Prekių katalogas

Masažinės vonios

 • Masažinė vonia Kyma Laura 180 cm
  Kodas: MasažinėvoniaLaura
  212200
  272000 Sutaupykite 59800
  Masažinė vonia Kyma Goda 170 cm
  Kodas: MasažinėvoniaGoda
  123700
  158500 Sutaupykite 34800
  Masažinė vonia PAA Cello 170 cm
  Kodas: PAA-Cello-masazine
  104000 - 422000
  Masažinė vonia PAA Rigonda 180 cm
  Kodas: PAA-Rigonda-masazine
  109600 - 432000
  Masažinė vonia PAA Bolero 145 cm
  Kodas: PAA-Bolero-masazine
  113200 - 435200
  Masažinė vonia Paa Rumba 157 cm
  Kodas: PAA-Rumba-masazine
  119600 - 442000
  Masažinė vonia PAA Rondo 190 cm
  Kodas: PAA-Rondo-masazine
  162000 - 494400
  Įleidžiama masažinė vonia PAA Andante 190 cm
  Kodas: PAA-Andante-ileidziama-masazine
  118400 - 442000
  Vonia Villeroy & Boch Oberon su masažine sistema Combipool comfort
  Kodas: UCC199OBE2A2V01/
  541500
  722000 Sutaupykite 180500
 • Masažinės vonios ir jų ypatumai

  Masažinė vonia šiandien turi daug vardų: sūkurinė vonia, perlinė vonia ar burbulinė vonia, o daugelis jas visas vadina tiesiog „džiakuzi“. Kaip bepavadintume, šio tipo vonios skiriasi tik savo dydžiu, forma, spalva bei masažinės sistemos ypatumais. Iš esmės, masažine vonia galima paversti bet kurią jūsų pasirinktą vonią. Tačiau paprastai dažniausiai masažinės sistemos yra montuojamos į akrilines, taip pat į akmens masės vonias. Priešingai, nei metalinės, šių tipų vonios nereikalauja masažinės sistemos sumontavimo išskirtinai gamykliniame procese.

  Masažinės vonios pasaulyje žinomos sąlyginai ne tiek ir seniai – vonios su šiuolaikine masažo sistema skaičiuoja mažiau nei šimtmetį. Tiksliai žinoma, kad šio tipo vonių atsiradimo ištakos yra JAV, kur masažinė vonia buvo sukurta siekiant pagerinti sveikatos būklę. Tuomet atvykėliai iš Italijos, broliai Jacuzzi, sukūrė pirmąją buitinėms reikmėms skirtą oro ir vandens srovės pagrindu veikiančią sistemą. Būtent ši pavardė tapo tarsi bendriniu šio tipo vonių pavadinimu „jacuzzi“ (liet. džiakuzi) visame pasaulyje.

  Kokią sūkurinę vonią pasirinkti?

  Džiakuzi arba kitaip sūkurinė vonia ir masažinė sistema visais atvejais turi tenkinti individualius jūsų poreikius. Priklausomai nuo vonios kambario dydžio, išplanavimo ir kuriamo interjero ypatumų, mūsų siūlomos masažinės vonios gali būti simetrinės bei asimetrinės. Taip pat kampinės, stačiakampės ir apvalios, montuojamos su apdaila arba įleidžiamos. Kiekvienu atveju galima rinktis nuo minimalistinio stiliaus iki įmantraus dizaino ar sukurti SPA ne tik savo vonioje, bet ir kambaryje.

  Tačiau renkantis būsimos džiakuzi vonios modelį, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į vonios dydį, o idealiausia ją tiesiog pasimatuoti. Masažinė vonia skirta atsipalaiduoti ir mėgautis vandens teikiamais malonumais, todėl ji turi būti patogi. „Sėdimojo“ tipo vonios optimalus dydis yra 140-150 cm, tačiau tai dar priklauso ir nuo žmogaus ūgio. Jei burbulinės vonios indas ovalus (gulimas) ir bus didelis, o ūgis mažas, tiesiog negalėsite atsipalaiduoti. Nesant kojų atramos, kūnas slys po vandeniu, tokiu atveju vonios dydį reikėtų rinktis atsižvelgiant į žemesnio suaugusiojo ūgį.

  Nepaisant visko, pats svarbiausias šių vonių akcentas – tai masažinės sistemos, kurių pasirinkimas yra gana platus. Mes savo klientams siūlome daugiau nei dešimt skirtingų vandens bei vandens-oro masažinės sistemos pasirinkimų. Renkantis masažinę sistemą, svarbu atkreipti dėmesį į purkštukų įrengimo vietą: jie gali būti išdėstyti kaklo, nugaros, rankų ar pėdų zonose. Ir rinktis tai, ko jums labiausiai reikia.

  Į kai kurias sistemas galima papildomai integruoti povandeninį elektroniniu būdu valdomą bei chromoterapijos LED apšvietimą, kitas funkcijas. O esant pageidavimui ir vandens pašildytuvą bei vandens pripildymą per masažinės sistemos purkštukus.

  Masažinės vonios kaina

  Visa komplektacija priklauso nuo dviejų dalykų – tai pačios vonios bei masažinės sistemos – įrangos bei funkcijų pasirinkimo. Tai reiškia, kuo didesnė funkcijų įvairovė, tuo sistema brangesnė, nuo to ir priklauso džiakuzi kainos. Tačiau labai svarbu žinoti, kad kokybiška įranga visuomet kainuos brangiau. Todėl kiekvienu atveju rekomenduojame savo klientams rinktis ne pigiausią, bet patikimą įrangą.

  Džiakuzi nauda

  Kaip žinia, šiandien sūkurinė vonia – tai, anaiptol, ne vien prabangos dalykas. Šios vonios plačiai naudojamos daugelyje gydymo įstaigų, sanatorijose ir net gimdyklose. Ir taip yra visai ne veltui, nes oro ir vandens srovių pagalba sėkmingai gydomos įvairios ligos.

  Turintiems raumenų ir kaulų sistemos ligas, esant venų varikozei, celiulitui ar turint kraujotakos bei virškinimo sistemos sutrikimų, perlinė vonia namuose – tikras išsigelbėjimas. Be to, tokie hidromasažai gydo nemigą, nerimo sutrikimus, padeda stabilizuoti emocinę būklę, užkerta kelią nerviniams susirgimams ir net depresijai. Taip pat daro teigiamą įtaką, kovojantiems su antsvoriu, pagerina bendrą odos būklę.

  Masažinės vonios priežiūra ir garantijos

  Paties vonios indo priežiūra priklauso nuo medžiagos, iš kurios vonia yra pagaminta. Todėl jos priežiūra ir priemonės yra tokios pat, kaip įprastų vonių.

  Tačiau masažinė sistema reikalauja išskirtinės priežiūros. Kartu su masažine sistema paprastai yra įrengiama ir pažangi dezinfekavimo sistema, kuri užtikrina burbulinės vonios higieną. Dezinfekavimą galima atlikti po maudynių arba prieš, o dezinfekavimo sistemai yra naudojamas specialus antibakterinis skystis. Labai svarbu žinoti, kad gamintojo garantija įrangai galioja tik laikantis visų gamintojo instrukcijų ir rekomendacijų.