Prekių katalogas

Šaldytuvai

 • Muresta elektroninėje parduotuvėje galite rasti platų įvairių šaldytuvų gamintojų pasirinkimą: Samsung, Snaigė, Liebherr, LG, Bosch, Electrolux ir kitus prekės ženklus. Galite rinktis iš dvidurių, įmontuojamų, šaldytuvų be šaldiklio ir mini šaldytuvų. Skirtingi šaldytuvų dydžiai, bei spalvų įvairovė suteikia galimybę išsirinkti šaldytuvą, kuris derės prie Jūsų virtuvės interjero, siekiant sukurti stilingą virtuvės aplinką bei patenkins visų šeimos narių asmeninius poreikius. Svarbiausia surasti optimaliausią variantą Jūsų namams. Prekes galite užsakyti internetu jau dabar!  

 • Šaldytuvas – vienas iš būtiniausių buitinės technikos prietaisų, padedantis ilgesnį laiką išlaikyti maisto produktų šviežumą ir tokiu būdu suteikiantis galimybę žmonėms net ir karščiausiomis dienomis nebijoti, jog sugedo ką tik pirktas pienas ar mėsa. Šaldytuvai pasižymi ir kitomis funkcijomis, pavyzdžiui šaldymo kameros, galinčios greitai užšaldyti maistą ir išlaikyti jį tokioje būklėje gana ilgą laiką.

  Poreikis kuo ilgiau išlaikyti maisto produktus šviežius pas žmonės atsirado ganėtinai seniai, todėl jau nuo XVIII amžiaus vidurio, išradėjai bandė sukurti mašinas, leidžiančias sudaryti sąlygas, kuriose temperatūra būtų žemesnė nei aplinkinė. Tačiau tik dar po maždaug 150 metų, įdarbinus elektros energiją, pavyko sukurti kiek efektyvesnius šaldytuvus. Visgi jie buvo dar labai toli nuo to, ką esame įpratę matyti savo virtuvėse šiais laikais. Pirmieji namams skirti įrenginiai atsirado tik maždaug prieš 100 metų. Tačiau jų populiarumui trukdė neigiamos savybės, kuriomis pasižymėjo tų laikų šaldytuvai: kaina ir sudėtingas montavimas.. Situacija pasikeitė kai 1927 metais, kompanija General Electric pristatė namų vartotojams savo prietaisą, kuris pasižymėjo kompaktiškumu ir galėjo būti naudojamas bet kuriuose namuose. Didžiausia tų metų šaldytuvų problema buvo nemažas pavojus sveikatai, kurį jie keldavo. Freono panaudojimas šių prietaisų gamyboje, leido ženkliai pagerinti situacija ir apsaugoti šaldytuvų gamintojus nuo įvairių rizikų. Tuo metu vis daugiau pasaulinių gamintojų bandė įžengti į šią rinką ir pristatyti savo klientams vis naujesnius ir pažangesnius modelius. Šeštajame ir septintajame dešimtmetyje vyko tikrasis šaldymo įrangos renesansas, nes atsirado tokios technologinės naujovės kaip automatinis atitirpinimas ir ledukų gaminimas. Nuo tų laikų, praktiškai neįmanoma įsivaizduoti namų, kuriuose nebūtų šių prietaisų.

   

  Šaldytuvų tipai

  Jei pirmieji šaldytuvai buvo daugmaž vienodi ir esminiai jų skirtumai buvo pastebimi nebent dizaino sprendimuose, tai einant laikui ir besivystant technologijoms, gamybos procesams, inovacijoms ir žinoma kintant žmonių poreikiams, gamintojai stengėsi, kad jų produktai atitiktų visus modernumo ir mados reikalavimus. Taip įprastos „šalčio spintos“ evoliucionavo į prietaisus, kurie pasižymi ne tik aukštu efektyvumu, bet ir patogiu naudojimu, bet kuriam pirkėjui.

  Šiuolaikiniai šaldytuvai yra skirstomi į montuojamus bei laisvai pastatomus, vienų arba dviejų durų, su šaldymo kameromis ir be jų. Kiekvienas variantas turi savo privalumus ir trūkumus. Dažniausiai pasitaikančios papildomos funkcijos: šaldymo kameros, galinčios greitai užšaldyti maistą, automatinis šaldytuvo atšildymas, palengvinantis šaldytuvo priežiūrą, elektroninis valdymas ir daugelis kitų.

