Prekių katalogas

Skalbinių džiovyklos, drabužių kabyklos

 • Skalbinių džiovykla Brabantia Hangon 15m
  Kodas: Brabantia Hangon 15m
  5335
  Skalbinių džiovykla Brabantia Hangon 20m
  Kodas: Brabantia Hangon 20m
  6305
  Skalbinių džiovykla Brabantia Hangon 25m
  Kodas: Brabantia Hangon 25m
  7663
  Skalbinių džiovykla Brabantia Hangon 25m su pakaba
  Kodas: Brabantia Hangon 25m su pakaba
  9215
  Skalbinių džiovykla Brabantia Tower 20 m
  Kodas: Brabantia Tower 20 m
  9215
  Skalbinių džiovykla Brabantia Tower 23 m
  Kodas: Brabantia Tower 23 m
  13100
 •  

  Skalbinių džiovyklos, drabužių kabyklos

  Tinkamas ir taisyklingas drabužių džiovinimas yra labai svarbi drabužių priežiūros dalis, kuri išlaiko audinį kokybišką ir neleidžia jam deformuotis. Nors vis labiau populiarėja elektrinės skalbinių džiovyklės, kurios vos per kelias valandas gali išdžiovinti ką tik išplautus drabužius, natūralus drabužių džiovinimas išlieka dažniausiu aprangos džiovinimo būdu. Be to, ne visas audinio rūšis galima džiovinti elektrinėse džiovyklėse, o gryname ore išdžiūvusi apranga daug maloniau kvepia. Šlapiems rūbams džiūti rekomenduojama įsigyti ir naudoti specialią džiovyklą, ant kurios galėsite patogiai pakabinti aprangą.

  Muresta.lt siūlo platų drabužiams džiovinti skirtų daiktų asortimentą, kuris už patrauklią kainą leis įsigyti kokybišką prekę. Prekių kataloge, savo klientams siūlome prekinio ženklo „Brabantia“ vidaus ir lauko džiovyklas, kurios išsiskiria savo ilgaamžiškumu, patvarumu. Joms taikoma net penkerių metų aptarnavimo garantija.

   

  Skalbinių džiovyklės: rūšys ir kokią pasirinkti?

  Priemonę drabužiams džiovinti verta rinktis įvertinus keletą apsektų. Pirmiausiai verta atsižvelgti, ar rūbus norėsite džiauti lauke, ar viduje, pavyzdžiui kambaryje, balkone, o gal net terasoje. Pirmuoju atveju, būtina rinktis lauko džiovykles, kurios yra gerokai atsparesnės ir patvaresnės naudoti lauke. Tuo tarpu, jeigu džiovykla bus naudojama patalpoje, pasirinkimui daugiau įtakos turės jūsų turimos erdvės dydis. Žinoma, kuo didesnę džiovyklę įsigysite tuo daugiau drabužių galėsite išdžiovinti tuo vienu metu, tačiau labai svarbu atsižvelgti ar turėsite pakankamai vietos jai pastatyti bei išskleisti. Nors dauguma džiovinimo sistemų patogiai susilanksto, reikėtų nepamiršti ir apsvarstyti, kur sandėliuosite šį daiktą, kai jo nenaudosite.

  Puiki alternatyva vietą taupantiems asmenims yra išskleidžiamos / ištraukiamos arba tvirtinamos drabužių džiovinimo sistemos. Šie gaminiai tvirtinasi prie paviršių, pavyzdžiui lubų arba sienų ir gali būti naudojami tik pagal poreikį. Tai labai patogu, nes nenaudojant galite užlenkti ir nesivarginti, kad džiovykla užima daug vietos.

   

  Lauko džiovyklės: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

  Šiltomis dienomis lauke džiovinti išskalbtus drabužius ir patalynę yra kur kas maloniau. Mėgstantiems ir turintiems galimybę skalbinius išnešti į lauką lauko džiovyklės yra nepamainomas pagalbininkas. Jos nesudėtingai tvirtinasi, vos įsmeigus stovo laikiklį į žemę. Renkantis šį pagalbininką svarbiausiai yra ilgaamžiškumas ir stabilumas, kuris neleis džiovyklei nuvirsti vos papūtus stipresniam vėjo gūsiui. Pagrindiniai kriterijai, kuriuos būtina įvertinti, jeigu apsisprendėte įsigyti tokią drabužių džiovinimo priemonę:

  • Atkreipkite dėmesį į džiovyklos konstrukciją. Geriausiai rinktis metalinio korpuso, iš korozijai atsparių medžiagų pagamintas konstrukcijas.
  • Įsitikinkite, ar kabykla yra su neslystančiu profiliu. Jis užtikrins, kad pakabinus drabužius jie lengvai nenuslys ir nukritę vėl neišsiteps.
  • Papildomą naudą ir efektyvumą suteikia įvairus funkcionalumas, pavyzdžiui ar galėsite lengvai pasukti džiovyklę net, kai ji pilnai užpildyta.
  • UV spinduliams atsparios virvės yra daug kokybiškesnės ir ilgaamžiškesnės, todėl ilgainiui nuo saulės spindulių nepradės trūkinėti ir nesuplyš.
  • Labai svarbu, kad jūsų pasirinktos džiovyklos rinkinyje būtų ir apdangalas, kuriuo suskleistą džiovyklę galėtumėte apdengti, kai jos nenaudosite. Taip išvengsite įvairių aplinkos veiksnių žalos ir galėsite daiktu naudotis kur kas ilgiau.
  • Nepamirškite įvertinti perkamos džiovyklės aukščio ir derinkite jį prie savo ūgio, kad rūbų kabinimas nesukeltų Jums nepatogumų ir būtų lengvas bei paprastas.

