Prekių katalogas

Garantija

 • www.muresta.lt – visada sutaupote!!!

  Mes prekiaujame pripažintų gamintojų santechnikos prekėmis itin patraukliomis kainomis. Visiems savo klientams galime pasiūlyti santechnikos prekes pigiau tuo pačiu išlaikant aukščiausius prekių kokybės standartus. Santechnikos prekių kainos kinta priklausomai nuo gamintojo bei įrangos funkcijų, tačiau mes pasiūlysime patį optimaliausią variantą kiekvienam.

  Jeigu kataloge santechnikos prekės kainos Jūsų netenkina, užsukite į mūsų išpardavimo katalogą ir tikrai rasite, ko ieškote, pigiau. Prekes galite pirkti tiek internetu, tiek parduotuvėje - salone „Muresta“adresu Ukmergės g. 285, Vilnius.

  Geriausios kokybės garantija

  Mūsų parduotuvėje siūlomos geriausių gamintojų aukščiausios kokybės santechnikos prekės. Galime užtikrinti kiekvieną klientą, kad prekiaujame tik kokybiška santechnika visados patraukia kaina, tad ir sutaupysite, ir džiaugsitės ilgai tarnausiančia santechnikos produkcija.

  Visos prekės yra originalios, naujos, kokybiškos, atitinkančios Europos Sąjungos reikalaujamus standartus ir turi gamintojų suteikiamą garantiją.

  Mes asmeniškai garantuojame greitą ir profesionalų aptarnavimą. Visada padėsime surasti geriausią sprendimą!

  Pinigų grąžinimo garantija

  1. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

  2.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

  2.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;

  2.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

  2.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

  2.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

  3. Prekės kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas.

  4. Prekės keičiamos ar grąžinamos salone „Muresta“ adresu Ukmergės g. 285, Vilnius. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo, kuriame nurodo prekės trūkumus. Prie prašymo pridedama kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas (jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas).

  5. Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

  6. Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pardavėjas, gavęs raštišką pirkėjo prašymą, privalo kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos (toliau - Valstybinė ne maisto produktų inspekcija) dėl prekės kokybės įvertinimo, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti pirkėjui.

  7. Jeigu pardavėjas nevykdo šių taisyklių 4 ar 8 punktuose nurodytų reikalavimų, pirkėjas dėl prekių kokybės įvertinimo gali kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas apie tai pranešti pardavėjui.

  8. Prekės kokybės įvertinimo išlaidos apmokamos teisės aktų nustatyta tvarka.

  9. Pardavėjas ir/ar pirkėjas, jeigu pageidauja, gali dalyvauti įvertinant prekės kokybę.

  10. Jeigu pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

  11. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per 14 dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.

  Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

  12. Pirkėjas gali pasinaudoti šių taisyklių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

  13. Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti pirkėjui.

  14. Kilus klausimams dėl prekių gražinimo, geriausiai rašyti elektroninį laišką adresu info@muresta.lt, o neesant galimybės to padaryti - kreiptis kitais mūsų e-parduotuvėje nurodytais kontaktais.