Prekių katalogas

Vonios svarstyklės

 • BEURER SVARSTYKLĖS GS215 ROME
  Kodas: 4211125756536
  3500 
  BEURER SVARSTYKLĖS GS235
  Kodas: 4211125757328
  3000 
  BEURER SVARSTYKLĖS GS203 WOOD
  Kodas: 4211125756321
  3000 
  BEURER SVARSTYKLĖS GS14
  Kodas: 4211125755409
  2500 
  BEURER SVARSTYKLĖS GS10 BLACK
  Kodas: 4211125735722
  2500 
 •  

  Vonios svarstyklės

  Stebėti savo svorį yra lengva tada, kai tai tampa kasdienine veikla. Daugelis ekspertų sutinka, kad pastovus svorio stebėjimas leidžia išlaikyti norimą vidutinį, sveiką svorį. Svarstyklės būna tradicinės mechaninės, elektroninės arba skaitmeninės svarstyklės, kūno riebalus analizuojančios svarstyklės ir išmaniosios svarstyklės. Mechaninės ir skaitmeninės svarstyklės parodo Jums tik svorio rodmenis, o analizuojančios svarstyklės suteikia daugiau informacijos apie pačią kūno sudėtį. Išmaniosios svarstyklės yra „protingesnės“ jos leidžia stebėti pasiekimus išmaniajame telefone, todėl norėdami gauti kuo išsamesnį savo sveikatos ir fizinės būklės vaizdą – išmaniosios svarstyklės bus puikus pasirinkimas. Adler, Huawei, ECG, PICOOC, Caso ir kitų gamintojų svarstyklės rinkitės Muresta.lt el. parduotuvėje.
  Nors pagrindinė svarstyklių funkcija yra matuoti svorį, tačiau papildomos funkcijos leis daugiau sužinoti apie savo svorį ir kūną. Tad tik nuo Jūsų poreikių priklausys kokį svarstyklių tipą pasirinkti. Kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, o įrenginys džiugintų, pateiksime kiekvieno iš tipo skirtumus ir privalumus:

   

  MECHANINĖS SVARSTYKLĖS

  Tai vienas paprasčiausių pasirinkimų iš visų tipų, kuris kartu vilioja ir savo patrauklia bei prieinama kaina. Šios svarstyklės net nereikalaus didelės priežiūros – jų nereikės krauti ar keisti jų baterijų. Kita vertus, vienas iš šių svarstyklių trūkumų – tikslumas. Šios svarstyklės nerodo tikslaus svorio gramais, todėl reiktų įsivertinti, kad jos tinkamos sekti svorį, tačiau nėra tinkamos detaliai kūno svorio stebėsenai. Svarbu įvertinti ir tai, kad nors šioms svarstyklėms nereikia baterijų, jos tarnauja daug metų, tačiau ilgainiui gali nusidėvėti spyruoklių mechanizmas, kuris gali lemti didesnę svorio matavimo paklaidą. Šios svarstyklės idealiai tiks jeigu svarstyklėmis nesinaudojate kasdien ir nesekate detalaus kūno svorio, o jums reikalingas žinoti tik esamas kūno svoris, be papildomos informacijos.

   

  SKAITMENINĖS SVARSTYKLĖS

  Šio tipo vonios svarstyklės yra kur kas tikslesnės už mechanines svarstykles. Jos geba parodyti svorį gramais, todėl toks kūno svorio stebėjimas bus detalesnis. Šiomis svarstyklėmis itin paprasta naudotis, o rezultatai yra matomi svarstyklėse įmontuotame LCD ekrane, kur svoris paprastai yra rodomas 0,1 kg tikslumu. Nors šio tipo svarstyklės yra brangesnės už aukščiau aptartas mechanines, tačiau į jas verta investuoti tiems, kurie nori atidžiau ir tiksliau stebėti savo kūno svorį. Dažniausiai, šių svarstyklių maksimalus svoris siekia 250 kilogramų. Be viso to, šio tipo svarstyklių dizainas yra kur kas modernesnis ir šiuolaikiškesnis, todėl jos puikiai derės prie jūsų vonios ar kitų namų vietų erdvių dizaino.

