Prekių katalogas

Įmontuojami šaldytuvai

 • Šaldytuvas neatsiejamas įrenginys kiekvienoje virtuvėje. Tai ne vienus metus virtuvėje tarnaujantis įrenginys, todėl jo pasirinkimas turi būti itin atidus. Svarbu atsižvelgti į jo techninius duomenis bei vietą namų virtuvėje. Įmontuojamus šaldytuvus galima pavadinti nematoma virtuvės butinė technika, nes jie yra įmontuoti po virtuvės baldų plokštėmis. Tad įmontuojami šaldytuvai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, tačiau ir suteikia estetikos bei vientisumo bendroje virtuvės erdvėje. Įmontuojami šaldytuvai šiuo metu yra vienas populiariausių pasirinkimų įsirenginėjant ar renovuojant virtuvę. Kad įmontuojamų šaldytuvų pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, pateiksime jų privalumus bei naudingus patarimus, kuriuos verta žinoti renkantis šio tipo šaldytuvą.

   

   

  Įmontuojamo šaldytuvo privalumai:

  • Platus šaldytuvų pasirinkimas pagal gamintoją, funkcionalumą, dydį bei kainą.
  • Šiuolaikiškas ir modernus virtuvės dizainas, kadangi šaldytuvas yra įmontuotas į virtuvės baldus.
  • Patogus naudojimas.
  • Šaldytuvo dizaino nereikia derinti prie kitos virtuvės įrangos ar baldų.
  • Efektyvus energijos vartojimas.

   

   

  Ką būtina žinoti renkantis įmontuojamą šaldytuvą?

  Įmontuojamus šaldytuvus dažniausiai rekomenduojama rinktis turint erdvesnę virtuvės zoną. Taip yra todėl, kad nors pats šaldytuvas yra mažesnis nei stacionarus, tačiau jis užima daugiau vietos, nes yra integruotas į baldus. Įmontuojamų šaldytuvų korpusas yra didesnis, kad oras galėtų laisvai cirkuliuoti. Taip pat verta atsižvelgti, kad įmontuojami šaldytuvai įprastai yra mažesnės talpos nei stacionarūs. Jų talpa dažniausiai svyruoja apie 20 litrų, tad tai aktualu esant didesnei šeimai. Svarbu, kad įmontuojamame šaldytuve būtų įrengtas šilto oro išėjimo ir šalto oro atėjimo kanalai apatinėje ir galinėje spintelės dalyje.

  Kaip įsigyti įmontuojamus šaldytuvus?

  Platų įmontuojamų ir kokybiškų šaldytuvų pasirinkimą geriausiomis kainomis rasite mūsų el.parduotuvėje muresta.lt arba atvykus į mūsų saloną Vilniuje, Ukmergės g. 285.