Prekių katalogas

Praustuvai

  • Praustuvai vonios kambariui šiandien sudaro itin platų asortimentą. Kiekvienais metais įtakingiausi vonios įrangos gamintojai rinkai siūlo vis naujas praustuvų dizaino tendencijas, kurias vėliau perima ir kiti gamintojai. Ir ne veltui – vonios kriauklės – tai išraiškinga vonios kambario detalė, kartais duodanti pagrindinį toną visam interjerui. Skoningai suderinę visus vonios elementus ir praustuvą, galėsite džiaugtis savo svajonių vonia!

    Mūsų kataloge siūlomi vonios praustuvai tiks įvairaus dydžio vonios ir WC kambariams. Asortimente rasite kokybiškus ir ilgaamžius žinomų gamintojų, tokių kaip : „PAA“, „Laufen“, „Duravit“, „Ravak“ ir kt. plieninius, akmens masės praustuvus.

    Keramikiniai praustuvai gali būti su stovais, įmontuojami į stalviršį arba pakabinami. Yra modelių, kurių dizaine yra ir rankšluosčių laikiklis. Kai kuriems praustuvams papildomai galima užsisakyti praustuvo koją arba sifono gaubtą. Galite išsirinkti klasikinės funkcionalios formos arba modernaus išskirtinio dizaino, įvairaus kainų lygio gaminį. Norintys sutaupyti išties nemažai erdvės vonios ar WC kambaryje, gali įsigyti ir kampinį ar mažą praustuvą. Prie kataloge esančių praustuvų nurodyti jų išmatavimai bei kitos savybės, tad išsirinkti Jums tinkamiausią bei jį užsisakyti paprasta ir internetu. Užsisakyti praustuvą Jums priimtina kaina galite internetu puslapyje www.muresta.lt ar įsigyti mūsų salone „Muresta“ Ukmergės g. 285 Vilniuje.

    Mes nuolatos skelbiame nuolaidas, kurių metų stilingų ir ilgai tarnausiančių vonios praustuvų galima įsigyti pigiau – nepraleiskite šios galimybės atsinaujinti ir susikurkite savo vonios kambaryje šiuolaikišką ir jaukią atmosferą.