Prekių katalogas

Lietaus surinkimo trapai

 • 2980
  3970 Sutaupykite 990
  3610
  4820 Sutaupykite 1210
  1850
  2470 Sutaupykite 620
 • Šioje kategorijoje kiekvienas lietaus vandens surinkimo trapas kaina ir kokybe atitiks kiekvieno kliento lūkesčius ir galimybes. Prekiaujame kokybiška pripažintų gamintojų produkcija, tad čia įsigytas lietaus surinkimo trapas kaina ir kokybe tikrai nenuvils nė vieno. Šioje kategorijoje pristatomi lietaus vandens surinkimo trapai. Lietaus kanalizacija – tai lietaus vandens surinkimas privačiuose namuose. Trapas lietaus surinkimui įrengiamas ant stogų – pro trapą vanduo nuo stogo patenka į lietvamzdžius ir galiausiai nubėga kartu su kitomis nuotekomis.

  Jeigu susidomėjote, įsigykite norimą prekę internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje.

  Kodėl verta rinktis lietaus surinkimo trapą Muresta.lt?

  Lietaus vandens surinkimo trapas kaina ir kokybe atitiks kiekvieno kliento lūkesčius ir galimybes. Prekiaujame kokybiška pripažintų gamintojų produkcija, tad čia įsigytas lietaus surinkimo trapas kaina ir kokybe tikrai nenuvils nė vieno.

  Kas yra lietaus surinkimo trapas?

  Lietaus kanalizacija – tai lietaus vandens surinkimas privačiuose namuose. Trapas lietaus surinkimui įrengiamas ant stogų – pro trapą vanduo nuo stogo patenka į lietvamzdžius ir galiausiai nubėga kartu su kitomis nuotekomis.