   

  Vidaus patalpų skalbinių džiovinimo įrenginiai

  Rūbus džiovinant namuose naudojamos drabužių kabyklos, kurios yra kompaktiškas sprendimas, jeigu gyvenate bute. Taip pat tai puikus pasirinkimas, kai nuolatos keičiate džiovinimo vietą, pavyzdžiui renkatės džiovinti skirtinguose kambariuose, retkarčiais drabužius džiovinate balkone ar terasoje. Tokios džiovyklės yra ypač lengvos, nesudėtingai sulankstomos ir gali būti perkeltos kartu su drabužiais bet kada prireikus.

  Mažai vietos užimančios kabyklos yra ir labai talpios. Įsivaizduokite, jeigu renkatės standartinę 20 metrų bendrą džiovinimo ilgį turinčią džiovyklą, ji yra tinkama ir pritaikyta vienu metu atlaikyti ir džiovinti dviejų pilnų skalbimo mašinoje išskalbtų drabužių turinį. Prieš pirkdami tokį gaminį, būtinai įvertinkite:

  • Kokius kojelių dangtelius turi. Verta rinktis tokias, kurios turi paminkštintas kojeles, kad perkeldami nesubraižytumėte savo namų grindų.
  • Kiek pakabų kilpų turi. Jos lemia, kaip patogiai ir erdviai galėsite padžiauti skirtingas palaidines ar marškinius.
  • Rinkitės tokias, kurių išskleidžiamų „sparnų“ kampas yra reguliuojamas. Taip galėsite patogiau džiauti ilgesnius drabužius, ar pakelti vieną kampą, kai kambaryje reikalinga daugiau vietos.
  • Džiovyklė turėtų būti su horizontalia lentynėle, ant kurios galėsite džiovinti tokius drabužius, kurių negalima kabinti, pavyzdžiui megztus gaminus, kad audinys nesideformuotų.
  • Auginantiems mažamečius, verta įsigyti džiovyklę turinčią saugią užrakto nuo vaikų sistemą.

   

  Tvirtinamų džiovyklių ypatybės

  Renkantis džiovyklę, kuri yra tvirtinama prie įvairių paviršių turite prisiminti, kad jų vieta nebegalės būti keičiama, todėl labai svarbu apsvarstyti, kur yra tinkamiausia ir praktiškiausia kabinimo vieta. Priklausomai nuo pasirinkimo, jos gali būti tinkamos montuoti viduje arba lauke.

  Lauke tvirtinamos skalbinių džiovyklės dažniausiai yra kabinamos prie sienos fasado, todėl montavimas gali pareikalauti šiek tiek daugiau laiko bei įgūdžių. Dažniausiai tvirtinimas nėra sudėtingas, o rinkinyje yra visos reikiamos tvirtinimo detalės ir gręžimo šablonas. Sėkmingam pakabinimui būtina vadovautis tvirtinimo instrukcijomis, kurios būna džiovyklės pakuotėje.

  Tokios džiovyklės yra lanksčios ir jų išraukimo ilgis gali būti reguliuojamas pagal poreikius. Kuomet daikto nenaudojate galite nesudėtingai suskleisti ir uždengti specialiu apdangalu. Nepamirškite teisingai suplanuoti džiovyklės kabinimo vietos, nes pasirinkus montuoti ją pavėsyje drabužiai džius ilgiau, visgi stipriai saulėtos erdvės irgi vertėtų vengti, nes tiesioginiai UV spinduliai gali kenkti kai kurių audinių spalvos ilgaamžiškumui.

  Viduje tvirtinamos skalbinių džiovyklės dažniausiai būna ištraukiamos ir montuojamos tarp dviejų sienų. Jos ypač patogios ir mėgstamos naudoti vonios kambaryje, nes yra atsparios drėgmei bei korozijai, tačiau tinkamai įvertinę atstumus tarp sienų galite nesudėtingai kabinti ir kituose kambariuose. Pagrindinis šių džiovyklių privalumas, jog džiovyklą sulankstant, virvutės susisuks automatiškai.

   

  Kodėl džiovykles verta pirkti Muresta.lt?

  Renkantis bet kokį namų apyvokos daiktą labai svarbi yra prekės kaina, kurią lemia įvairūs aspektai: prekinis ženklas, prekės dydis, medžiagiškumas ir kokybė. Efektyviam Jūsų pasirinkimui prie kiekvienos prekės pateikiame detalius prekių aprašymus bei pagrindines specifikacijas. Visa tai padės lengviau išsirinkti bei palyginti skirtingas džiovykles bei jų kainas.

  Savo asortimente daugelį džiovyklių turime sandėlyje, jos yra parduodamos patraukliomis kainomis bei joms taikomos įvairios nuolaidos. Pasirinkę pirkti pas mus, savo poreikius atitinkančią džiovyklę galėsite patogiai įsigyti internetu arba atvykę į mūsų parduotuvę Vilniuje (Ukmergės g. 285).