Prekių katalogas

Lietaus surinkimo trapai

 • 12638
  18054 Sutaupykite 5416
  3749
  4999 Sutaupykite 1250
  4549
  6065 Sutaupykite 1516
  1892
  3102 Sutaupykite 1210
 • Šioje kategorijoje kiekvienas lietaus vandens surinkimo trapas kaina ir kokybe atitiks kiekvieno kliento lūkesčius ir galimybes. Prekiaujame kokybiška pripažintų gamintojų produkcija, tad čia įsigytas lietaus surinkimo trapas kaina ir kokybe tikrai nenuvils nė vieno. Šioje kategorijoje pristatomi lietaus vandens surinkimo trapai. Lietaus kanalizacija – tai lietaus vandens surinkimas privačiuose namuose. Trapas lietaus surinkimui įrengiamas ant stogų – pro trapą vanduo nuo stogo patenka į lietvamzdžius ir galiausiai nubėga kartu su kitomis nuotekomis.

  Jeigu susidomėjote, įsigykite norimą prekę internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje.

  Kodėl verta rinktis lietaus surinkimo trapą Muresta.lt?

  Lietaus vandens surinkimo trapas kaina ir kokybe atitiks kiekvieno kliento lūkesčius ir galimybes. Prekiaujame kokybiška pripažintų gamintojų produkcija, tad čia įsigytas lietaus surinkimo trapas kaina ir kokybe tikrai nenuvils nė vieno.

  Kas yra lietaus surinkimo trapas?

  Lietaus kanalizacija – tai lietaus vandens surinkimas privačiuose namuose. Trapas lietaus surinkimui įrengiamas ant stogų – pro trapą vanduo nuo stogo patenka į lietvamzdžius ir galiausiai nubėga kartu su kitomis nuotekomis.