Prekių katalogas

Pirkimas išsimokėtinai

 • Pirkimas išsimokėtinai internetu

  Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai internetu, sekite šiuos nurodymus:

  1. Norint įsigyti pasirinktą produktą išsimokėtinai mūsų internetinėje parduotuvėje, pridėkite norimas įsigyti prekes į krepšelį ir apmokėjimo etape rinkitės pirkimas išsimokėtinai „SB lizingas“.
  2. Išsimokėtinai galima pirkti bet kurią prekę, kurios vertė yra didesnė nei 100 €.
  3. Pasirinkus lizingo apmokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje Jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu, todėl turėkite vieną iš šių priemonių.
  4. Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės Jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas.
  5. Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus Jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, Jūs būsite grąžinti atgal į internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu. O pasirašytą sutartį gausite į savo el.paštą. pdf formatu.
  6. Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. pirkti išsimokėtinai negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.
  7. Pirkti išsimokėtinai gali asmuo, turintis bent 4 mėnesių nenutrūkstamą darbo stažą paskutinėje darbovietėje.
  8. Jei esate pareigūnas, statutinis tarnautojas arba ūkininkas ir norite pirkti išsimokėtinai, tuomet Jums reikės pateikti papildomus dokumentus apie Jūsų pajamas.
  9. Asmenims dirbantiems pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą ir norintiems įsigyti prekes išsimokėtinai, reikia pateikti:

  • individualios veiklos vykdymo pažymos arba verslo liudijimo kopiją;
  • VMI patvirtintą pajamų deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus (išskyrus atvejus, kai klientui dar nebuvo atsiradusi prievolė deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos);
  • ne mažiau kaip 6 praėjusių kalendorinių mėnesių banko sąskaitos išrašą, patvirtintą banko .