Prekių katalogas

Šaldytuvai

 • Muresta el. parduotuvėje galite rasti platų gamintojų pasirinkimą: Samsung, Snaigė, Liebherr, LG, Bosch, Electrolux ir kitus. Rinkitės iš dvidurių, įmontuojamų, šaldytuvų be šaldiklio ir mini šaldytuvų. Skirtingi šaldytuvų dydžiai, bei spalvų įvairovė suteikia galimybė išsirinkti šaldytuvą, kuris derės prie Jūsų virtuvės interjero siekiant sukurti stilingą virtuvės aplinką, bei patenkins visų šeimos narių asmeninius poreikius. Svarbiausia surasti optimaliausią variantą Jūsų namams. Prekės galite užsakyti internetu jau dabar!  

 • Šaldytuvų tipai

  Šaldytuvas – vienas iš būtiniausių buitinės technikos prietaisų. Šaldytuvas padeda ilgesni laika išlaikyti maisto produktų šviežumą. Tačiau šaldytuvai džiugina ir kitomis papildomomis funkcijomis: šaldymo kameros, galinčios greitai užšaldyti maistą, automatinis šaldytuvo atšildymas, palengvinantis šaldytuvo priežiūrą. elektroninis valdymas ir daugelis kitų. 

  • Įmontuojami šaldytuvai: Jeigu keičiate virtuvės interjero dizainą ir dauguma Jūsų buitinės technikos įrenginių yra įmontuojami, patogiau rinktis ir įmontuojamą šaldytuvą. Renkantis įmontuojamą šaldytuvą reikia būtinai atkreipti dėmesį, kad įmontuojami šaldytuvai lyginant su laisvai pastatomais, pasižymi mažesne talpa. Talpos skirtumas laisvai pastatomų šaldytuvų naudai yra apie 20 l. Taip pat įmontuojami šaldytuvai užima daugiau vietos, nes jų korpusas turėtų būti didesnis ir leisti laisvai cirkuliuoti orui.
  • Laisvai pastatomi šaldytuvai: turi gera talpą, bei matmenų įvairovė, todėl galima greitai ir lengvai surasti šaldytuvą, kuris tiktų net ir labai mažai virtuvei. Dėl šitos priežasties vis dar dauguma žmonių mieliau renkasi laisvai pastatomus 85 – 200 cm aukščio bei 49 – 90 cm pločio šaldytuvus.Laisvai pastatomi šaldytuvai gali būti su šaldikliu apačioje arba viršuje. Kokį pasirinkti? Kaip Jums bus patogiau. Kai kuriems žmonėms patogesnis sprendimas – viršuje esantis šaldiklis, kurį norint pasiekti nereikia lenktis.
  • Dvejų durų šaldytuvai: Turite namus su didele virtuve ir laikot daug maisto atsargų? Tokiu atveju galite pagalvoti apie dviejų durų šaldytuvą. Šie modeliai pasižymi didžiausia talpa: daugiau nei 300 šaldytuvo ir 150 – 200 l šaldiklio zonos talpa. Dviejų durų šaldytuvai dažniausiai būna apie 89 – 91 cm pločio, tačiau taip pat yra modelių, kurie gali pasigirti ir 120 cm pločiu. Prieš įsigydami šaldytuvą būtinai išsiaiškinkite, į kurią pusę atidaromos durelės, tačiau dauguma šiuolaikinių šaldytuvų modelių pasižymi keičiama durų atidarymo kryptimi.
  • Šaldytuvai be šaldiklio: Šaldytuvai be šaldiklio pasižymi didele šaldymo kamera, kurioje gali būti numatytas žemos temperatūros skyrius, skirtas ilgesniam produktų laikymui. Jie yra skirtingu dydžiu, kaip labai maži, taip ir didesni.

  Verta paminėti, kad šaldymas gali būti realizuojamas savaiminės oro cirkuliacijos ar aušintuvų pritaikymo dėka - kitaip dar vadinama No Frost technologija. Savaiminė oro cirkuliacija užtikrina didelį drėgmės lygį šaldymo kameroje, kuris yra itin svarbus šviežių produktų laikymui. Tačiau dažnai toks šaldymo būdas lemia, kad ant vidinių šaldytuvo sienelių atsiranda šerkšnas, kuris reikalauja periodinio atitirpinimo. Daugumoje šaldytuvų „No Frost“ sistema veikia tik pagrindiniame šaldytuvo skyriuje, tačiau yra modelių, kuriuose šios sistemos veikimas apima visas kameras. „No Frost“ sistemos veikimo principas paprastas – aušintuvai tiekia į kamerą atvėsintą orą, kurio dėka sumažėja drėgmės kameroje lygis, o ant šaldytuvo sienelių šerkšnas arba nesusidaro, arba greitai nutirpsta.
    

  Kokių tipų būna šaldytuvai?

  Šaldytuvai yra skirstomi į įmontuojamus, laisvai pastatomus, dviejų durų ir šaldytuvus be šaldiklio. Kiekvienas turi savo privalumus ir trūkumus. Dažniausiai pasitaikančios papildomos funkcijos: šaldymo kameros, galinčios greitai užšaldyti maistą, automatinis šaldytuvo atšildymas, palengvinantis šaldytuvo priežiūrą, elektroninis valdymas ir daugelis kitų.

  Kokį šaldytuvą pasirinkti?

  Jeigu keičiate virtuvės interjero dizainą ir dauguma Jūsų buitinės technikos įrenginių yra įmontuojami, patogiau rinktis ir įmontuojamą šaldytuvą. Laisvai pastatomi - turi gera talpą, bei matmenų įvairovę, todėl galima greitai ir lengvai surasti šaldytuvą, kuris tiktų net ir labai mažai virtuvei. Turite namus su didele virtuve ir laikot daug maisto atsargų? Tokiu atveju galite pagalvoti apie dviejų durų šaldytuvą. Šaldytuvai be šaldiklio pasižymi didele šaldymo kamera, kurioje gali būti numatytas žemos temperatūros skyrius, skirtas ilgesniam produktų laikymui. Kokį buitinės technikos įrangą pasirinkti priklauso tik nuo Jūsų asmeninių poreikių ir galimybių.