. Oro kondicionierius pasižymi mažu triukšmingumu, kuris nesukelia jokio diskomforto.
  • Funkcionalumas. Priklausomai nuo modelio, tokį kondicionierių galima pritaikyti ne tik vėdinimui, bet ir drėkinimui ar šildymui.
  • Našumas. Prietaisai už gerokai žemesnę kainą gali pasiūlyti efektyvumą, mažą elektros suvartojimą ir aukštą naudingo veikimo koeficientą. Jų pilnai pakanka gyvenamosioms patalpoms.


  Mobilūs oro kondicionieriai:

  Norintiems laisvės ir žmonėms "on the move" rekomenduojame mobilius oro kondicionierius. Mobilūs oro kondicionieriai gali būti lengvai perkeliami ir transportuojami bei montuojami. Jie reikalauja mažai investicijų ir gali būti naudojami iškart, todėl turėsite mažai vargo ir daug laisvės, džiaugsmo. Galite rinktis tarp skirtingų modelių, dydžių ir specifikacijų. Puiki investicija ieškantiems kokybiško sprendimo.

  Renkantis mobilų kondicionierių reikėtų atkreipti dėmesį į:

  • Mobiliojo kondicionieriaus kompresorius randasi patalpos viduje, todėl jo skleidžiamas triukšmas yra pakankamai didelis.
  • Prie mobilaus kondicionieriaus yra prijungtas lankstus ortakis, pro kurį išmetamas šiltas/šaltas oras į lauką ar ventiliaciją, todėl svarbu numatyti vietą patalpoje pro kurią tas oras būtų šalinamas.
  • Reikia įvertinti vandens surinkimo talpos dydį, nuo kurios priklausys kaip dažnai teks išpilti susikaupusį vandenį.
  • Kaina. Tai vieni pigiausių įrenginių.
  • Eksploatavimas. Paprastas transportavimas ir montavimas.

  Jei kyla klausimų, ar tiesiog norite įsigyti išsirinktą prietaisą už geriausią kainą, galite atvykti į mūsų parduotuvę esančią Ukmergės g. 285 Vilniuje arba internetu: muresta.lt.