  Laisvai pastatomi arba įmontuojami

  • Laisvai pastatomi šaldytuvai. Tai labai plati įrenginių grupė, pasižyminti talpos, matmenų ir netgi spalvų įvairove. Tai leidžia greitai ir lengvai surasti šaldytuvą, kuris tiktų tiek mažai virtuvei tiek ir didelėms patalpoms. Didesnis asortimentas ir lengvesnis tinkamo modelio pasirinkimas yra kelios priežastys, dėl kurių dauguma žmonių mieliau renkasi laisvai pastatomus 85 – 200 cm aukščio bei 49 – 90 cm pločio įrenginius. Be to, tarp esminių privalumų, kuriais pasižymi šie šaldytuvai, kaina užima gana svarbią vietą, nors tiksliau būtų sakyti kainų įvairovė, leidžianti pasirinkti prietaisą atitinkanti skirtingus biudžetus. Laisvai pastatomi šaldytuvai gali būti be šaldiklio ir su juo. Pastarasis gali būti įrengtas tiek pačio šaldytuvo viduje, specialiai įrengtoje kameroje, tiek kaip atskira įrenginio dalis už atskirų durelių. Pastarojo tipo įrenginiai skiriasi ir pagal tai, kur yra šaldymo kamera: viršuje arba apačioje. Pastarieji modeliai pasižymi didesne talpa ir stalčių bei krepšių, skirtų šaldomų produktų laikymui įvairove. Kai kuriems žmonėms patogesnis sprendimas – viršuje esantis šaldiklis, kurį norint pasiekti nereikia lenktis.
  • Įmontuojami šaldytuvai: Jeigu keičiate virtuvės interjero dizainą ir dauguma Jūsų buitinės technikos įrenginių yra įmontuojami į baldus, patogiau rinktis ir tokiu pačiu principu įrengiamą šaldytuvą. Renkantis tokį įrenginį reikia būtinai atkreipti dėmesį, kad įmontuojami šaldytuvai lyginant su laisvai pastatomais, pasižymi mažesne talpa. Talpos skirtumas laisvai pastatomų šaldytuvų naudai yra apie 20 l. Taip pat įmontuojami šaldytuvai užima daugiau vietos, nes jų korpusas turėtų būti didesnis ir leisti laisvai cirkuliuoti orui.

  Vienų arba dviejų durų

  Nors daugelis siūlomų šaldytuvų yra dviduriai (už vienu randasi pats šaldytuvas, o už kitų šaldiklis), tačiau šiuo terminu apibūdinami modeliai, kuriose už dviejų, lygiagrečiai esančių durų yra 2 šaldytuvo skyriai.

  • Vienų durų modeliai yra labiau paplitę nei įprastai yra mažesni, tačiau pakankamai talpūs, kad jų pakaktų nedidelės šeimos poreikiams. Prieš įsigydami šaldytuvą būtinai išsiaiškinkite, į kurią pusę atidaromos durelės, tačiau dauguma šiuolaikinių šaldytuvų modelių pasižymi keičiama durų atidarymo kryptimi.
  • Dviejų durų šaldytuvai savo ruožtu gali ne tik sutalpinti daugiau maisto produktų, bet ir leidžia patogiau organizuoti jų išdėstymą. Turite namus su didele virtuve ir laikot daug maisto atsargų? Tokiu atveju galite pagalvoti apie dviejų durų šaldytuvą. Šie modeliai pasižymi didžiausia talpa: daugiau nei 300 šaldytuvo ir 150 – 200 l šaldiklio zonos talpa (tais atvejais kai šaldiklio ir šaldytuvo kameros randasi lygiagrečiai). Dviejų durų šaldytuvai dažniausiai būna apie 89 – 91 cm pločio, tačiau taip pat yra modelių, kurie gali siekti ir 120 cm. Žinoma dėl didesnės talpos, kuria pasižymi šie šaldytuvai, kaina, mokama už juos taip pat būna aukštesnė, tad ieškantiems biudžetinio sprendimo, šio tipo įrenginiai ko gero netiks.

  Su šaldikliu ar be jo

  Šaldiklio kamera šaldytuvuose nėra būtina, nes ne visi jomis naudojasi, arba atvirkščiai – dėl didesnio poreikio, turi atskirą įrenginį skirtą maisto produktų šaldymui. Dėl šios priežasties gamintojai išleidžia modelius, kuriuose šio skyriaus išvis nėra. Šaldytuvai be šaldiklio pasižymi didesne talpa, ir juose gali būti žemos temperatūros skyrius, skirtas ilgesniam produktų laikymui. Jie yra skirtingu dydžiu, kaip labai maži, taip ir didesni.

  Verta paminėti, kad šaldymas gali būti realizuojamas savaiminės oro cirkuliacijos ar aušintuvų pritaikymo dėka - kitaip dar vadinama No Frost technologija. Savaiminė oro cirkuliacija užtikrina didelį drėgmės lygį šaldymo kameroje, kuris yra itin svarbus šviežių produktų laikymui. Tačiau dažnai toks šaldymo būdas lemia, kad ant vidinių šaldytuvo sienelių atsiranda šerkšnas, kuris reikalauja periodinio atitirpinimo.

  Daugumoje šaldytuvų „No Frost“ sistema veikia tik pagrindiniame šaldytuvo skyriuje, tačiau yra modelių, kuriuose šios sistemos veikimas apima visas kameras. No Frost sistemos veikimo principas paprastas – aušintuvai tiekia į kamerą atvėsintą orą, kurio dėka sumažėja drėgmės kameroje lygis, o ant šaldytuvo sienelių šerkšnas arba nesusidaro arba greitai tirpsta.