   

  ANALIZUOJANČIOS SVARSTYKLĖS

  Inovatyvios bei pažangios svarstyklės, kurios suteikia galimybę stebėti ir analizuoti ne tik kūno svorį, bet ir kūno riebalų masę, vandens kiekį, kaulų masę procentais bei KMI (kūno masės indeksą). Šio tipo vonios svarstyklės leidžia atlikti detalų kūno svorio ir kitų parametrų stebėjimą, kurie padeda siekti rezultato. Įrenginio veikimo principas – elektros srovė, kuri yra nedidelė ir nejaučiama, siunčiama per visa kūną ir gebanti išmatuoti išvardintus kūno parametrus. Toks įrenginys idealiai tiks sportuojantiems, užsiimantiems aktyvia fizine veikla bei sekantiems ir analizuojantiems kūno rodmenis. Toks stebėjimas užtikrina ne tik geresnių rezultatų siekimą, bet ir sveikatos pokyčius ir gerą savijautą.

   

  IŠMANIOSIOS SVARSTYKLĖS

  Šio tipo svarstyklės neveltui vadinamos išmaniosiomis, nes jas galima prijungti prie savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, kur yra galimybė stebėti, išsaugoti bei sekti savo kūno svorio pokyčius ir kitus rodmenis. Tokios svarstyklės suteikia galimybę detaliai stebėti kūno svorį bei bendrą sveikatos ir fizinės būklės vaizdą. Šios svarstyklės taip pat veikia nejaučiama ir nepavojinga elektros srove, pasitelkiant bioelektrinės varžos analizę. Net ir pačios paprasčiausios svarstyklės gebės įvertinti kūno masės indeksą bei paskaičiuoti riebalų kiekio procentą. Tačiau įprastai, didžioji dalis išmaniųjų svarstyklių geba apskaičiuoti ir įvertinti tokius kūno rodiklius:

  • Kūno masės svorį.
  • Kūno riebalų procentinę dalį.
  • Kūno masės indeksą (KMI).
  • Vandens procentinę dalį.
  • Raumenų masę.
  • Kaulų masę.
  • Visceralinių riebalų indeksą (vidinių riebalų sankaupą jūsų kūne).
  • Kalorijas.

   

  Trumpa atmintinė, į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis svarstykles:

  • Atkreipkite dėmesį į didžiausią įrenginio galimą svorį – daugelis svarstyklių turi didžiausio galimo svorio viršijimo indikaciją, todėl jis turi būti gerokai didesnis nei jūsų ar kito asmens svoris, kuris naudosis svarstyklėmis.
  • Įvertinkite svarstyklių dydį – nors tai nėra pats svarbiausias kriterijus, tačiau svarstyklių matmenys ir svoris tikrai bus aktualus tiems, kurie nori kuo kompaktiškesnio daikto, kuris neužims daug papildomos vietos namuose. Taip pat svarstyklių svoris aktualus tiems, kurie planuoja svarstykles vežiotis kartu su savimi kur nors vykstant.
  • Svarstyklių dizainas – šis kriterijus tikrai nėra paskutinėje vietoje, ypač tuo atveju, jeigu svarstyklės namuose stovės matomoje vietoje. Juk net ir toks nedidelis įrenginys gali derėti prie bendro namų interjero, o gal net tapti išskirtiniu stiliaus akcentu. Platus asortimentas, spalvų ir formų pasirinkimas tikrai leis išsirinkti įrenginį, kurį pritaikysite prie namų erdvės.

   

  Kokie yra svarstyklių tipai?

  Svarstyklės būna tradicinės mechaninės, elektroninės arba skaitmeninės, kūno riebalus analizuojančios ir išmaniosios svarstyklės. Mechaninės ir skaitmeninės svarstyklės parodo Jums tik svorio rodmenis, o analizuojančios suteikia daugiau informacijos apie pačią kūno sudėtį. Išmaniosios svarstyklės yra „protingesnės“ jos leidžia stebėti pasiekimus išmaniajame telefone, todėl norėdami gauti kuo išsamesnį savo sveikatos ir fizinės būklės vaizdą – išmaniosios svarstyklės bus puikus pasirinkimas.

  Kokio gamintojo svarstyklės yra geriausios?

  Sunku pasakyti kokio gamintojo svarstyklės yra geriausios. Kiekvienas gamintojas gamina unikalius produktus, kad patenkinti žmonių lukesčius ir norus. Muresta el. parduotuvėje tikrai turėsie iš ko pasirinkti. Mes prėkiaujame Adler, Huawei, ECG, PICOOC, Caso ir kitų gamintojų svarstyklėmis.