   

  Kaip pasirinkti tinkamą šaldytuvą?

  Renkantis šaldytuvą, svarbu yra neskubėti, nes pasirinktas modelis tarnaus jums ne vienerius metus, ir jei tuo laikotarpiu bus numatomi kokie nors pokyčiai, tai įrenginys neturėtų jiems trukdyti.
  Pirmas dalykas dėl kurio reikėtų apsispręsti – kai ir kur statysite savo naują prietaisą? Jeigu keičiate virtuvės interjero dizainą ir dauguma Jūsų buitinės technikos įrenginių yra įmontuojami, patogiau rinktis ir tokio pat tipo šaldytuvą. Laisvai pastatomi modeliai - turi gera talpą, bei matmenų įvairovę, todėl galima greitai ir lengvai surasti šaldytuvą, kuris tiktų net ir labai mažai virtuvei.

  Turima vieta ir šeimos poreikiai pasufleruos kurią reikėtų rinktis šaldytuvo talpą. Nors daugelis šiuolaikinių virtuvės prietaisų yra ganėtinai taupūs, tačiau didesnis šaldytuvas dažniausiai vartos ir kiek daugiau elektros energijos, tad rinktis aukštą ir platų modelį vien dėl to, kad jis gražiai atrodytų jūsų namuose tikrai neverta. Tas pats liečia ir nepakankamai didelius modelius. Jei kaskart grįžus iš parduotuvės susidursite su iššūkiu rasti vietos šaldytuve, tai ne tik kad bus nepatogu, bet ir ko gero turės įtakos maisto produktų gedimui. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog aukštesnis ir platesnis šaldytuvas ne visada yra ir talpesnis. Todėl yra būtina susipažinti su jo techniniais parametrais, tarp kurių bus nurodytos tiek šaldytuvo tiek šaldiklio kamerų talpos litrais.

  Jei namuose jau turite šaldiklį arba planuojate tokį įsigyti, tai ko gero jums pakaks šaldytuvo be šaldymo kameros. Šis sprendimas ypač populiarus didesnėse šeimose, arba tarp tų gyventojų, kurie nemėgsta dažnai lankytis parduotuvėse ir apsirūpina didesniu maisto produktu kiekiu, kurio pakanka ilgesniam laikui.

  Šaldytuvo spalva, nors ir neturi esminės įtakos jo veikimui ir patogumui, tačiau pastaruoju metu tapo ganėtinai svarbiu pasirinkimo kriterijumi. Vis daugiau namų ūkių renkasi sprendimus, kurie dar prieš keliolika metų tiesiog nebuvo siūlomi. Mūsų laikais įprastas baltas šaldytuvas tampa vis didesne retenybe, ir jį vis dažniau išstumia pilki, nerūdijančio plieno, juodi ir netgi ryškūs raudoni modeliai. Tokiu būdu šie prietaisai tampa svarbia virtuvės stiliaus dalimi, o įvertinus, jų gabaritus, neretai ir dėmesio centru.

  Papildomos funkcijos tokios kaip ledukų arba smulkinto ledo gaminimo aparatas bei šalto vandens padavimo sistema gali tikrai būti naudingos, ypač karštomis vasaros dienomis. Žinoma nereikėtų pamiršti apie tokius parametrus kaip energetinis efektyvumas, žymimas raidėmis nuo A iki G. Norint, kad sąskaitos už elektrą neužgožtų naujo prietaiso rinkitės ne žemesnė nei B klasę.

   

  Šaldytuvai internetu gera kaina

  Elektroninei prekybai visame pasaulyje vystantis dideliais tempais, vis daugiau produktų kasmet yra įsigyjama būtent internetu. Tas pats liečia ir buitinę bei virtuvinę techniką. Pirkėjai dažnai pastebi, jog norint įsigyti tinkamą prietaisą į namus, nebūtina važinėtis po parduotuves ir apžiūrinėti šimtus modelių. Aiškiai suvokiant savo poreikius ir susidėliojus prioritetus, internete tinkamą šaldytuvą rasti galima gerokai greičiau. Be to, dažnu atveju, čia siūlomi modeliais yra pigesni. Taip yra todėl, kad pardavėjams nereikia leisti daug pinigų prekybinių patalpų nuomai, personalui ir komunalinėms paslaugoms.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje ne tik siūlomi geriausių ir žinomiausių gamintojų produkcija, čia yra ir kiek mažiau pažįstamų prekinių ženklų prietaisai, kuriuos pirkėjai dažnai gali įsigyti ir kiek patrauklesnėmis kainomis. Mūsų asortimentas yra ypač platus, čia yra vienų ir dviejų durų modeliai, įmontuojami ir laisvai pastatomi įrenginiai bei pačių įvairiausių spalvų šaldytuvai. Akcijos ir nuolaidos, kurias laikas nuo laiko organizuojame, padeda klientam sutaupyti dar daugiau ir įsigyti patikusį įrenginį už dar patrauklesnę kainą.